شکایت نفیسه روشن از هتاکان به خانواده‌اش در اینستاگرام +عکس

0

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در پی حواشی اخیر که پای این حواشی را به صورت فحش و الفاظ رکیک به صفحه شخصی اش باز کرده است در گفت و گو با خبرنگار مشرق درباره این حواشی گفت:

چهار ماه پیش در یک پروژه‌ای به نام «مایا» کار کردم که کار با قلاده ببر بود و این کار آنقدر پر از استرس بود که اگر خدایی نکرده اتفاقی برای هر کسی میفتاد خسارت آن فرد به گردن آن پروژه بود خداروشکر ان پروژه را با آرامش کامل تمام کردیم و ۵ ماه منتظر اکران خصوصی این کار بودیم و زمانی که اکران خصوصی این کار مشخص شد من با یکسری از دوستانم در مزون ایران زمین خواهش کردم که یک لباس برای من طراحی کنند که المان های خودم در این لباس بود و من این مدل را دوست داشتم و اکران مایا برای من مثل حضور در یک جشن شادی بود.

همسر نفیسه روشن همسر بازیگران عکس جدید بازیگران خانواده نفیسه روشن بیوگرافی نفیسه روشن اینستاگرام نفیسه روشن
عکس جدید نفیسه روشن

instagram nafisehroshan

وی افزود:  آن لباس سلیقه من بود و دوستش داشتم و برای من و اطرافیانم سلیقه من محترم بود.البته این مدل لباس به هیچ عنوان با موازین شرعی و عرفی مغایرت نداشت.

با گذاشتن یک عکس در صفحه ایسنتاگرامم من مورد کامنت های زشت ، فحاشی به مادر و همسرم قرار گفتم و به دلیل حفظ آبروی صفحه ام کامنت های زشت را پاک می‌کردم و به تعدادی از کامنت های افرادی که می‌شناختم هم جواب دادم.

این بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد: متاسفانه افرادی کار ندارند که اگر بیکارند امیدوارم سر یک شغل خوب بروند و درگیر به چالش کشیدن زندگی هنرمندان نباشد! با انتشار این عکس در پیج های زرد  و بی هویت در اینستاگرام یک تیتری با عنوان فحاشی من به زنان پست گذاشتند که فالورهایشان بالا برود. من از اینکه به تیتر دورغ این صفحات تبدیل شدم به حکم تهمت و احاده حیثیت به پلیس فتا شکایت می‌کنم.

همسر نفیسه روشن همسر بازیگران عکس جدید بازیگران خانواده نفیسه روشن بیوگرافی نفیسه روشن اینستاگرام نفیسه روشن

در ضمن توهینی را به نقل از بنده در فضای مجازی منتشر کرده اند که بشدت آنرا تکذیب می کنم. من به هتاکان و حتی منتقدانم در فضای مجازی هیچ توهینی نکرده ام . اگر قرار است من به زنان این جامعه توهین کنم مادر من، دخترخاله و عزیزان من و خود من هم عضوی از زنان این جامعه هستم و ای کاش آن کسی که از کامنت‌ها عکس می‌گیرد از کامنت‌های فحش‌های ناموسی به همسر و مادر من فقط هم به علت پوشیدن یک لباسی که سلیقه شخصی من است هم عکس می‌گرفت تا ببینند خواندن این فحش ها شرم آور است و من متاسفم که یک عده از فضای مجازی به عنوان وسیله آبرو ریزی و خالی کردن کینه هایشان استفاده می‌کنند.

روشن ابراز داشت: من صفحه‌ام را تعطیل نمی‌کنم و نه ترک می‌کنم ایستادگی می‌کنم و از این به بعد هیچکدام از این فحش‌ها رو پاک نمی‌کنم تا مردم خودشان ببینند که دچار چه فرهنگی شده ایم!

این بازیگر در پایان گفت: ما فرهنگ ایرانی اسلامی داریم و  فرهنگی داریم که در آن حضرت علی و حضرت محمد به ما برادری را آموخته اند، اگر ما پیروان دین اسلام و صلح هستیم چرا خودمان یکدیگر را عذاب می دهیم. خانواده های ایرانی عزیزانشان را به بیرون از مرز می‌فرستند تا از حرم حضرت زینب (س) دفاع کنند که مبادا جنگ به مرزهای ما کشیده شود بعد ما با توهین و زیر سوال بردن سلایق یکدیگر به هم توهین می کنیم، حداقل حرمت افرادی چون مدافعان حرم را نگه داریم و حرمت خانواده های یکدیگر را حفظ کردیم. مدافعان حرم می روند تا از ناموس ایرانی دفاع کنند آنوقت چطور داعش های هرزگرد در فضای مجازی به خود جرات می دهند به نوامیس دیگران توهین کنند.متاسفم که هر آن کسی که از من کینه دارد فحش ناموس به مادر من می‌دهد.

همسر نفیسه روشن همسر بازیگران عکس جدید بازیگران خانواده نفیسه روشن بیوگرافی نفیسه روشن اینستاگرام نفیسه روشن
نفیسه روشن و همسرش

در پایان این بازیگران بر شکایت خود از هتکان اصرار فراوانی داشت و اشاره کرد من این راه را باز می کنم تا سایر همکارانم وارد عمل شوند و این فضای بی فرهنگی در فضای مجازی را اصلاح کنیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ