بیوگرافی کیانا یازرلو (مجری) +مراسم ازدواج و عکس اینستاگرام

2

کیانا یازرلو متولد ۱۳۷۰ در شهر های شمالی کشور و گوینده خبر است معلوم نیست با جعفر یازرلو چه نسبتی دارد.

فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل در رشته کارشناسی ارشد است، میگوید خبرهایی که من دوست دارم و با افتخار می‌خوانم اخبار مربوط به رهبر معظم انقلاب و فرموده‌های ایشان است .

همسر مجریان همسر کیانا یازرلو مجری و گوینده شبکه خبر مجری زن زیبا عقد مجری زن مشهور بیوگرافی کیانا یازرلو ازدواج مجریان

کیانا یازرلو جوانترین خبرنگار ایرانی

شروع فعالیت

در ۱۵سالگی در رادیو تست دادم، پذیرفته شدنم از معجزات الهی در زندگی‌ ام بود

زمانی که می‌ خواستم تست بدهم از من امتحان نمی‌ گرفتند و می‌ گفتند حداقل مدرک لازم ‌لیسانس است و من آن زمان فقط ۱۵ سالم بود با اصرار آن قدر منتظر ماندم تا این‌که بعنوان آخرین نفر از من تست گرفتند جالب است که از بین همه شرکت‌ کننده‌ ها هم فقط من قبول شدم پس از قبولی، یک سال در استودیو رادیو فقط کار دیگران را نگاه می‌ کردم تا یاد بگیرم سال ۸۶ اولین برنامه رادیویی من «نوجوان» پخش شد و از ۱۸ سالگی وارد تلویزیون شدم از سال ۹۳ نیز از طریق تست وارد شبکه خبر شدم

عکس های متفاوت کیانا یازرلو گوینده شبکه خبر

سوتی ها

من همیشه می‌گویم تپق برای گوینده است

به جهت این که گویندگی واقعا حرفه سختی است و مقابل ۸۰ میلیون نفر صحبت کردن استرس‌زاست. تپق داشتم اما گاف ندادم. تپقی که اخیرا برای من اتفاق افتاد و جالب هم بود این که می‌خواستم اعلام کنم «حال برخی زخمی‌ها وخیم است» اما گفتم «حال برخی وخمی‌ها زخیم است.»

instagram kianayazarlou.tv

رادیو یا تلویزیون

کسانی که کارشان را با رادیو شروع می‌کنند در تلویزیون خیلی موفق‌ تر خواهند بود و خوشبختانه من نیز کارم را با رادیو شروع و هر سه حوزه معاونت صداوسیما را تجربه کرده‌ ام هر کدام سختی‌ ها و شیرینی‌ های خودش را دارد؛ اما من رادیو و خبر را بیشتر از همه دوست دارم

گوینده خوب ؟

گوینده به کسی گفته می‌شود که ویژگی‌های ظاهری و صدای خوب، سواد و اطلاعات کافی، تسلط و اعتماد به نفس داشته باشد. در حوزه خبر مهم این است که از مطلب فهم کافی داشته باشیم؛ یعنی زمانی که می‌خواهیم جلوی دوربین قرار بگیریم باید خوب متوجه متن شده باشیم. تا زمانی که فهم مطلب نداشته باشیم نمی‌توانیم بخوبی آن را به مخاطب القا کنیم

جوانترین خبرنگار

از آموزش معاونت خبر به من گفتند که فارغ از اخبار جوانه‌ ها، در حوزه خبر حرفه‌ ای در کل کشور جوان‌ ترین خبرنگار هستم

همسر مجریان همسر کیانا یازرلو مجری و گوینده شبکه خبر مجری زن زیبا عقد مجری زن مشهور بیوگرافی کیانا یازرلو ازدواج مجریان

٩۵/٠۶/١٣
با آن همه دلداده دلش بسته ما شد
اى من به فداى دل دیوانه پسندش
سیمین بهبهانى
در سالروز ازدواج بانو فاطمه زهرا(س) و حضرت علی(ع) پیمان مقدسى مى بندیم.. باشد که مقتدایمان علی(ع) و فاطمه(س) باشند…
جارى شدن خطبه عقد من و آقاى همسر توسط  سید حسن آقاى خمینى
همسر مجریان همسر کیانا یازرلو مجری و گوینده شبکه خبر مجری زن زیبا عقد مجری زن مشهور بیوگرافی کیانا یازرلو ازدواج مجریان

نذرى مادر همسر جان
داستان نذرى هم برمى گرده به دوسالگى همسرجان ما که در لبه تراس هواخورى مى نمودند که مادرهمسرجان همانجا براى سلامتى و نیفتادن از ارتفاع ، شله زرد #اربعین عهد مى کنن?
نذرى دارا نذریاشونو رو کنن?
عزادارى هاتون قبول اجرتون با #ابا_عبدالله (ع)?

همسر مجریان همسر کیانا یازرلو مجری و گوینده شبکه خبر مجری زن زیبا عقد مجری زن مشهور بیوگرافی کیانا یازرلو ازدواج مجریان

دلنوشته من به پدرم:دختر که باشى مى شوى (بضعه منی) پاره تن پدر…
دختر که باشى مونس حرف هایش مى شوى
دلت برایش قنج مى رود… تکیه گاه امن… سایه سر…
اما… پدر که باشى همیشه حواست به هوایش هست
اولین بابا را که از زبانش مى شنوى دلت صدپاره مى شود
بارها جگرگوشه صدایم مى زنى و مرا بضعه منى مى خوانى… هیچ کس برایم تو نخواهد شد…
رفیق شفیق من پدر روزت خجسته باد?
پ ن: سایه پدرانتان مستدام،روح همه پدران خفته در خاک هم شاد

چطور وارد حوزه گویندگی خبر شدید؟

من متولد ۱۳۷۰ هستم. در ۱۵سالگی در رادیو تست دادم. پذیرفته شدنم از معجزات الهی در زندگی‌ام بود. زمانی که می‌ خواستم تست بدهم از من امتحان نمی‌ گرفتند و می‌ گفتند حداقل مدرک لازم ‌لیسانس است و من آن زمان فقط ۱۵ سالم بود. با اصرار آن قدر منتظر ماندم تا این‌ که به‌ عنوان آخرین نفر از من تست گرفتند. جالب است که از بین همه شرکت‌ کننده‌ ها هم فقط من قبول شدم.

پس از قبولی، یک سال در استودیو رادیو فقط کار دیگران را نگاه می‌ کردم تا یاد بگیرم. سال ۸۶ اولین برنامه رادیویی من «نوجوان» پخش شد و از ۱۸ سالگی وارد تلویزیون شدم. از سال ۹۳ نیز از طریق تست وارد شبکه خبر شدم.

می‌ گویند شما (کیانا یازرلو)جوان‌ ترین گوینده خبر هستید.

از آموزش معاونت خبر به من گفتند که فارغ از اخبار جوانه‌ ها، در حوزه خبر حرفه‌ ای در کل کشور جوان‌ ترین هستم.

احساستان نسبت به این قضیه چیست؟

هم خیلی خوشحالم که در این سن کم به لطف خداوند توانسته‌ ام در این جایگاه قرار بگیرم و هم این که خودم را شاگرد همه استادانی می‌ دانم که با آنها در ارتباط هستم.

از سختی‌ ها و شیرینی‌ های کارتان بگویید.

کسانی که کارشان را با رادیو شروع می‌ کنند در تلویزیون خیلی موفق‌ تر خواهند بود و خوشبختانه من نیز کارم را با رادیو شروع و هر سه حوزه معاونت صدا و سیما را تجربه کرده‌ ام. هر کدام سختی‌ ها و شیرینی‌ های خودش را دارد؛ اما من رادیو و خبر را بیشتر از همه دوست دارم. رادیو حال انسان را خوب می‌کند. رادیو را خانه اول خودم می‌ دانم، خبر را نیز به اندازه رادیو دوست دارم چرا که سختی‌ ها و استرس‌ های خاص خودش را دارد و اگر به آن علاقه‌ مند باشی خیلی لذت‌ بخش است به‌ گونه‌ ای که خبر را کودک دلبند خودت می‌ دانی. مواقعی بوده که مرخصی بود‌ه‌ ام و برای کارم احساس دلتنگی کرده‌ ام. وقتی که از مخاطبان انرژی می‌ گیرم انگیزه بیشتری برای کارم پیدا می‌ کنم. من واقعا گویندگی خبر را دوست دارم و خیلی به آن دلبسته و وابسته هستم.

الگوی شما در گویندگی چه کسی است؟

همه استادان برای من الگو هستند اما در الگو گرفتن مهم این است که در دام تقلید گرفتار نشویم. در آموزش هم باید هوشمندانه عمل کنیم. آفت یک گوینده این است که در دام تقلید گرفتار شود.

مهم‌ترین خبری که خواندید چه بوده است؟

همه خبرها مهم هستند و نمی‌ شود از هیچ خبری، بی‌ اهمیت گذشت. ولی خبرهایی که من دوست دارم و با افتخار می‌ خوانم اخبار مربوط به رهبر معظم انقلاب و فرموده‌ های ایشان است و همین طور اخباری که به ارتقای کشور و غرور ملی من مربوط می‌ شود.

یک گوینده خبر خوب باید چه ویژگی‌ هایی داشته باشد؟

گوینده به کسی گفته می‌ شود که ویژگی‌ های ظاهری و صدای خوب، سواد و اطلاعات کافی، تسلط و اعتماد به نفس داشته باشد. در حوزه خبر مهم این است که از مطلب فهم کافی داشته باشیم؛ یعنی زمانی که می‌ خواهیم جلوی دوربین قرار بگیریم باید خوب متوجه متن شده باشیم. تا زمانی که فهم مطلب نداشته باشیم نمی‌ توانیم بخوبی آن را به مخاطب القا کنیم.

برای پیشرفت کارتان چه برنامه‌ ای دارید؟

هر زمان که بگویم از خودم راضی ام آن زمان نقطه سقوط من است. هیچ وقت از خودم رضایت ندارم و همیشه به‌ دنبال یاد گرفتن هستم. در دنیای خبر و اجرا هر روز یک نکته تازه یاد می‌ گیرم و تجربه کسب می‌ کنم. در کلاس‌ های مختلف شرکت می‌کنم و سعی دارم در حوزه کاری‌ ام مطالعه داشته باشم. شبکه‌ های مختلف را رصد می‌ کنم تا بتوانم روی کارم مسلط‌ تر باشم.

دوره‌ های خبرنویسی را هم گذرانده‌ اید؟

معتقدم هر کسی باید تخصص خودش را پیش ببرد؛ جدیدا بحثی مطرح است مبنی بر این که بهتر است یک گوینده خبر دبیرخبر نیز باشد. این منطقی است؛ چرا که وقتی گوینده خبر در خبرنویسی هم مهارت داشته باشد می‌ تواند در صورت وجود مشکل یا بحران آن را مدیریت کند.

تا حالا سوتی یا گاف داده‌اید؟

من همیشه می‌گویم تپق برای گوینده است، به جهت این که گویندگی واقعا حرفه سختی است و مقابل ۸۰ میلیون نفر صحبت کردن استرس‌ زاست. تپق داشتم اما گاف ندادم. تپقی که اخیرا برای من اتفاق افتاد و جالب هم بود این که می‌خواستم اعلام کنم «حال برخی زخمی‌ ها وخیم است» اما گفتم «حال برخی وخمی‌ ها زخیم است.»

این تپق‌ ها باعث استرس یا در رفتن رشته کلام از دست‌تان نمی‌ شود؟

امروزه مخاطب می‌ داند که برنامه زنده این نوع مسائل را پیرامون خود دارد. تپقی که خیلی بزرگ نباشد و منجر به گاف حساسی نشود، مشکلی ایجاد نمی‌ کند.

همسر مجریان همسر کیانا یازرلو مجری و گوینده شبکه خبر مجری زن زیبا عقد مجری زن مشهور بیوگرافی کیانا یازرلو ازدواج مجریان

پیشنهادتان به کسی که علاقه دارد وارد حوزه گویندگی خبر شود، چیست؟

ابتدا باید علاقه‌ مند بود؛ کار کردن در معاونت خبر با فعالیت در رادیو و تلویزیون خیلی متفاوت است چرا که حساسیت بسیار بالایی دارد. بعد از علاقه باید یک سری ویژگی‌ های انتسابی داشت و ویژگی‌ های اکتسابی را هم باید کسب کرد. مثلا دوره‌های گویندگی و خبر را گذراند و به مرحله‌ ای رسید که از پسِ بحران‌ ها و شرایط مختلف بر آمد. در رادیو و تلویزیون گوینده می‌ تواند بداهه گویی داشته باشد اما در حوزه خبر ما اجازه نداریم خارج از متنی که در اختیارمان گذاشته شده چیزی بگوییم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. امین می گوید

    پذیرفته شدنت معجزه نبود. حاصل استعداد خودت بود. چرا خودت و توانایی هات رو دست کم می گیری؟

  2. جواد می گوید

    موفق باشی خانم یازرلو
    البته باباتون آقای امیر علی یازرلو مدیر من بود در مدرسه شهید اسفندیاری شهر خان ببین