چرا مردم اروپا و آمریکا مسیحی هستند ،مگر حضرت عیسی فلسطینی نبود

5
بعضی روشنفکر نماها در ایران میگن که ما آریایی هستیم عرب نمیپرستیم (منظور امامان علیهم السلام)
در همین رابطه نکاتی وجود دارد که در این مطلب به بیان آنها می پردازیم
در سالروز تولد حضرت عیسی مسیح (ع) ، شهر بیت لحم زادگاه وی مملو از گردشگرانی است که برای زیارت به این مکان مقدس می آیند.
کلیسائی قدیمی در بیت لحم واقع در کرانه باختری امروزی مکانی است که حضرت مسیح یکی از پیامبران الهی در آن متولد شده است . از این رو در روز ۲۴ دسامبر بسیاری از پیروان آئین مسیحیت در این کلیسا گرد هم می آیند تا زادروز پیامبرشان را جشن بگیرند.

شهر بیت لحم در ۱۰ کیلومتری شهر اورشلیم واقع شده و در حدود ۳۰ هزار سکنه دارد.

اما در روز تولد مسیح بسیاری از مردم ایتالیائی ، لهستانی و برزیلی و دیگر کشورها برای حضور در مکانی که پیامبرشان در آن متولد شده خود را به بیت لحم می رسانند.

ناصره یا ناصریه بزرگترین شهر در استان شمالی اسرائیل است. ناصره را پایتخت یا مرکز عربی رژیم صهیونیستی نیز می‌نامند. بیشتر جمعیت ناصره را اعراب فلسطینی تشکیل می‌دهند. در عهد جدید ناصریه به عنوان شهر دوران کودکی عیسی معرفی شده‌است. ناصره یکی از شهرهای زیارتی مسیحیان است که یادبودهای دینی در آن برگزار می‌گردد.

آنچنان که از شواهد تاریخی بر می‌آید، عیسی مسیح تحت تاثیر تحریکات روحانیون وقت یهود به دست رومیان به صلیب کشیده شد؛ بر پایهٔ قوانین رومیان برخی از مجرمان باید به صلیب کشیده می‌شدند. به صلیب کشیده شدن در تپه گلگتا رخدادیست که نویسندگان هر چهار انجیل به شرح آن پرداخته‌اند.

ناصره مسیحیان عیسی مسیح روشنفکرنمایان دشمنان مسلمانان حجاب مسیحی جنایات یهودیان جمعیت مسلمانان تپه گلگتا بیت لحم آریایی های اصیل

براساس آخرین مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۰ انجام شد، مسیحیت با ۲٫۲ میلیارد نفر پیرو یعنی ۳۱ درصد کل جمعیت جهان لقب بزرگ‌ترین دین دنیا را از آن خود کرد و دین اسلام با ۱٫۶ میلیارد نفر پیرو یعنی ۲۳ درصد کل جمعیت جهان در رده دوم قرار دارد. پیش‌بینی می‌شود جمعیت جهان از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۵۰ به ۹٫۳ میلیارد نفر برسد. در این میان، مسلمانان با دارا بودن یک جمعیت به نسبت جوان با نرخ باروری بالا ۲٫۸ میلیارد نفر از جمعیت جهان را تشکیل خواهند داد. به عبارت دیگر، جمعیت مسلمانان جهان تا سال ۲۰۵۰ با یک رشد ۷۳ درصدی مواجه خواهد شد. چنانچه رشد مسیحیت نیز با همین روند فعلی ادامه پیدا کند، این دین البته با سرعت کمتر به رشد ۳۵ درصدی خواهد رسید. اگر تخمین‌ها درست از آب درآید، جمعیت مسلمانان و مسیحیان جهان برای اولین بار در طول تاریخ به طرز بی سابقه‌ای به یکدیگر نزدیک خواهد شد.

و شاید مهمترین دلیل ایجاد جنگ در خاورمیانه هم همین آمار رشد جمعیت مسلمانان باشد.

ناصره مسیحیان عیسی مسیح روشنفکرنمایان دشمنان مسلمانان حجاب مسیحی جنایات یهودیان جمعیت مسلمانان تپه گلگتا بیت لحم آریایی های اصیل

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. علی از تبار کوروش می گوید

  مردم فلسطین در زمان حضرت عیسی مسیح،عرب نبودند. تبار آنها آرامی بود وبه زبان آرامی سخن می گفتند. از آنجا که عربها ۱۴۰۰ سال پیش همه جا را به ضرب شمشیر .. تصرف کردند و دین مردمان آنجا را به بهانه کافر بودن نابود کردند،بسیاری از سرزمین های غرب خاورمیانه عرب زبان شدند. حتی مصر با تمدن چند هزار ساله عرب زبان شد و فرهنگ کهن انان به فراموشی سپرده شد. ما ایرانیان نیز اگر دلاوری های یعقوب لیث صفار و دیگر دلاوران و نیز هنر بزرگانی همچون فردوسی نبود مانند مردم شمال آفریقا عرب زبان شده بودیم.

  1. ایرانی می گوید

   نادان را از هر طرف بخوانی نادان است
   بهتره تاریخ عرب را بخوانی و بدونی که اقوام عرب از آغاز سده نهم پیش از میلاد مسیح ، بوده اند.

   1. هاشم می گوید

    اولا ماملت ایران هیچ وقت فکر نمیکنیم اسلام دین عربهاست اتفاقا این عربها هستند که اینطورفکر میکنند و دلیلش هم اینه که همیشه اسم قادسیه را می اورند در ضمن ما ایرانیها قبل از اسلام دارای یک مذهب وپیامبر ویک کتاب که دران کتاب خیلی از فرمایشات پیامبر اسلام که دعوت به انسان بودن والهی شدن بود امده است که این موضوع در همه کتب الهی وجود دارد ولی با فتح ایران بدست اعراب چون ایرانیها یک ملت بادانش وفهم وشعور بالایی بودند ومتوجه شدند ایین و فرمایشات پیامبر اسلام کاملتر وسازنده تر از مذهب قبل است به دین اسلام درامدند نه بخاطر عربی بودن ان بلکه بخاطر الهی بودن ان بود چون باعث شده بود عادتهاورفتارهای اشتباه مثل بت پرستی وزنده بگور کردن دختران وبی ارزش شمردن زنها و خرید وفروش کنیز وغلام در اقوام وقبائل اعراب از بین برود وفقط ایمان انسانها به تعالیم الهی درجه وامتیازشان باشد نه قبیله ونژادوطائفه.پس بهتره بجای تعصب احمقانه واقعیت عاقلانه را در زندگیمان بپذیریم .اللهم عجل لکل الولیک الفرج.

 2. الیاس می گوید

  چه ربطی داره؟ آمریکا و برزیل یکتا پرست که هیچ. اصلا دین نداشتن. اما ۲۵۰۰ سال پیش یعنی ۱۱۰۰ سال قبل از اسلام ایرانیا یکتاپرست بودن. پس لزومی نداره عرب پرست بشن. خودشون دارای فرهنگ و تمدن جهانی مثال زدنی بودن که اعراب همه چیو به تاراج بردن. دقیقا باید بگیم که چرا ما که یکتاپرست بودیم الان شدیم عرب پرست.

  1. ایرانی می گوید

   شما نمی خواد عرب پرست باشی همون پندار نیک، گفتار نیک و کردار نیک را انجام بده مسلمان بودنت پیش کش