علی اصغر مونسان ،جایگزین نعمت زاده می شود؟

2
طی روزهای اخیر، اخبار متنوعی در مورد تغییر برخی وزرای کابینه تدبیر و امید به گوش می رسد که بیش از بقیه، اخبار در مورد تغییر وزیر صنعت ، معدن و تجارت شنیده می شود.
سوابق محمدرضا نعمت زاده سوابق علی اصغر مونسان بیوگرافی محمدرضا نعمت زاده بیوگرافی علی اصغر مونسان
با این حال، گرچه سخنگوی دولت این احتمال را «فعلا» رد کرده اما به نظر می رسد تغییرات، ولو «اندک» آغاز خواهد شد؛ ضمن آنکه کمیته هایی برای تغییر احتمالی برخی وزرا در دولت آینده، تشکیل شده است.

شنیده های خبرنگار ما حکایت از آن دارد که با توجه به افزایش انتقادات به وزیر صنعت، گزینه ی اصلی جایگزینی «نعمت زاده» تعیین شده است.

بنابر گفته منابع مطلع، «علی اصغر مونسان» یکی از گزینه های اصلی وزارت صنتعت و معدن است.

مونسان در حال حاضر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش است.

وی فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف ، کارشناسی ارشد مدیریت ساخت از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از سازمان مدیریت صنعتی می باشد.
مونسان پیش از این با حکم محمدباقرقالیباف، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران بود.
همچنین مسئولیتهایی از جمله عضویت هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، عضویت هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آتی ساز (بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی)، عضویت هیئت مدیره و معاونت اجرایی شرکت هریس (ستاد اجرایی فرمان امام ره) ، عضویت هیئت مدیره و معاونت اجرایی شرکت دی (بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی)، مدیر نمونه شهرداری تهران در سال ١٣٩١ و …  از دیگر سوابق اجرایی مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش است.
لازم به دکر است، مونسان مدیری چندوجهی است که در حوزه های مختلف نظیر توسعه زیرساخت، سرمایه گذاری و توسعه فضاهای فرهنگی تجارب اجرایی و مدیریتی موثری را در کارنامه دارد.
وی همچنین دارای سوابق علمی و پژوهشی متعدد در حوزه های فنی و مدیریتی است و هم اکنون مدرس دانشگاه است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. سعید می گوید

    آقای مونسان با این بی تدبیری شون حسابی به جزیره کیش گند زدن و کلی تو پروژه ها حسابی کیش رو چاپیدند تازه یک نفر هم تو کیش ازشون راضی نیست چه برسه که وزارت صنعت رو آباد کنن با این مدیران گندی که تو کیش داره،خداییش معاونینی داره بدتر از داعش هستن

  2. سیما می گوید

    اقای مونسان شرکا توسعه رو هم به … کشیدن .اصلا مدیر نیست یه درد … است که همه جا رو به … میکشه