چرا خسرو شکیبایی شب قبل از مرگ به پسرش سیلی زد؟

1

پوریا شکیبایی تعریف می کرد که شب قبل از فوت خسرو شکیبایی کاری کرده که او تا آخر عمر از یادش نمی رود .

پویا می گوید بابا در سه چهار شب آخر قبل از مرگ نا و توان حرف زدن نداشت و حتی توان بلند شدن از جایش را نداشت . با این حال شب قبل از مرگ پویا را با اشاره صدا می زند که پیش او برود.

همسر خسرو شکیبایی همسر پوریا شکیبایی خانواده بازیگران پسر خسرو شکیبایی بیوگرافی خسرو شکیبایی بیوگرافی پوریا شکیبایی بیوگرافی پروین کوشیار

همین که پویا کنار او می نشیند شکیبایی نیم خیز می شود و بدون هیچگونه توضیحی سه کشیده ی محکم به گوش پویا می زند .

پویا بعد از این اتفاق عجیب مات و مبهوت به او نگاه می کند .

همسر خسرو شکیبایی همسر پوریا شکیبایی خانواده بازیگران پسر خسرو شکیبایی بیوگرافی خسرو شکیبایی بیوگرافی پوریا شکیبایی بیوگرافی پروین کوشیارپوریا شکیبایی و مادرش پروین کوشیار (همسر دوم مرحوم شکیبایی)

همسر و دیگر نزدیکان شکیبایی می گویند هرچه فکر کردیم تا علت کار او را بفهمیم به جایی نرسیدیم تا اینکه شبی پویا گفت احتمالا پدر توان حرف زدن نداشته و خواسته با این کارش به او بفهماند که بعد از رفتن من مسئولیت خانواده بر عهده اوست . …فهمیدم که مرگ را هم زندگی باید کرد.

شکیبایی در ساعت ۴ صبح جمعه ۲۸ تیرماه ۱۳۸۷ در سن ۶۴ سالگی در اثر بیماری عارضه قلبی در بیمارستان پارسیان تهران درگذشت و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا دفن شد. او مدت‌ها از عارضه دیابت رنج می‌برد.

همسر خسرو شکیبایی همسر پوریا شکیبایی خانواده بازیگران پسر خسرو شکیبایی بیوگرافی خسرو شکیبایی بیوگرافی پوریا شکیبایی بیوگرافی پروین کوشیارinstagram pouria shakibaie

پوریا شکیبایی در فیلم “باز باران”

فرزند خسرو شکیبایی با صداپیشگی در فیلم «باز باران» با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهداى سلول های بنیادی اولین حضور سینمایی خود را در یک فیلم تجربه می کند.

پوریا شکیبایی فرزند خسرو شکیبایی درباره آغاز فعالیت سینمایی اش و چگونگی همکاری با عوامل فیلم «باز باران» و موسسه ای با همین نام گفت: باز بارانی ها به سراغ من آمدند و برایم حالی خوب به سوغات آوردند و حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می کنند برایم آرامش بخش است.

 

وی با تمجید از امیر حسین محمدخانی نویسنده و کارگردان فیلم ادامه داد: زمانی که پیشنهاد این کار از سوى کارگردان کار به من داده شد با وجود این که در ایران نبودم با کمال میل پذیرفتم چراکه معتقد هستم پیام این فیلم می تواند برای کودکان بیمار این باشد که آنها تنها نیستند، باز هم باران می آید و با خودش زندگی می آورد، چشم خدا به باز بارانی هاست، پس نگران نیستم.

فیلم کوتاه «باز باران» در آذر ماه سال جاری به سفارش موسسه خیریه «باز باران» با حضور بازیگرانی چون سعید داخ، ارسطو خوش رزم، علی عامل هاشمی، مهتاب امین الرعایا، شیما محمدی، الهام فقانی، الناز شاهوردی، شیوا فرجی و… جلوی دوربین رفت و هم اکنون در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است.

موسسه خیریه «باز باران» از سال ١٣۵٨ تاکنون در زمینه حمایت از کودکان مبتلا به بیمارى نقص ایمنى اولیه، کودکان بى سرپرست و بد سرپرست فعالیت مى کند.

همسر خسرو شکیبایی همسر پوریا شکیبایی خانواده بازیگران پسر خسرو شکیبایی بیوگرافی خسرو شکیبایی بیوگرافی پوریا شکیبایی بیوگرافی پروین کوشیارپوریا شکیبایی و همسرش پریا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. محمودنظری می گوید

    من عاشق مرحوم خسروشکیبایی بودم ماشاالله چه صدایی داشت خداوند رحمتش کنه واقعا بازیگر استثنایی بود و فکر نکنم جایگزینی جاش پیدا بشه. اخ و هزاران اخ که دیگه نیست. خداوند رحمتس کنه