آنچه از زندگی خصوصی سجاد غریبی نمی دانید +عکس اینستاگرام

0

سجاد غریبی ۲۴ ساله در اهواز به دنیا آمده، وی با قدی حدود ۱۸۸ سانتی متر و وزن ۱۷۵ کیلوگرم لقب هالک ایران را به خود اختصاص داده است.  پس از اینکه بسیاری از رسانه های معتبر دنیا، در مورد این جوان اهوازی مطالبی کار کردند، این بار نشریه AS در گزارشی به بررسی این موضوع پرداخت.

هالک ایران مردان آهنین عکس سجاد غریبی عکس پرورش اندام پاورلیفتینگ بیوگرافی سجاد غریبی اینستاگرام سجاد غریبی

instagram sajad gharibii

در گزارش AS آمده است:

یک هالک جدید روی زمین ظاهر شده است! نامش سجاد غریبی است، یک ایرانی که به لطف اینستاگرامش اکنون جهانی شده است. غریبی ۲۴ ساله است و قادر است ۱۷۵ کیلو وزنه را بالای سر ببرد، چیزی بیشتر از وزن فعلی خودش، او همچنین در مسابقات بدنسازی نیز شرکت می کند. وی در اینستاگرامش، عکس هایی از عضلات قوی اش قرار داده و با هشتگ هایی مختلفی از جمله #strongman  #strong#stronger #big#mucsles ، این تصاویر ر اقرار داده است. او در حال حاضر ۱۰۰ هزار فالوئر در اینستاگرام دارد که روز به روز درحال افزایش است.

هالک ایران مردان آهنین عکس سجاد غریبی عکس پرورش اندام پاورلیفتینگ بیوگرافی سجاد غریبی اینستاگرام سجاد غریبی

سجاد غریبی جوانی است با فیزیک بدنی عجیب و غریب که شباهتش با هالک، قهرمان بزرگ کامیک‌های آمریکایی باعث شهرت ناگهانی‌اش در سراسر جهان شده است.

به گزارش همشهری، سجاد غریبی جوانی است با فیزیک بدنی عجیب و غریب که شباهتش با هالک، قهرمان بزرگ کامیک‌های آمریکایی باعث شهرت ناگهانی‌اش در سراسر جهان شده است.

این جوان جنوبی که دارای مدرک کارشناسی بازرگانی است در گفت‌وگویی درباره زندگی جدیدش بعد از شهرت حرف می‌زند.

هالک ایران مردان آهنین عکس سجاد غریبی عکس پرورش اندام پاورلیفتینگ بیوگرافی سجاد غریبی اینستاگرام سجاد غریبی

او که تصاویرش در روزنامه‌های خارجی مثل دیلی‌میل، سان و… وی را تبدیل به یک چهره جهانی کرده، کار خود را در یک کار تبلیغاتی آغاز کرده است. البته اگر خوردن روزی ۷ تا ‍۱۱ وعده غذایی به او وقت کار بیشتر را بدهد.

این گفت‌وگو را بخوانید.
چه ورزش‌هایی را تا به حال انجام داده‌ای؟
پاورلیفتینگ را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دادم ولی از ناحیه پا آسیب دیدم و دکتر گفت یا ورزش را برای همیشه باید کنار بگذاری یا رکوردهایت را خیلی آهسته افزایش بدهی. من هم ورزش را نمی‌توانم کنار بگذارم برای همین فشار تمریناتم را کم کردم ولی زمانی که متوجه شدم مردان آهنین فعلا پخش تلویزیونی ندارد انگیزه‌ام کم شد.

در رشته بوکس هم فعال هستی؟
بله؛ وزنم خیلی زیاد شده بود دکتر تشخیص داد اگر با همین روال پیش برود مشکلات کبد برایم پیش خواهد آمد، برای همین با توجه به علاقه‌ای که به بوکس داشتم این رشته را انتخاب کردم و حالا به صورت آماتور و حرفه‌ای این رشته را دنبال کردم.

کاهش وزن هم داشتی؟
زمانی که شروع کردم ۱۸۳کیلو بودم که با ورزش ۲۵کیلو از وزنم را کم کردم.

وزنت چقدر است؟
در حال حاضر ۱۵۵کیلوگرم هستم، قدم هم ۱۸۴سانتی‌متر است.

این اندامی که داری تاثیر ورزش است یا ژنتیک بیشتر علت آن بوده است؟
از ۱۵سالگی رشد عضلانی داشتم. ۸۵درصد ژنتیک تاثیرگذار بوده. جالب است بگویم تا به ‌حال از هیچ استروئید و مکملی استفاده نکردم و فقط ورزش و تغذیه صحیح داشتم.

چند وعده در روز غذا می‌خوری؟
اگر در شرایط آماده‌سازی برای مسابقه نباشم ۵ تا ۷وعده و اگر خود را برای مسابقات آماده کنم ۷ تا ۱۱وعده غذا می‌خورم.

این وعده‌های غذایی سنگین هستند؟
معمولا پنج پرس برنج و سیب زمینی آبپز و سفیده تخم مرغ را در برنامه غذایی‌ام دارم.

شهرت چطور است؟ به هر حال در حال حاضر یکی از معروف‌ترین‌ها در فضای مجازی هستی.
شهرت من یک شبه نبود و در چند دوره زمانی مختلف اتفاق افتاد. فاز اول که بسیار ناراحت‌کننده بود. عکس من را در فضای مجازی به عنوان اراذل و اوباش پخش کردند و متاسفانه کانال‌های مختلف هم برای عضوگیری هر لحظه خبر می‌زدند؛ لحظه دستگیری اراذل و اوباش معروف ایران که ۲۰دقیقه دیگر از کانال پاک خواهد شد! خودم تحریک می‌شدم و می‌رفتم ببینم چی هست. فاز دوم شهرت با جلاد داعش شروع شد که خیلی بد بود. من از داعش متنفرم ولی در آن دوره زمانی من را به‌عنوان جلاد داعش معرفی کردند.

فاز سوم که بیشتر از طرف طرفدارهایم بود اعلام کردند که سجاد غریبی از داعش متنفر است و برای اعزام به سوریه ثبت‌نام کرده است. آخری هم لقب هالک ایرانی بود که شبکه‌های خارجی این عنوان را برای من انتخاب کردند.

هالک ایران مردان آهنین عکس سجاد غریبی عکس پرورش اندام پاورلیفتینگ بیوگرافی سجاد غریبی اینستاگرام سجاد غریبی

حالا برای اعزام به سوریه ثبت‌نام کرده‌ای؟
در مورد سوریه هیچ جا صحبت نکردم. فقط گفتم که مدافع و سرباز کشورم هستم. هرجا منافع کشورم در خطر باشد به عنوان یک سرباز دفاع خواهم کرد.

از اینکه ب می‌گویند هالک، راضی هستی؟
خودم دوست دارم لقب‌های ایرانی به من بدهند ولی هالک را مجبورم دوست داشته باشم. (باخنده) به دیدگاه آنها هم که این لقب را دادند احترام می‌گذارم.

گفتی ابتدا شهرت بد داشتی و به عنوان اراذل اوباش معروف شدی اهل دعوا هم هستی؟
به هیچ وجه؛ از بچگی از خالکوبی و لات بازی و این کارها متنفر بودم.

تا چه مقطعی درس خواندی؟
مدرک کارشناسی بازرگانی را از دانشگاه آزاد بوشهر گرفتم.

برای بازی در فیلم هم پیشنهاد داشتی؟
برای بازی در گشت ارشاد دو دعوت شدم که رد کردم. در حال حاضردر گیر بازی در یک تیزر هستم که نقش یک تکاور را بازی می‌کنم، برای همین بسیار این پروژه وقت‌گیر است و به کار دیگری نمی‌رسم.

برای بازی در این تیزر قرارداد بستی؟
کارگردان یکی از دوستان نزدیکم است و توافقی کار را انجام دادیم ولی از پاییز برنامه‌ام این است به تهران بیایم و حتما برای کارهایم قرارداد خواهم بست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ