جزییات فامیل‌بازی در سازمان تامین اجتماعی ؟ + اسناد

0

«موضوع استخدام ۵۰۰ نیرو در سازمان تأمین اجتماعی آن هم بدون طی تشریفات قانونی استخدام در زمان دولت دهم در حالی از سوی اسدالله عباسی تکذیب شده که اسناد موجود حکایت از جذب این تعداد نیرو در زمان تصدی مرتضوی بر سازمان تامین اجتماعی دارد.

اسناد حاکی از آن است که این وزیر گیلانی سهمیه‌های استخدامی در سازمان تأمین اجتماعی را فقط بین اقوام و آشنایان خود تقسیم کرده است. در این لیست از بین ۵۰۰ نفر استخدام شده؛ ۱۲۰ نفر از چابکسر، ۵۲ نفر از کلاچای، ۴۸ نفر از رحیم‌آباد و ۶۰ نفر از املش هستند.

البته بین استخدام‌شدگان طیف وسیعی هم از استان یزد جذب شده که زادگاه سعید مرتضوی است.

این شکل گزینش و جذب نیرو خیلی فوری و بدون هماهنگی لازم سازمانی صورت گرفته است.

جالب توجه است که از استخدام‌های صورت‌گرفته که ۵۰۰ نفر بودند ۳۵۸ نفر تنها در ۵ استان متمرکز بوده‌اند و ۶۰ درصد از نیروهای جذب‌شده در همین استان‌ها متمرکز شده‌اند که به این ترتیب شاهد مشکلات کمبود نیرو در دیگر استان‌ها بوده‌ایم.

علاوه‌ بر این موضوع و علی‌رغم نرخ بالای بیکاری نیروهای کارشناسی کشور قریب به ۶۰ درصد از جذب‌شدگان تأمین اجتماعی در این استخدام ۵۰۰ نفره، مدارکی کمتر از کارشناسی داشته‌اند که همین موضوع خلاءهای تخصصی فراوانی در سازمان به وجود آورده است.

در ادامه، اسناد این استخدام آورده شده و لیست کامل افراد جذب‌شده در اختیار خبرگزاری خانه ملت قرار گرفته که در صورت لزوم منتشر خواهد شد.»

استخدام یزد 92 استخدام جدید تامین اجتماعی استخدام تامین اجتماعی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ