جزییات ازدواج دختر حدادعادل با کارمند مایکروسافت +عکس

21

دختر کوچک حداد عادل درباره ازدواجش با یکی از کارمندان شرکت مایکروسافت گفت: در زمانی که در خارج از کشور بودم با وی آشنا شدم و ایشان به خاطر علاقه‌ای که به ایران و فرهنگ آن و امت اسلامی داشت حاضر شد تا رنج مهاجرت به غربت را به جان بخرد و در واقع با همسر خود به ایران بیاید و در ایران زندگی کند.

 فرزندان غلامعلی حداد عادل دختر غلامعلی حداد عادل داماد غلامعلی حداد عادل خانواده غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل بنت الهدی حداد عادل

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل و دختر کوچکش بنت الهدی حدادعادل با حضور در برنامه «رو به راه» که به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما به روی آنتن تلویزیون می‌رود در خصوص خود و خانواده‌اش به گفت‌وگو نشست.
در ابتدای بر نامه بنت الهدی حداد عادل میهمان اول برنامه بود که با مجری این برنامه مژده لواسانی در خصوص پدرش صحبت کرد.
وی در این باره گفت: پدر از کودکی بر ادبیات و فرهنگ ایران بسیار حساس بود و همواره تاکید داشت که فرزندان خانواده بتوانند با این فرهنگ غنی آشنایی یابند لذا همواره در سفرهایی که با پدر می رفتیم، پدر ما را با تاریخچه آن محل ما را آشنا می‌کرد تا بتوانیم با فرهنگ آن بیشتر آشنا شویم.
بنت الهدی حداد عادل در خصوص اینکه چرا اینقدر کم در رسانه ها حضور دارد افزود: تربیت خانواده ما طوری است که نمی‌خواستند ما زیاد در جامعه مطرح باشیم.
وی همچنین بیان کرد که تربیت خانواده ما طوری بوده که همیشه سعی شده ما با کشف استعدادهای خود با امکاناتی که در اختیار داریم بتوانیم مراحل رشد را طی کنیم و استعدادهای درونی خود را به کار گیریم.
دختر کوچک حداد عادل در انتها درباره ازدواجش با یکی از کارمندان شرکت مایکروسافت عنوان کرد که در زمانی که در خارج از کشور بوده با وی آشنا و به خاطر علاقه‌ای که همسر وی به ایران و فرهنگ آن و امت اسلامی داشته حاضر شد تا رنج مهاجرت به غربت را به جان بخرد و در واقع با همسر خود به ایران بیاید و در ایران زندگی کند.
غلامعلی حداد عادل نیز که در بر نامه به عنوام میهمان دوم حضور یافت در ادامه برنامه از زندگی شخصی خود در کنار همسر و فرزندان گفت.

وی در ابتدای این گفت‌وگو با اشاره به مسئولیت‌هایی که در عرصه مدیرتی و کاری دارد بیان کرد: من به دلیل مسئولیت‌های مختلفی که از ابتدای انقلاب تاکنون بر دوشم گذاشته شده بیشتر همسرم است که در امور مدیریتی خانه نظارت دارد و در واقع تربیت فرزندان بار اصلی اش بر دوش همسر خانواده و مادر فرزندانم است.
وی ادامه داد وقتی که ما در سال ۵۰ ازدواج کردیم خانم من دانشجوی سال اول علوم تربیتی دانشگاه تهران بود که در پس از پایان دوره کارشناسی اش ما اولین فرزندمان به دنیا آمد، بعد از انقلاب که دانشگاه تربیت مدرس تاسیس شد همسر بنده به دلیل علاقه به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد این دانشگاه شرکت و دوره کارشناسی ارشد خود را از این دانشگاه گرفتند و در همان جا در در رشته فلسفه تعلیم و تربیت و برنامه ریزی آموزشی در دوره دکتری مدرک گرفتند. من هم که علاقه‌مند بودم ایشان درس بخوانند و بتوانند منشاء خیر باشند در این دوران بخشی از وظایف را به عهده گرفتم و در تربیت و رسیدگی به امور فرزندان در این دوران تلاش می کردم.
حداد عاول در ادامه عنوان کرد که حاصل زندگی من چهار فرزند یک پسر و سه دختر است که یکی از دختران من عروس مقام معظم رهبری است.
وی در خصوص پیوند ازدواج میان خانواده خود با خانواده رهبر معظم انقلاب گفت: در زمانی که دختر من سال اخر دبیستان بود خانواده آقا متوجه شدند که من دختری دارم و همسر ایشان برای اولین بار به دبیرستان دخترم رفتند و فرزند بنده را در آنجا ملاقات کردند، بعد از آشنایی ایشان ملاقات های خانواده ها صورت گرفت و یکی دو جلسه ای در مورد آن صحبت به میان امد در نهایت در زمان یک سال بعد که دختر بنده دانشجوی ار تباطات و روزنامه نگاری دانشگاه تهران بود این خواستگاری به سرانجام رسید و مثل خلیی از ازدواج های دیگر خانواده ها دور هم آمدند و صحبت ها انجام شد و در نهایت مراسمی برگزار شد.
غلامعلی حداد عادل خصوص این پیوند و نتایج آن بیان داشت: من با این ازدواج دو چیز را متوجه شدم یکی اینکه صحبتهایی که رهبری در مورد مسائلی از تجمل گرایی، اسراف و مسائلی از این دست می کنند و تذکراتی که در این باره به مردم و مدیران کشور می هند را قبل از همه خود اجرا می کنند و دوم متوجه تربیت صحیح خانواده آقا در مورد فرزندانش شدم. متوجه شدم که ادب و علم فرزند ایشان حاصل تربیت صحیح خانواده ایشان است و این مزید بر ارادت من به چنین رهبری شد.
وی در پایان صحبت های خود با اشاره به اینکه برخی ها از نام خانوادگی برای مسائل اقتصادی استفاده می کنند گفت من امیدوارم که همه مسئولان از رهبر معظم انقلاب الگو بگیرند و از چنین مسائلی دور باشند.
رو به راه کاری از گروه اجتماعی شبکه دو می باشد که با اجرای مژده لواسانی و به تهیه کنندگی محمدرضا ماندگاران هرشب به روی آنتن می رود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 21 )
 1. ح - اسماعيلى می گوید

  جناب حداد مثلا عادل شما نفرمودید که دختر محترمتون در کدام خارج درس خوانده و در کدام خارج با داماد …. آشنا شده و اقا داماد … أهل کدام کشوره ؟!!!!! اون دفعه که فرمودید هفت میلیون دلاریکه خرج خانم اقا مجتبى در انگلیس شده دروغه و حتما ایندفعه هم امریکا بودن دخترتون و شوهر از خانواده … امریکایى داشتن را تک ذیب میکنید و فکر میکنید مردم … و فقط شماها که مملکت را با دروغاتون به فلاکت کشاندید ادمیت . تن ادمى شریف است بجان ادمیت . نه همان لباس زیباست نشان ادمیت .!!!!!!

  1. ح - اسماعيلى می گوید

   من فقط میدونم سى و هفت سال از عموم را أمثال حدادعادل به فنا دادن با وعده هاى دروغ .! بقول خودش دخترش رفته امریکا و … دو ترکه برگشته ولى بچه هاى ما ملت …. تا دالغوز أباد هم نمیتونمد برن .! حالا خوبه این اسمشهم گذاشته اهنگر عادل . تفر بر تو اى چرخ گردون تفو .!!!!

  2. حامد می گوید

   بچه های خودتون تو امریکا هستند بعد ما رو مرگ بر امریکا میگید اگه امریکا بده چرا خودتون میرید خدا ازشما نگذره که جوان هایه ما رو بیچاره کردید

  3. مانی می گوید

   زارت کی میگه هفت میلیون دلار بوده هفت هزار میلیارد دلار بوده کی به کیه
   تازه دوربین هم نبوده تو بیمرستانی که هزینه یه عملش میشه هفت میلیون دلار

 2. ناشناس می گوید

  باز رو شدن برگ زرینی از افتخارات مدیران کشورمان
  بابا قباحت هم حدی دارد…….

 3. سعید می گوید

  چه تضمینی است که این … جاسوس نباشد چون در بیت رهبری است و نظراتش را به ابرقدرت و سایر دشمنان ندهد؟

 4. قثظ می گوید

  اون اقازاده دیگه میرن خارج برای درس صدا نداره

 5. مایکروسافت crm می گوید

  ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار میدید

 6. داود می گوید

  چرا ناراحت میشد ابن ها هم مثل ما مردمی عادی هستند که ملت میخواهند بزرگشان کنند و قداست بهشون بدن … روزی که ملت بیدار بشه این کشور یه مملکت خشک و بی آب و علف هست

 7. سارا می گوید

  خب میگن علم بیاموزید حتی در چین
  قران گفته
  بعدم رفته برای تحصیلات
  حالا چرا آمریکا خوا داند
  اصلا کاش مژده میپرسید اینقدر مشکوک نمیشدیم
  ولی خب وقتی خودش و خانومش تو دهه ۶۰ که هرکی داشگاه میرفت واسه خوش کسی بود رفتن دکترا گرفتن وشاغل شدن حتما وضع مالی خوبی دارن دیگه
  خب شما اگه نه نه باهاتون دکترا میگرفتن و تو سیاست بودن پاتونو خارج از ایران نمیذاشتین حالا اونجا چه جوری بوده خدا عالمه به خودشون مربوطه اصلا شاید مبلغ بودن شما چمیدونین آخه
  واسه خارج رفتنشون باید از ملت اجازه میگرفتن عجبا…

 8. سندباد می گوید

  مرسی از سایت خوبتون اطلاعاتتون مفیده

 9. مبینا می گوید

  چطوریه که اگه آقای ظریف بخواد به خاطر برداشتن تحریم ها مذاکره کنه وطن فروش و خائنه اما اینا خودشون با همون اجنبیا وصلت میکنن سرکار خانم رفته بود ژاپن درس بخونه اما با شوهر آمریکایی برگشته با افتخارم مصاحبه میکنه چی بگم والا …

  1. نیازمندیها می گوید

   ظریف و دارو دستش که کلا مملکت رو گذاشتن سرکار – شما هم از آب گل آلود ماهی نگی

 10. دنیل می گوید

  هلومای فرندز
  چرااینقدربه ازدواج دخترحدادعادل گیردادید?!!!!
  وقتی جنابعالی وامثالهم به این آقایان رای میدهیدوآنهارابه مجلس و کاخ ریاست جمهوری و……می فرستید!!!!!!
  … چراحالاناراحتی که دخترهمونی که انتخاب کردی،باهمون امریکاییه ازدواج کرده که می خاستی چششودربیاری??!!!

  این جزو عجایب روزگارستظ!!!!!!!!

 11. علی می گوید

  حداد عادل استاد دانشگاه هست و وضعیت پولیش خوبه و حق داره فرزندش هر جا دوس داره تحصیل کنه دکتر چمران هم آمریکا تحصیل کرد اصلا ربطی نداره ما با کسانی مشکل داریم که به سمت غرب غش میکنن

  1. ن می گوید

   بله به شرطی که به ما نگن بگین مرگ بر امریکا. به ما تحریم دادن به خودشون سفرهای درسی و تفریحی. به ما میگن بگو مرگ بر امریکا خودشون با شوهر امریکایی برمیگردن. ببخشید این … اونجام با همین حجاب بوده؟

  2. نگار می گوید

   خواهشا با چمران یکی نکن…چمران قبله انقلاب آمریکا درس خوند زمانی که آمریکا چندین جوان ایرانی رو میکشت به ایران اومد و شهید شد

 12. جعفری می گوید

  سلام علیکم
  این جوان امریکایی برای رضای خدا موش نگرفته
  چون حداد عادل خودش در ارکان نظام وجد داشته دختر دیگرش عروس حضرت آقا هستند
  این مردم امریکایی برای جاسوسی با دختر حداد ازدواج کرده
  گفته رنج آمدن به ایران را پذیرفته
  ای کیو اون برای جاسوسی با دخترا ازدواج کرده و برای جاسوسی به ایران آمده
  همین است که هر روز از یک بخش به جاسوس لو میره البته البته این جاسوس شاه مهره است و به این راحتی خودش را لو نمی دهد

 13. شبنم می گوید

  یک سوال! ۱۴۰۰ سال پیش مسلمانان به ایران حمله کردند به فقط یک دلیل. اینکه آقازادگی از ایران برداشته شود و همه بتوانند پیشرفت کنند. اکنون بعد از ۱۴۰۰ سال و پس از انقلاب ایران که از اسلام ناب محمدی (ص) دم می‎زنند، چرا هنوز پدیده آقازادگی در ایران جریان دارد؟ مسئولین نظام که به ظاهر مسلمانند و از اسلام دم می زنند. پس چرا عده زیادی فقیر و عده قلیلی ثروت مند هستند؟ تبعیض نژادی در کجای دین رسول الله بوده که ما نمی دانیم؟ لطفا جناب حداد عادل راهنمایی بفرمائید تا ما هم بدانیم چطور می توان مسلمان بود اما تبعیض، رانت خواری، سهمیه های آنچنانی و … را به جریان انداخت؟ دین محمد کجا و این همه ظلم شما ارباب زادگان کجا؟ آیا شما مسلمانید؟

 14. Man می گوید

  جاسوس آمریکایی بهترین راه نفوذ را پیدا کرده .دختر حداد را هم که ….

 15. نگار می گوید

  اصلا چه طور جوان شهید پرور آمریکایی اونم تو آمریکا به دنیا اومده ؟ چه طور امکان داره ؟ مگه اینکه شهید افغانستان و عراق باشه !!! یعنی دستشون تو یه کاسست؟؟ یا پدر مادرش ایرانین؟ کاش موضوع باز میکردن …