برنامه جام حذفی ایران ۱۴۰۰-۱۴۰۱+نتایج ساعت بازی ها و نمودار

0

برنامه جام حذفی ایران ۰۰ – ۰۱ ، تاریخچه جام حذفی ایران ،جام حذفی فوتبال ایران ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱، جام حذفی ۹۸ – ۹۹ ، نمودار جام حذفی ، جدول جام حذفی ایران

جام حذفی فوتبال ایران ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

جام حذفی فوتبال ایران Hazfi Cup نام مسابقات حذفی فوتبال در ایران است که از سال ۱۳۵۵ بنیان نهاده شده است. این جام در بزرگداشت و یادبود آزادسازی خرمشهر با عنوان “یادواره آزادسازی خرمشهر” برگزار می‌شود. به همین مناسبت نیز در سالیان اخیر بازی پایانی ( فینال ) این مسابقات در شهر خرمشهر و ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار می‌شود. هم‌اکنون فدراسیون فوتبال ایران این جام را به صورت تک‌حذفی و تک بازی برگزار می‌کند و یکی از سهمیه‌های اصلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمان جام حذفی تعلق می‌گیرد. قهرمان جام حذفی نماینده اصلی فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و تنها با برگزاری شش مسابقه هر تیمی می‌تواند مستقیماً به آسیا صعود کند. از سال ۱۳۵۵ تاکنون ۳۴ دوره از مسابقات جام حذفی برگزار شده‌است و ۱۴ تیم قهرمانی در این جام را تجربه کرده‌اند.

فینال جام حذفی بین آلومینیوم و نساجی

فینال جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) روز چهارشنبه ۷ اردیبهشت در ورزشگاه یادگار امام تبریز بین دو تیم آلومینیوم اراک و‌ نساجی مازندران برگزار می‌شود.

نتایج مرحله نیمه نهایی جام حذفی

نیمه نهایی جام حذفی
دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱
آلومینیوم اراک ۰-۱ خلیج فارس ماهشهر
سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱
نساجی مازندران ۰-۱ مس کرمان

 

برنامه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی

شنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۱
مس کرمان ۱ – ۰ خیبر خرم آباد
خلیج فارس ماهشهر ۱(۴)-(۲)۱ مس رفسنجان
یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
پرسپولیس تهران  ۲ – ۳ آلومینیوم اراک
دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۱
استقلال تهران ۰ (۴) – (۵) ۰ نساجی مازندران

برنامه یک هشتم نهایی جام حذفی

یک هشتم نهایی جام حذفی
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
خیبر خرم آباد ۱-۵ صنعت نفت آبادان
آلومینیوم اراک ۱(۴)-(۳)۱ سپاهان اصفهان
مس کرمان ۱(۵)-(۴)۱ فولاد خوزستان
ذوب آهن اصفهان ۳-۰ پرسپولیس تهران
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰
نساجی مازندران ۱-۳ گل گهر سیرجان
مس رفسنجان ۰-۱ پدیده مشهد
نفت مسجدسلیمان ۲-۱ خلیج فارس ماهشهر
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰
پیکان تهران ۱-۰ استقلال تهران

قرعه کشی یک هشتم نهایی جام حذفی ایران

ذوب آهن – پرسپولیس
مس رفسنجان – پدیده
نساجی – گل گهر
پیکان – استقلال
خیبر – نفت آبادان
آلومینیوم – سپاهان
مس کرمان – فولاد
نفت مسجدسلیمان – خلیج فارس ماهشهر

بازیهای مرحله یک شانزدهم نهایی

یکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰
آلومینیوم اراک ۰ – ۲ فجر سپاسی شیراز
آرمان گهر سیرجان ۱ – ۰ نساجی مازندران
پدیده مشهد ۱ – ۲ استقلال ملاثانی
خیبر خرم آباد ۱ – ۳ مس شهر بابک
شاهین شهرداری بوشهر  ۰ (۳) – (۴) ۰
نفت مسجدسلیمان
ذوب آهن اصفهان ۰ – ۳ رایکای بابل
ماشین سازی تبریز ۲ – ۱ مس کرمان
پیکان تهران ۰ – ۱ قشقایی شیراز
گل گهر سیرجان ۰ – ۴ شهرداری آستارا
فولاد خوزستان ۰ – ۳ شهرداری نوشهر
استقلال تهران  ۱ (۴) – (۲) ۱ نود ارومیه
سپاهان اصفهان ۰ – ۱ ستارگان اورکی اسلامشهر

 

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
صنعت نفت آبادان ۱ – ۳ شمس آذر قزوین
خلیج فارس ماهشهر ۰ – ۱ هوادار تهران
تراکتور آذربایجان ۰ (۱) – (۳) ۰
مس رفسنجان
پرسپولیس تهران ۰ – ۴ ویستا توربین تهران

 

مسابقات مرحله سوم جام حذفی

جمعه  ۵ آذر

استقلال خوزستان ۰ – ۱ خلیج فارس ماهشهر – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز

شنبه ۶ آذر

مس کرمان ۱ ( ۶ ) – ( ۵ ) ۱ خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۴ – ورزشگاه امام علی ( ع ) کرمان

بنتو حسام مهر فارس ۴ – ۱ آرمان گهر سیرجان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه متعاقبا  اعلام

قشقایی شیراز ۰ ( ۴ ) – ( ۲ ) ۰ شاهین بندر عامری بوشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه حافظیه شیراز

رایکا بابل ۱ – ۲ اسپاد الوند – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای سیمرغ کیاکلا

مس شهر بابک ۱ – ۲ ملوان بندر انزلی – ساعت ۱۴ – ورزشگاه امام علی ( ع ) سیرجان

نود ارومیه ۱ – ۲ ون پارس نقش جهان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی ارومیه

شمس آذر قزوین ۲ – ۵ دو کوهه اندیمشک – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

شهرداری نوشهر ۱ – ۴ جواهری منصور آبیک – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهداء نوشهر

شهرداری همدان ۱ – ۰ خیبر خرم آباد – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

سایپا تهران ۲ – ۰ شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه پاس قوامین تهران

ویستا توربین تهران ۱ – ۳ پیام زیدی کاشان – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهداء شهر قدس

ماشین سازی تبریز ۰ – ۱ سیمان شاهرود – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه یادگار امام تبریز

استقلال ملاثانی ۰ ( ۴ ) – ( ۲ ) ۰ پارس جنوبی جم – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز

یکشنبه ۷ آذر

ستارگان اورکی اسلامشهر – ماکو جوان آذربایجان غربی – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

شهرداری آستارا – الماس تازه آباد چاف – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

نتایج کامل مسابقات مرحله دوم جام حذفی کشور

یکشنبه ۹ آبان‌ماه ۱۴۰۰

الماس تازه آباد چاف ۳ – تکاور زابل ۰ ( انصراف نماینده زابل )

پیام زیدی کاشان ‌۲ – شهدای بناب مرند ۰
گلزنان تیم میزبان: جواد گل‌محمدی – محمدامین مختاریان

ماکو جوان آذربایجان غربی ۲ ( ۴ ) – آبیدر سنندج ۲ ( ۱ )
گلزنان تیم میزبان: امیرحسین مختارپور – حسین شریفی
گلزنان تیم میهمان: سینا ایزدی – رضا کرمی

شهید اورکی اسلامشهر ۶ – پارسیان هارونی چهارمحال و بختیاری ۰
گلزنان تیم میزبان: رضا نادری ( ۲گل ) – حمزه علی ( ۲گل ) – علیرضا بساوند – داوود سپهری

دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰

سیمان شاهرود ۳ – چوکای تالش ۰ ( عدم حضور نماینده تالش )

پیام توس خراسان ۲ ( ۲ ) – بنتو حسام مهر فارس ۲ ( ۴ )
گلزنان تیم میزبان: مهدی صحرایی ( “۹۰+۳ ) – احسان محروقی ( “P120+2 )
گلزنان تیم میهمان: حسین علیپور ( “۹۰+۶ ) – سعید محمودی ( “۱۰۷ )

جواهری منصور آبیک ۳ – شهرداری نجف شهر کرمان ۱
گلزنان تیم میزبان: محمود اسدی – میثم خسرونژاد ( ۲گل )
گلزنان تیم میهمان: امیررضا مکی آبادی

ون پارس نقش جهان ۳ – اترک بجنورد ۰ ( انصراف نماینده بجنورد )

شاهین بندرعامری ۳ – عقاب قم ۰ ( عدم حضور نماینده قم )

دو کوهه اندیمشک ۰ ( ۴ ) – سپیدرود رشت ۰ ( ۱ )

عقاب تهران ۰ – شهرداری نوشهر ۳ ( عدم حضور نماینده تهران )

نود ارومیه ۱ – شاهین دهداری تهران ۰
گلزنان تیم میزبان: آرمین مصطفوی

سه‌شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۰

خلیج فارس بندرماهشهر ۳ – مس نوین کرمان ۰
گلزنان تیم میزبان: عباس طهماسبی ( “۱۷ ) ( “۵۶ ) – رسول بداوی ( “۷۰ )

اسپاد الوند تهران ۳ – گل ریحان البرز ۰ ( انصراف نماینده البرز )

مرحله اول جام حذفی

مرحله اول جام حذفی
ماکو جوان انصراف پرواز زنجان
شهرداری نجف شهر انصراف وحدت ایوان ایلام
پارسیان هارونی انصراف ستاره ساز بیرجند
شهدای بناب مرند انصراف شاهین گرجی محله رستم کلا
تکاور زابل انصراف تام دهدشت
آرتیمان ایرانیان فرشاد حذف عقاب پردیسان قم
یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ستارگان سرخ تهران ۰ ( ۳ ) – ( ۴ ) ۰ الماس تازه آباد لنگرود
نوین کشاورز علی آباد ۰ ( ۳ ) – ( ۴ ) ۰ پیام زیدی کاشان
پرشین کیش ۴ – ۰ دوکوهه اندیمشک
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰
بنتو حسام مهر فارس ۲ ( ۷ ) – ( ۶ ) ۲ شاهد دیلم بوشهر
جواهری منصور آبیک ۰ ( ۳ ) – ( ۲ ) ۰ شیث استار ثلاث
هیات فوتبال گرمی ۳ ( ۴ ) – ( ۵ ) ۳ سیمان شاهرود
عقاب تهران ۱ – ۲ یاران رئیسی نیشابور
آبیدر سنندج ۲ ( ۵ ) – ( ۴ ) ۲ وحدت آغشت البرز

 

 

یک چهارم نهایی جام حذفی نمودار جام حذفی نتیجه فینال جام حذفی نتایج جام حذفی ایران قهرمان جام حذفی ایران ساعت بازی جام حذفی جام حذفی ایران تاریخ و زمان فینال جام حذفی برنامه کامل جام حذفی فوتبال بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده Hazfi Cup

نتیجه بازی‌های نهایی و فینال جام حذفی در دوره های گذشته

 

فصل قهرمان نتیجه نایب‌ قهرمان
۱۳۵۴−۵۵ ملوان انزلی ۱:۴ تراکتورسازی تبریز
۵۷–۱۳۵۶ تاج تهران ( استقلال ) ۰:۲ همای تهران
۱۳۵۶−۶۵ برگزار نشد
۱۳۶۵−۶۶ ملوان انزلی ۰:۲ خیبر خرم‌آباد
۱۳۶۶−۶۷ پرسپولیس تهران ۰:۱ ( ۰:۱ ) ( ۰:۰ ) ملوان انزلی
۱۳۶۷−۶۸ شاهین اهواز ۳:۵ ( ۳:۱ ) ( ۰:۴ ) ملوان انزلی
۱۳۶۸−۶۹ برگزار نشد
۱۳۶۹−۷۰ ملوان انزلی ۵:۶ ضربات پنالتی ( ۱:۱ ) استقلال تهران
۱۳۷۰−۷۱ پرسپولیس تهران ۱:۲ ملوان انزلی
۱۳۷۱−۷۲ برگزار نشد
۱۳۷۲−۷۳ سایپای تهران ۱:۱ ( ۰:۰ ) ( ۱:۱ ) جنوب اهواز
۱۳۷۳−۷۴ بهمن کرج ۱:۲ ( ۱:۰ ) ( ۰:۲ ) تراکتورسازی تبریز
۱۳۷۴−۷۵ استقلال تهران ۱:۵ ( ۱:۳ ) ( ۰:۲ ) برق شیراز
۱۳۷۵−۷۶ برق شیراز ۰:۳ ضربات پنالتی ( ۳:۳ ) بهمن کرج
۱۳۷۶−۷۷ برگزار نشد
۱۳۷۷−۷۸ پرسپولیس تهران ۱:۲ استقلال تهران
۱۳۷۸−۷۹ استقلال تهران ۱:۳ بهمن کرج
۱۳۷۹−۸۰ فجر سپاسی شیراز ۱:۳ ( ۱:۲ ) ( ۰:۱ ) ذوب‌آهن اصفهان
۱۳۸۰−۸۱ استقلال تهران ۳:۴ ( ۱:۲ ) ( ۲:۲ ) فجر سپاسی شیراز
۱۳۸۱−۸۲ ذوب‌آهن اصفهان ۵:۶ ضربات پنالتی ( ۲:۲ ) ( ۲:۲ ) فجر سپاسی شیراز
۱۳۸۲−۸۳ سپاهان اصفهان ۲:۵ ( ۲:۳ ) ( ۰:۲ ) استقلال تهران
۱۳۸۳−۸۴ صبا باتری تهران ۲:۴ ضربات پنالتی ( ۱:۱ ) ( ۱:۱ ) ابومسلم مشهد
۱۳۸۴−۸۵ سپاهان اصفهان ۲:۴ ضربات پنالتی ( ۱:۱ ) ( ۱:۱ ) پرسپولیس تهران
۱۳۸۵−۸۶ سپاهان اصفهان ۰:۴ ( ۰:۱ ) ( ۰:۳ ) صبا باتری تهران
۱۳۸۶−۸۷ استقلال تهران ۱:۳ ( ۱:۰ ) ( ۰:۳ ) پگاه گیلان
۱۳۸۷−۸۸ ذوب‌آهن اصفهان ۲:۵ ( ۱:۰ ) ( ۱:۵ ) راه‌آهن تهران
۱۳۸۸−۸۹ پرسپولیس تهران ۱:۴ ( ۰:۱ ) ( ۱:۳ ) گسترش فولاد تبریز
۱۳۸۹−۹۰ پرسپولیس تهران ۳:۴ ( ۲:۴ ) ( ۱:۰ ) ملوان انزلی
۱۳۹۰−۹۱ استقلال تهران ۱:۴ ضربات پنالتی ( ۰:۰ ) شاهین بوشهر
۱۳۹۱−۹۲ سپاهان اصفهان ۲:۴ ضربات پنالتی ( ۲:۲ ) پرسپولیس تهران
۱۳۹۲−۹۳ تراکتورسازی تبریز ۰:۱ مس کرمان
۱۳۹۳−۹۴ ذوب‌آهن اصفهان ۱:۳ نفت تهران
۱۳۹۴−۹۵ ذوب‌آهن اصفهان ۱:۱ ضربات پنالتی ( ۴:۵ ) استقلال تهران
۱۳۹۵−۹۶ نفت تهران ۰:۱ تراکتورسازی تبریز
۱۳۹۶−۹۷ استقلال تهران ۰:۱ خونه به خونه بابل
۱۳۹۷−۹۸ داماش گیلان ۰ – ۱ پرسپولیس
۱۳۹۸−۹۹ استقلال ۲ – ۳ تراکتور
۱۴۰۰−۹۹ استقلال تهران ( ۲ – ۴ پنالتی ) فولاد خوزستان
۱۴۰۱−۰۰ ؟ ؟ – ؟ ؟

قهرمانان دوره‌های قبلی جام

# باشگاه قهرمانی نایب قهرمانی آخرین قهرمانی آخرین نایب قهرمانی
۱ استقلال ۷ ۴ ۱۳۹۷ ۱۳۹۵
۲ پرسپولیس ۶ ۲ ۱۳۹۸ ۱۳۹۲
۳ ذوب‌آهن ۴ ۱ ۱۳۹۵ ۱۳۸۰
۴ سپاهان ۴ ۰ ۱۳۹۲ – – – –
۵ ملوان ۳ ۴ ۱۳۷۰ ۱۳۹۰
۶ تراکتورسازی ۱ ۳ ۱۳۹۲ ۱۳۹۶

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ