تنها دختر خانم بازیگر به سرطان سینه مبتلا شد +عکس

2

گیتی ساعتچی بازیگر نقش تاج‌الملوک (مادر شاه در سریال معمای شاه) گفت: بعد از اتمام کارم در سریال “معمای شاه” دیگر در هیچ پروژه ای به کار گرفته نشدم و پیشنهادی از جانب کارگردانان و تهیه کنندگان دریافت نکردم. بعد از پخش سریال” معمای شاه” که در آن نقش مادر شاه را ایفا می کردم، برخوردهای دیگران با من عوض شد؛ به طوری که رفتارهای خوشایندی چه از جانب مردم و چه ار جانب کارگردانان و تهیه کنندگان دریافت نکردم.

گیتی ساعتچی فرزند محمد (متولد ۱۳۳۷ تهران) بانوی هنرپیشه پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران

گیتی ساعتچی با نقش پروانه در سریال به یاد ماندنی «تلخ و شیرین» شناخته شد. وی از هنرمندان با سابقه است که در سریال معمای شاه نقش ملکه را بازی می‌کند

همسر گیتی ساعتچی سرطان سینه (پستان) خانواده بازیگران بیوگرافی گیتی ساعتچی

وی افزود: این روزها هیچ کدام از سینماگران ما را تحویل نمی گیرند، به نظرم همین مورد خودش نوعی بی احترامی است.

ساعتچی ادامه داد: بعد از اتمام کارم در “معمای شاه” به دلیل عارضه مغزی یک مدت در بیمارستان بستری بودم. آن زمان به پزشکم گفتم گویا “آب روغن” قاطی کردم! که او هم در پاسخ با خنده به من گفت تقریبا؛ آن زمان برخی در رسانه ها نوشتند که سکته مغزی کرده ام، همین مورد هم باعث شد که از پروژه های سینمایی و تلویزیونی فاصله بگیرم. این در حالی است که مدت هاست حالم خوب شده و صحیح و سالم  هستم.

همسر گیتی ساعتچی سرطان سینه (پستان) خانواده بازیگران بیوگرافی گیتی ساعتچی

این بازیگر تصریح کرد: اوایل در کنار کار بازیگری، آرایشگری هم می کردم. اما در حال حاضر هیچ منبع درآمدی ندارم و برای گذران زندگی از خواهرانم کمک می گیرم.

وی با اشاره به بیماری دخترش گفت: تنها یک دختر دارم که او هم حدود یکسال است مبتلا به بیماری سرطان سینه شده و به دلیل این مشکلات شبیه کلافی سر در گم شده ام که مدام به خودم می پیچم.

ساعتچی ادامه داد: گویا برخی گمان می کنند که مرده ام. در حالی که ۴۰ سال در این کشور فعالیت کرده ام. اما فکر می کنم بود و نبودم برای کسی مهم نیست.

همسر گیتی ساعتچی سرطان سینه (پستان) خانواده بازیگران بیوگرافی گیتی ساعتچی

وی خاطرنشان کرد: از همه هموطنانم می خواهم به حق همین روزهای عزیز برای تنها دخترم دعا کنند.

همسر گیتی ساعتچی سرطان سینه (پستان) خانواده بازیگران بیوگرافی گیتی ساعتچی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. داود می گوید

    الان بیشتر از دو ماهه که دخترشون فوت شدن. تعجب میکنم چرا هیج سایتی خبری از هنرمندان پیشکسوتمون ندارن و این خبر در هیج سایتی نیست. دریغ از یک تسلیت

  2. سعیده می گوید

    چه دنیای بی رحمی شده، خدا به دل خانم ساعتچی صبر بده چه غم بزرگی دارن، چه سرنوشت غریبانه ای، دنیای هنر دنیای بی مروت و بی رحمیه!! از صندوق حمایت از هنرمندان کشور هم که اثری و خبری نیست خدا به فریادشون برسه! خانم ساعتچی خیلی دوستتون دارم