تفکیک‌جنسیتی مانـع ازدواج در دانشگاه اسـت

1
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از راه های پیدا کردن همسر در دانشگاه ها است که تفکیک جنسیتی مانع می شود.
 خبرآنلاین، دکتر محمود گلزاری امروز در یک نشست خبری گفت: ما با ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی تلاش می کنیم انگیزه جوانان برای ازدواج را بالا ببریم.
همسریابی کاریکاتور دانشگاه کاریکاتور برتر کاریکاتور ازدواج دانشجویی شوهر یابی ازدواج دانشجویی
به گفته او یکی از راه های پیدا کردن همسر در دانشگاه ها است که تفکیک جنسیتی مانع می شود: چون مراکز همسریابی مجازی برای ازدواج را قبول نداریم و شیوه سنتی هم الان زیاد جواب نمی دهد باید همسریابی در دانشگاه ها را گسترش بدهیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان درباره زندگی هایی بدون عقد نکاح وجود دارد، گفت: تعداد افرادی که بدون ازدواج با هم زندگی می کنند کم است و خیلی نگران کننده نیست. می توان این موضوع را سامان داد و با نگاه مثبت آن را حل کرد.
او همچنین درباره فیس بوک گفت: فیس بوک به لحاظ قانونی فیلتر شده که مربوط به ما نیست. با فیلتر فیس بوک به لحاظ محتوایی و فرهنگی مخالفم؛ باید با فضای مجازی را پذیرفت چون اجتناب ناپذیر است. اما باید برای آن فرهنگ سازی کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. زهرا می گوید

    من ازدواج دانشجویی کردم هیچ خیری ندیدم.پسرا برای به دست اوردن طرفشون هر کاری میکنن اما وقتی به دستت آوردن هر بلایی سرت میارن.ولی بازم ما دخترا دوستشون داریم.همون تفکیک جنسیتی بشه خیلی بهتره.