شایعات و شنیده های بازار سهام ” پاسا ، پارس دارو ، پارسان “

0

با کاهش مواد اولیه مصرفی در بهای تمام شده در پی کاهش نرخ ارز صرافی، که پاسا را مستعد افزایش حاشیه سود قرار داده است این سهم توانایی تعدیل مثبت درآمد هر سهم از مبلغ اعلامی ۲۷۵۷ ریال فعلی به ۵۰۰۰ ریال را در سالجاری دارد امری که میتواند رشد قیمتی سهم تا محدوده ۳۰۰۰ تومانی را نیز بدنبال داشته باشد.

در پی افزایش تولید و نرخ فروش محصولات در پارس دارو، این شرکت در گزارش ۹ و ۱۲ ماهه با تعدیل مجدد مثبت درآمدهای خود روبرو می باشد. همچنین، دپارس مالکیت ۵۲.۴۷ درصدی دفارا و ۱۶ درصدی دامین را دارد که افزایش قابل توجه قیمت این دو سهم نیز بر پتانسیلهای دپارس افزوده است. برخی گمانه زنی ها،از قابلیت تحقق سود ۵۰۰ تومانی دپارس در سالجاری دارد.

گویا پارسان در صدد است سود هر سهم سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۳ خود را تا چند روز دیگر به بازار اعلام کند. برخی از اخبار تأیید نشده،از اعلام سود ۲۳۵۰ تا ۲۷۵۰ ریالی این سهم ارزشمند حکایت دارد. مجمع عمومی این شرکت نیز در مورخ ۳۰ دیماه برگزار خواهد شد و برنامه شرکت برای تقسیم سود نقدی ۲۰۰ تومانی است. اخبار و تحولات مثبت و مهمی در این شرکت در جریان است که خرید یک نیروگاه و یک پالایشگاه از آن جمله است .

نمابورس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ