سوشا مکانی باز هم جنجال به پا کرد ،با تیپ و لباس و مدل مو + عکس

1

جنجال تیپ و مدل مو سوشا مکانی سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس تهران باز هم با انتشار یک عکس از تیپ عجیب و مدل موی جالبش خبرساز شد

سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس تهران که مدتی پیش جنجالی بر سر انتشار عکس های خصوصی اش درست شد این بار با انتشار یک عکس با تیپ عجیب تی شرت کودکانه شلوار زرد خال خالی و مدل موی جالب خود به دنیای نت جنجال را هدیه کرد .

در زیر عکس سوشا مکانی با تیپ عجیب را مشاهده میفرمایید .

لباس فوتبالیست ها تیپ فوتبالیست ها بیوگرافی سوشا مکانی اینستاگرام سوشا مکانی اخبار فوری پرسپولیس

سوشا مکانی

تی‌شرتی با نقاشی یک شخصیت کارتونی و شلواری کوتاه و زرد و کتانی با رنگ جیغ! این نوع لباس‌ها را شاید بر تن برخی بچه‌های دو ساله در ایران بتوان دید اما بر تن یک بازیکن بزرگسال فوتبال در یک باشگاه مهم و بین المللی هرگز چنین لباسی دیده نشده است.

پرسش در ابتدا این است که آیا باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس هیچ متولی فرهنگی ندارد که به این بازیکن تذکر بدهد که فردی شناخته شده و اثرگذار است و در باشگاه مهم و بزرگی توپ می‌زند و به همین دلایل حق ندارد چنین البسه‌ای را به تن کند؟

لباس فوتبالیست ها تیپ فوتبالیست ها بیوگرافی سوشا مکانی اینستاگرام سوشا مکانی اخبار فوری پرسپولیس

 سوشا مکانی به هیچ وجه رعایت جایگاه خود و شان باشگاه پرطرفدار پرسپولیس را نمی‌کند، او صرف نظر از عکس‌هایی که می‌گیرد و نمی‌داند که این عکس‌ها تا کجا می‌تواند جلو برود، حتی به مثابه یک حرفه‌ای هم عمل نمی‌کند.

در تمام باشگاه‌های بزرگ جهان، لباس بازیکن و هنجارهای اجتماعی‌اش برای آن باشگاه‌ها مهم است. معمولا لباس‌ها متحدالشکل، اتو کشیده شده و متشخص در اردوها دیده می‌شود اما در خارج از اردوها همچنین لباس‌هایی را تنها در جشن‌های بالماسکه می‌توانید ببینید نه در بدو ورود به محل تمرین یک باشگاه.

جواد نکونام روزی که با اوساسونا(Osasuna) قرارداد بست حتی اتومبیلش هم مشخص و معلوم بود و حق نداشت اتومبیل دیگری را سوار شود. علی دایی هم نمونه این موارد را در بایرن مونیخ(Bayern Munich) داشت، دیگر بازیکنان نیز همینطور.

باید دید واکنش باشگاه پر هوادار پرسپولیس نسبت به چنین مواردی همچنان ندیدن و برخورد نکردن است و برای این باشگاه تنها موفقیت در مقطع کوتاه مهم است یا اینکه آینده و اعتبار را هم در باشگاه‌های ایرانی بالاخره مشاهده می‌کنیم؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. حامد می گوید

    دلش میخواد بپوشه . آخه به کسی چه مربوطه ؟ لباس پوشیدن کاملا” سلیقه ای و شخصی است و این نوع لباس نشان از روح جوان و پاک او دارد