رکوردهای عجیب گینس؛ از ریش‌ بلند دختر جوان تا درازترین گربه خانگی +تصاویر

0

جوانترین زن با ریش کامل، درازترین گربه و یک شتر بی‌کوهان که رکورددار بیشترین پرش ارتفاع است، عجیب‌ترین مواردی هستند که به تازگی وارد رکوردهای جهانی گینس شده‌اند. 

بر این اساس، هارنام کور – دختر جوان اهل برکشایر انگلیس – با بیش از ۱۵ سانتی متر ریش اعلام کرد قرار گرفتنش در کتاب رکوردهای گینس بسیار طبیعی است. او با ۲۴ سال و ۲۸۲ روز سن، جوانترین دختری است که به طور کامل ریش دارد. مشکلات هورمونی دلیل اصلی رشد بیش از حد ریش این دختر انگلیسی است. او اولین دختر با ریش است که در فرش قرمز هفته مد لندن راه رفت.

کتاب گینس چیست زن ریشو رکوردهای گینس رکورد عجیب رکورد جالب دختر سیبیلو بزرگترین سگکتاب گینس چیست زن ریشو رکوردهای گینس رکورد عجیب رکورد جالب دختر سیبیلو بزرگترین سگ

کلسی گیل، مالک بزرگترین گربه‌ از نژاد “مین کون” – بزرگترین نژاد گربه خانگی – به نام لودو است. لودو همینک ۱۱۸ سانتی متر طول دارد و رکورددار بزرگترین گربه خانگی گینس است.  گیل گربه‌ خود را آرام و عاشق خواب خوب معرفی می‌کند.

کتاب گینس چیست زن ریشو رکوردهای گینس رکورد عجیب رکورد جالب دختر سیبیلو بزرگترین سگ

کاسپا، شتر بی‌کوهان ۹ ساله‌ای است که در مزرعه‌ای در شمال ولز زندگی می‌کند و می‌تواند از حصاری به ارتفاع یک متر و ۱۳ سانتی متر بپرد.

کتاب گینس چیست زن ریشو رکوردهای گینس رکورد عجیب رکورد جالب دختر سیبیلو بزرگترین سگ

جوزف تودلینگ، بدل کار ۳۶ ساله اتریشی نیز بدن خود را به مدت ۵ دقیقه و ۴۱ ثانیه بدون اکسیژن به آتش کشید و موفق شد رکورد پیشین جهانی را ۱۶ ثانیه بهبود دهد و نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. تمامی بدن این بدل کار سوخت ولی او برای در امان ماندن صورتش از آتش، ژل ضد حریق به آن مالیده بود.

لیزی، بزرگترین سگ خانگی جهان با بیش از ۹۶ سانتی متر قد در رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است.

 کتاب گینس چیست زن ریشو رکوردهای گینس رکورد عجیب رکورد جالب دختر سیبیلو بزرگترین سگ
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ