پر درآمدترین چهره های معروف جهان در ۲۰۱۵ +شغل

0
مجله فوربس فهرست سالانه خود را با محاسبه درآمد قدرتمندترین چهره های معروف دنیای ورزش، سینما، تلویزیون، موسیقی و کتاب در فاصله ۱ژوئن ۲۰۱۴تا ۱ژوئن ۲۰۱۵ جمع آوری کرده است. هزینه مدیریت، کارگزار و وکیل کسر نشده است…
رابرت داونی جونیور بازیگر سری فیلم های «آیرون من» و «انتقامجویان» با دریافت ۸۰میلیون دلار دستمزد، به طور مشترک با تیلور سوئیفت خواننده در فهرست «۱۰۰چهره مشهور: پردرآمدترین سوپراستارهای ۲۰۱۵جهان» مجله فوربس در رده هشتم است.
مجله فوربس شغل پولساز شغل پر درآمد دستمزد بازیگران درآمد بازیگران تیلور سویفت بیوگرافی گوردون رمسی بیوگرافی کتی پری بیوگرافی رابرت داونی جونیور بیوگرافی جنیفر لارنس بیوگرافی اسکارلت جوهانسن آموزش پولدار شدن

داونی جونیر در این فهرست که تازه منتشر شد بالاتر از هر بازیگر دیگری قرار دارد. فوربس فهرست سالانه خود را با محاسبه درآمد قدرتمندترین چهره های معروف دنیای ورزش، سینما، تلویزیون، موسیقی و کتاب در فاصله ۱ژوئن ۲۰۱۴تا ۱ژوئن ۲۰۱۵جمع آوری کرده است. هزینه مدیریت، کارگزار و وکیل کسر نشده است.

جنیفر لارنس بازیگر فیلم های «عطش مبارزه» با ۵۲میلیون دلار در رده سی و چهارم قرار دارد. لارنس و اسکارلت جوهانسن که با ۳۵٫۵میلیون دلار در رتبه شصت و پنجم است، تنها بازیگران زن حاضر در فهرست فوربس هستند. در مقابل ۱۴بازیگر مرد در این فهرست حضور دارند. یکی از آن ها وین دیزل است که به لطف موفقیت «خشمگین ۷» با ۴۷میلیون دلار در رده چهل و سوم است.

فلوید می ودر مشت زن آمریکایی و مانی پاکیائو مشت زن فیلیپینی به ترتیب در رده های اول و دوم فهرست قرار دارند. می ودر که ماه مه پیش در یک مبارزه نفس گیر پاکیائو را شکست داد، در ۱۲ماه گذشته ۳۰۰میلیون دلار درآمد داشته است. پاکیائو در این مدت ۱۶۰میلیون دلار به دست آورده است.

کتی پری خواننده با ۱۳۵میلیون دلار در رده سوم است. گروه موسیقی پسرانه وان دایرکشن با ۱۳۰میلیون دلار و هوارد استرن مجری تلویزیون و رادیو با ۹۵میلیون دلار رتبه های چهارم و پنجم را به خود اختصاص داده اند. گارث بروکس ستاره موسیقی کانتری با ۹۰میلیون دلار نفر ششم است.

کیم کارداشیان چهره تلویزیونی که در فهرست قبلی ۲۸میلیون دلار درآمد داشت، برابر با فهرست جدید ۵۲٫۵میلیون دلار درآمد داشته است. گوردون رمسی آشپز معروف بریتانیایی با ۶۰میلیون دلار نفر بیست و یکم است.

فهرست فوربس شامل ۳۸موزیسین و ۲۹ورزشکار است.

World’s Top 10 Highest Paid Celebrities of 2015

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ