یارانه ۶۰۰ میلیونی برای یک روزنامه

0

فارس، بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پس از اتمام جلسه علنی امروز چهارشنبه پارلمان در جمع خبرنگاران گفت: وزارت ارشاد در توزیع یارانه مطبوعاتی به درستی عمل نکرده است.

وی اضافه کرد در توزیع یارانه مطبوعاتی بحث وزن و تعداد صفحات یکی از موضوعات مورد توجه است؛ در چنین شرایطی نگاه اقتصادی به کار فرهنگی نشان‌دهنده عقب ماندگی مدیران فرهنگی است.

نوباوه در بیان مثالی در توزیع ناعادلانه بودن یارانه مطبوعاتی گفت: در حال حاضر ۶۰۰ میلیون یارانه برای روزنامه خبر جنوب آن هم برای شش ماه در نظر گرفته‌اند.

نوباوه در همین زمینه گفت: برای توزیع یارانه به کارآفرینی و محتوای مطالب توجهی نشده است، در واقع روزنامه‌ای که همراه دولت باشد مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی قطعا به توزیع یارانه مطبوعاتی رسیدگی می‌کند گفت: ما در این مورد با آقایان جنتی و انتظامی تذکر داده‌ایم.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین تصریح کرد: خبرآنلاین، خبر ورزشی و روزنامه خبر که قرار است مدتی بعد منتشر شود دارای هیات مدیره‌ای نزدیک به برخی آقایان هستند که باید مسئولان در این زمینه پاسخگو باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ