بیوگرافی سیامک خرمی کیک جیتسو +پاسخ به حواشی

3

زندگینامه سیامک خرمی کیک جیتسو ، مبارزه سیامک خرمی در رینگ مسابقه mma ، مداحی کاظم اکبری در دفاع از مدافعین حرم سیامک خرمی اینستاگرام

محسن باغبان خرمی اصل کیک چیتسو چیست کیک چیتسو ایران غیرت ایرانی جوان ایرانی بیوگرافی سیامک خرمی Kick Jitsu

نام اصلی وی دکتر محسن باغبان خرمی اصل است او نماینده سازمان جهانی و رئیس سبک کیک جیتسو MMA در ایران و قاره آسیا نیز میباشد و از بنیانگذاران این رشته در ایران میباشد او ۳۲ سال سابقه ورزشی دارد و از سال ۱۳۶۲ بصورت حرفه این ورزش رو دنبال میکند

درجه علمی استاد سیامک خرمی

استاد خرمی علاوه بر استادی در ورزش دارای مدارج بالای علمی نیز میباشد ایشان دکترای علوم فلسفه هنرهای رزمی فارع التحصیل از دانشگاه نپال سال ۲۰۱۲ است و همچنین و دارای مدرک دکترای تربیت بدنی و علوم ورزش از مرکز تعیین و ارتقاء سطح دانشگاهی پژوهشگران دانشگاه تهران نیز میباشد !

از جمله فعالیت ها و افتخارات

● رئیس سبک کیک – جیتسو فدراسیون ورزشهای رزمی جمهوری اسلامی ایران

● تنها نماینده رسمی فدراسیون جهانی MMA در ایران و آسیا

● نماینده فدراسیون جهانی WKJF در ایران

● نماینده فدراسیون جهانی WMMAF در ایران

● رئیس سازمان جهانی سوپر ورلد کیک بوکسینگ ISWKBF در جهان

● مدیر عامل و رئیس هیات مدیره مجمع حافظان ورزش و قهرمانان سازمان مردم نهاد وزارت کشور

● دارای مدرک رسمی فیتنس از فدراسیون بدنساری جمهوری اسلامی ایران

● رئیس کمیته بازرسی تشکل فدراسیون ورزشهای رز می سال ۱۳۸۷

● رئیس کمیته بازرسی ویژه هئیت ورزشهای رزمی استان تهران

● دارنده مدرک آسیب شناسی و روانشناسی و مدیریت ورزش و برنامه ریزی

و …

ورود به مسابقات بوکس در اوکراین با پرچم یاحسین

 

استاد خرمی افتخار ایرانی برای حمایت از مدافعین حرم، در مبارزه ای در اوکراین، با پرچم یا حسین(ع) و مداحی کاظم اکبری به روی رینگ مسابقات رفت در این مسابقه سیامک خرمی قبل از شروع مسابقه با در دست گرفتن پرچم یا حسین و با پخش صوت مداحی کاظم اکبری با موضوع دفاع از مدافعین حرم در سالن مسابقات به روی رینگ رفت

ورزشکار خبرساز این روزها به ابهامات پاسخ داد

سیامک خرمی ، ورزشکاری که اخیرا موضوع قهرمانی اش در رقابت های جهانی سبک کیک جیتسو حاشیه هایی به دنبال داشته با حضور در برنامه «حالا خورشید» رضا رشیدپور به ابهامات پاسخ داد.
محسن باغبان خرمی اصل کیک چیتسو چیست کیک چیتسو ایران غیرت ایرانی جوان ایرانی بیوگرافی سیامک خرمی Kick Jitsu

به گزارش جام جم ورزشی ، طی روزهای گذشته کلیپی در فضای مجازی منتشر شده بود که سیامک خرمی در حالی که پرچم یاحسین (ع) را در دست دارد و پیراهنی منقش به تمثال رهبری پوشیده در رقابت هایی موفق به شکست حریفی که شورت ورزشی با پرچم آمریکا به تن دارد ،‌می شود، این خبری بود که چند سایت و خبرگزاری معتبر اعلام کردند. به فاصله تنها یک روز از این اتفاق مشخص شد حریف خرمی در آن مسابقه هر چند شورت ورزشی آمریکا را پوشیده بود اما اوکراینی است.

رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» با دعوت از سیامک خرمی به این برنامه طی گفت و گویی زنده پرسش های مربوط به این ابهامات و شایعات را با این ورزشکار درمیان گذاشت.

رضارشیدپور ابتدا درباره این مسابقه پرسید. سیامک خرمی در پاسخ گفت: سبک کیک جیتسو تحت نظارت فدراسیون ورزش های رزمی فعالیت می کند. کیک جیتسو هشت سال است که مجوز دارد. ۱۰۲ رشته رزمی با سبک های مختلف موجود است که سالیانه مجوز فعالیت آنها را فدراسیون ورزش های رزمی صادر می کند. ۲۵ استان در سراسر کشور نیز در سبک جیستو فعالیت دارند.

وی در پاسخ به پرسش رضا رشیدپور درباره اعتبار رقابت هایی که اخیرا شرکت کرده و قهرمان شده بود گفت: ما چهار ماه پیش با مجوز شورای برون مرزی فدراسیون این رقابت های بین المللی را برگزار کردیم. در این رقابت ها کشورهای آسیایی و اروپایی حضور داشتند و رقابت ها اوراآسیایی بود.

خرمی که در ابتدا این رقابت ها را جهانی و سپس اوراسیایی معرفی کرد در پاسخ به اصرار رشیدپور مبنی بر اینکه چه کشورهایی در این رقابت ها حضور داشتند گفت: کشورهایی از ارمنستان، ترکمنستان و اوکراین به این رقابت ها آمده بودند. {خرمی در انتهای این گفت و گو اظهار داشت که کشورهای دیگر دنیا از جمله آمریکا و ایتالیا هم در این رقابت ها حضور داشتند}

در این هنگام رضارشیدپور سوالاتی را درباره اینکه گفته می شود انجمن جهانی کیک جیستو یک فدراسیون خودساخته بین ایران و اوکراین است و رقابت های اخیر تحت نظارت همین نهاد برگزار شده بود پرسید که خرمی گفت: ما زیر نظر فدراسیون جهانی هنرهای رزمی ( world mixed martial art federation ) فعالیت می کنیم. این فدراسیون از سال ۲۰۰۳ ثبت شده و رقابت های این سبک به صورت منظم برگزار می شود. این رقابت ها در هر دو بخش آماتور و حرفه ای برگزار می شود. این رقابت ها به صورت آزاد بود.

رضا رشیدپور پرسشی را هم در رابطه با این موضوع که گفته می شد حریف خرمی در رقابت های اخیر آمریکایی بوده اما بعدا مشخص شده اوکراینی است مطرح کرد. خرمی نیز گفت: چه کسی گفته حریف من آمریکایی بود؟ چه منبعی این خبر را اعلام کرد. حریف شورت آمریکایی پوشیده بود اما اوکراینی بود. من هرگز نگفتم که حریفم آمریکایی است و این را خبرگزاری ها اعلام کردند.

این ورزشکار اظهار داشت: بنده به عنوان رییس سبک کیک جیتسو چندین هزار نیرو دارم. مهم نبود مسابقات کجا برگزار می شد، هدف این بود که به عنوان بسیجی که عضو یگان فاتحین هم هستم با هزینه شخصی به این رقابت ها بروم و در مقابل دوربین ها با پرچم امام حسین و پیراهن با عکس رهبر ظاهر شوم. دو سال پیش هم در رقابت هایی مثل همین با پرچم امام حسین وارد شدم. چهار سال پیش هم همین بود. اما امروز چرا اینطور شد و این حرف ها را زدند؟ دلیلش پیراهن قشنگی بود که پوشیدم.

محسن باغبان خرمی اصل کیک چیتسو چیست کیک چیتسو ایران غیرت ایرانی جوان ایرانی بیوگرافی سیامک خرمی Kick Jitsu

رشید پور در این لحظه گفت که بسیاری می گویند خرمی از این دو موضوع (پرچم امام حسین و عکس رهبر) به عنوان ابزارهایی احساسی برای اثبات ادعای خودش استفاده می کند. خرمی در اینباره نیز یادآور شد: هر زمان به عنوان یک ایرانی به میدان جهانی بروم باز هم این کار را تکرار می کنم.

خرمی درباره اینکه گفته می شود رقابت ها در آمریکا برگزار شده نیز گفت: سه خبرگزاری مهم زده بودند که رقابت ها در آمریکا بوده است. من این را نگفتم. این رقابت های بین المللی در اوکراین برگزار شد. شما یک خبررسمی از من در سایت ها نمی بینید که گفته باشم رقابت ها در آمریکا برگزار شد. این رقابت ها در لوگوی اوکراین برگزار شد و من به عنوان یک بسیجی افتخار این را داشتم که پرچم امام حسین را بالا ببرم. الان چهار روز است که هجمه تهمت ها به سمت من است. آدم هایی که این داستان را کلید زدند از آن ور آب ها هستند. ما کلامی از آمریکا به میان نیاوردیم.

در این لحظه رشیدپور باز هم اشاره ای به نحوه برگزاری این رقابت ها کرد و اینکه آیا این رقابت ها معتبر بود یا اینکه رقابت هایی خودساخته بین دو کشور ایران و اوکراین به شمار می رود. خرمی در اینباره نیز گفت: این رقابت ها به صورت ورلدکاپ زیر نظر فدراسیون جهانی ورزش های رزمی برگزار شد. خود رییس جهانی از ما دعوت کرد. اصلا وزیر ورزش اوکراین ما را دعوت کرد. ما با هزینه شخصی رفتیم و یک کار نمادین هم انجام دادیم.

رشیدپور درباره برگزاری رقابت ها در قفس پرسید و خرمی هم پاسخ داد: این موضوع مال چند سال پیش است. در واقع فیلمی منتشر شده که مال چند سال پیش است و با امروز قاطی شده. ما مسابقاتمان را در قفس برگزار نکردیم.

در ادامه این برنامه سیامک خرمی مدعی شد رییس فدراسیون سبک کیک جیتسوی ایران و آسیاست. رشیدپور بلافاصله از وی خواست سایت این فدراسیون را معرفی کند تا در سایت بخش ریاست او دیده شود. این ورزشکار بلافاصله آدرس سایت را وارد کرد و در بخشی که رشیدپور با تبلت خود به دوربین نشان داد دیدیم که نام «دکتر محسن خرمی» به عنوان رییس این بخش ثبت شده. خرمی تصریح کرد که نام واقعی وی محسن است و با نام سیامک شناخته می شود.

این ورزشکار در پایان گفت:به عشق رهبر و به عشق مدافعان حرم این مدال را تقدیم به مدافعان حرم می کنم.

محسن باغبان خرمی اصل کیک چیتسو چیست کیک چیتسو ایران غیرت ایرانی جوان ایرانی بیوگرافی سیامک خرمی Kick Jitsu

کیک جیتسو (Kick Jitsu) در سال ۲۰۰۳ در کیف اوکراین به صورت رسمی تحت عنوان فدراسیون جهانی کیک جیتسو (WKJF) فعالیت خود را آغاز کرد.

کیک جیتسو یک هنر رزمی ترکیبی است و این نام از ترکیب دو هنر رزمی کیک بوکسینگ و جوجیتسو برگرفته شده است. این هنر رزمی یک شیوه ترکیبی از تمام هنر های رزمی است و به معنای واقعی Mixed Martial Arts: MMA می باشد.

در کیک جیتسو از تمامی تکنیک های ضربه ای دست وآرنج ،پا و زانو، تکنیک های جوجیتسو مانند ، خاک ) نه وازا) تکنیکهای پرتابی) ناگی وازا) ، در خاک نگه داشتن ) اوسایکومی( ، قفل) کانستسو وازا ( و خفه کردن) شیمه وازا ( تکنیک های جودو و کشتی نیز استفاده می شود و در حقیقت این هنر رزمی ترکیب کیک بوکسینگ، موی تای، بوکس، جودو، جوجیتسو و کشتی می باشد و این باعث می شود که کیک جیتسو کاربردی ترین و قوی ترین هنر رزمی باشد و به همین دلیل ورزشکاران بسیاری از رشته های مختلف را به خود جذب کرده است و سایر هنر های رزمی را در خود حل کند.

سری مسابقات UFC, Strike, force, Pride, Dream, Cage force و … از جمله رقابت هایی است که با مشاهده آنها با مفهوم کیک جیتسو و قدرت و تکاملش می توان آشنا شد. یک هنر جو با تمرین کیک جیتسو استقامت بالای قلبی ریوی، انعطاف بدنی، سرعت عمل، اعتماد به نفس و هوشیاری بالا در در گیریهای خیابانی و دفاع از خود و فرار از خطر را به دست می آورد .

کیک جیتسو در ایران 

کیک جیتسو در سال ۱۳۸۲ توسط شیهان سیامک خرمی در ایران بنیانگذاری شد و در سال ۱۳۸۵ به طور رسمی در فدراسیون ورزشهای رزمی جمهوری اسلامی ایران ثبت شد.

اخیرا فدراسیون جهانی کیک جیتسو تصمیم گرفت تا نام خود را به فدراسیون جهانی ترکیب هنرهای رزمی تغییر دهد و دلیل آن این بود که کیک بوکسینگ خود یه هنر رزمی ترکیبی است و ترکیب آن با جوجیتسو و سایر رشته های نامبرده ایجاد یک ترکیب کامل از رشته های رزمی کرده است به همین دلیل فدراسیون جهانی به World Mixed Martial Arts Federation تغییر نام داده .

شیهان سیامک خرمی تنها نماینده این فدراسیون جهانی در ایران می باشد . بیش از ۳۰ استان و شهرستان مشغول به فعالیت کیک جیتسو میباشند .لازم بذکر است اعضای کیک جیتسو ایران در ۷ کشور انگلستان,آلمان ,کانادا, اوکراین ,ارمنستان,هندوستان و افغانستان مشغول فعالیت دراین رشته رزمی می باشند .

ازمهمترین اهداف این تشکل تهیه و تدوین برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدت ارتقاء سطح کمی و کیفی تشکل از طریق ارائه شرح وظایف ، قوانین و مقررات و نحوه ایجاد رقابت سالم و سازنده در بین ورزشکاران این تشکل از اهم اهداف کلی تشکل محسوب می‌گردد که محور اصلی در نیل به اهداف تطبیق سیاستهای فرهنگی و ورزشی تشکل با اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. kyokushin matsui می گوید

  در شبکه های اجتماعی درباره ی عکس و فیلمی که از «سیامک خرمی» اخیرا منتشر شده نوشت:
  رسانه‌های مختلف این عکس را منتشر کرده و نوشته‌اند: «سیامک خرمی رئیس سبک کیک جیستو، در خاک آمریکا با مداحی توانست حریف آمریکایی را شکست دهد».
  هموطنان عزیز، این خبر واقعیت ندارد!
  – اینجا آمریکا نیست، اوکراین است.
  – این حریف هم آمریکایی نیست، اسمش ایوان است اهل اوکراین. شورت آمریکا را به وی پوشانده‌اند!
  – سایت تسنیم گزارش داده: «در مسابقات کیک جیتسو در آمریکا مرسوم است آهنگ مورد علاقه فایتر پخش می‌شود.»
  با عرض سلام و تحیت خدمت همکاران محترم در سایت تسنیم؛ به شما اطلاعات صحیحی نداده اند!
  آمریکا اصلاً فعالیتی در “کیک جیتسو” ندارد چون این سبک وطنی هنوز به ایالات متحده صادر نشده! ضمناً هرگونه کنش سیاسی یا رجزخوانی مذهبی در مسابقات رسمی، مطلقاً ممنوع است. مگر اینکه خودمان شو برپا کنیم و هزینه‌اش را متقبل شویم.
  – این فرد خود را تنها نماینده ی فدراسیون جهانی در آسیا معرفی کرده. واقعیت ندارد. می‌توانید از سایت جهانی MMA (نه سایت قلابی با شرکای اوکراینی) ببینید. این کار در کشور برای فروش کمربند، لوح و گواهینامه است. مثل این که کسی بخواهد فیفای ایرانی تاسیس کند!
  – رزمی کاران مبتدی هم می‌دانند استفاده از دستکش سازمان جهانی UFC در مسابقات سایر رشته‌ها‌ غیر قانونی است. اما خرمی با “دکترای فلسفه هنرهای رزمی از دانشگاه نپال!” نمی‌داند؟!
  – رشته MMA خودش تلفیقی از ورزشهای رزمی است و استخراج سبک جدید از آن، مانند تولید برندهای جهانی پوشاک ورزشی در منیریه است. متاسفانه مشکل اختراع سبک‌ در ورزشهای رزمی ما بیداد می‌کند و بارها سوژه طنز محافل رسمی ورزشهای رزمی در جهان شده‌ایم.
  – ایران عزیز ما، رزمی ‌کارهای حرفه‌ای و معتبری در سطح جهان دارد که باعث افتخارمان هستند. تسنیم می‌تواند از آنها، سطح فنی سیامک خرمی و ادعاهای او از جمله عنوان قهرمانی جهان را بپرسد. …

  1. غلام می گوید

   درود

 2. غلام می گوید

  دیکتاتورها عکسشان بزرگتر از یک تمبر است!