یک شبه ثروتمند شدن یک زن فقیر ! + عکس

0

“جولیه کارورا” در حال تلاش برای جمع کردن ۶۰۰ دلار پول نقد بود تا بتواند صورتحسابهای خانواده را پرداخت کند ، وضع مالی آنها به قدری خراب بود که حتی قادر به تهیه خورد و خوراک خود هم نبودند. تمام این اتفاقات درحالی رخ داد که این زن میلیونر شده بود اما خودش خبر نداشت.

ماجربی جولیه کارورا زن میلیونر زن بیوه راز یک شبه ثروتمند شدن جولیه کارورا بلیط بخت آزمایی

او برنده یک بلیط بخت آزمایی بود که در داشبورد ماشینش مانده و فراموش شده بود ، زمانیکه مسئولین برگزاری این بخت آزمایی متوجه شدند با گذشت ۵ ماه کسی برای دریافت جایزه ۲۳ میلیون دلاری مراجعه نکرده است به جستجوی فرد برنده پرداختند و متوجه شدند او یک دختر جوان است که از یک مغازه بین راهی خرید کرده است و تصویر او در دوربین مدار بسته این فروشگاه ضبط  شده است . مسئولین با انتشار عکس این دختر از مردم خواستند تا فرد برنده را درجریان قرار دهد.

ماجربی جولیه کارورا زن میلیونر زن بیوه راز یک شبه ثروتمند شدن جولیه کارورا بلیط بخت آزمایی

این زن ۶۹ ساله ماجرا را اینگونه شرح میدهد: آن روز من و دخترم برای انجام کاری خارج از شهر رفته بودیم و هنگام برگشت او که تشنه شده بود برای خرید یک بطری آب ایستاد. منهم از او خواستم برای من هم یک بلیط بخت آزمایی تهیه کند ، من به خرید این بلیطها اعتیاد دارم و اگرچه تا کنون بیش از ۲۰۰ عدد از آنها خریده بودم و حتی یک سنت هم برنده نشده بودم اما باز هم دوست داشتم بختم را امتحان کنم. و مثل اینکه اینبار خدا با ما بود.

این زن که بیوه است و مدت ۲۰ سال است با فقر و سختی زندگی میکند حتی سرپرستی نوه هایش که پدرشان را در یک تصادف از دست داده اند به عهده دارد.او به همراه ۶ نوه و ۴ دخترش زندگی میکند. او برای دریافت این جایزه تنها ۱۸۰ روز زمان داشت که در روزهای آخر موفق شد خود را معرفی کرده و این جایزه بزرگ را دریافت کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ