روایت رزیتا غفاری از ۱۵ سال درد و رنج و جراحی دردناک به خاطر قصور پزشکی! +عکس

0

رزیتا غفاری که چند روزی را در بیمارستان گذرانده و یک عمل جراحی را پشت سر گذاشته است، با انتشار متن و عکس و البته کاریکاتوری، به شرح یک ماجرای ۱۵ ساله پرداخته است.

همسر رزیتا غفاری هزینه و تعرفه های دندانپزشکی قصور پزشکی قرص استامینوفن خطر استامینوفن تشخیص اشتباه پزشک بیوگرافی رزیتا غفاری بهترین دکتر دندانپزشک تهران اینستاگرام رزیتا غفاری

او نوشته است:«روز بر همه شما عزیزان بخیر.. از شما چه پنهان یه چند روزی در بیمارستان برای عمل جراحی بستری بودم!!! البته داستانش مفصله که اگه از حوصله تان بدور نیست… لازم میدونم که حتما براتون تعریف کنم که شما خدایی نکرده گرفتار این بلا و مصیبت نشوید… داستان از روزی شروع شد که خانه سینما یک دکتر دندانپزشک به اعضای خانه سینما معرفی کرد… قضیه برمی گرده به پانزده سال پیش…! در این اوضاع یکی از دندان هایم کرم خوردگی مختصری داشت و من هم وقت رو مغتنم شمردم و به آقای به ظاهر دکتر مراجعه کردم… بگذریم…دکتر محترم مته را در فکم شکاااااند و دَرشَم بیست و چهار استامینافون بهم داد که مسمومیت خونی پیدا کردم… درد کم کم به سراغم آمد و ….. و….. و…. در این پانزده سال چهار مرتبه جراحی فک و لثه و بارها پیوند استخوان شدم … استخوان فک و سینوس ها کاملا از بین رفت و بالاخره چند روز پیش تحت عمل جراحی سینوس قرارگرفتم…! که امیدوارم آخر این داستان غم انگیز باشد!!! نتیجه این که لطفا حتی برای کمترین درد به پزشک متخصص و حاذق مراجعه کنید. امروز مرخص شدم…! دوستون دارم و دعایم برای شما عزیزان فقط سلامتیست … سلامتیست…سلامتیست…. انشاالله.»

همسر رزیتا غفاری هزینه و تعرفه های دندانپزشکی قصور پزشکی قرص استامینوفن خطر استامینوفن تشخیص اشتباه پزشک بیوگرافی رزیتا غفاری بهترین دکتر دندانپزشک تهران اینستاگرام رزیتا غفاری

سلام به همه شما عزیزان..!
ابتدا از تمام شما دوستان خوبم که با لطف و محبتتان دردم را تسکین دادید بینهایت سپاسگزارم..
فکر میکنم براى تعدادى از دوستان دانشجوى دندانپزشکى کوتاهى و اشتباه همکار محترمشان خیلی گران تمام شد.. و مرا با جملات نه چندان محبت امیزشان مورد لطف خود قرار دادند…!! لازم به توضیح نمیدانم و تنها امیدوارم این دوستان با گذشت زمان و تحقیق و ممارست و یادگیرى از اساتید محترمشان روزی به اشتباهشان پی ببرند…! راستش اصلا فکر نمیکردم باید برای دانشجویان پزشکى پست بزارم و مختصرش کردم.. مثل داروى استامینافون کدئین که منجر به مسمومیت خونیم شد و……………… الى غیر…….!

رزیتا غفاری با انتشار تصویری در اینستاگرام از واکنش‌های برخی به صحبت‌های او درباره اشتباه یک دندانپزشک که منجر به درد و رنج ۱۵ ساله‌اش شده بود، ابراز ناراحتی کرد.

رزیتا غفاری ، بازیگر تلویزیون که دو روز پیش عکسی از خود پس از عمل سینوس‌هایش منتشر کرده بود، به تازگی با انتشار پستی تازه در اینستاگرام، از برخوردی که برخی با او داشته‌اند، ابراز ناراحتی کرد.

او درخصوص واکنش برخی از مردم نوشت:

«سلام، باور کنین اصلا فکر نمی‌کردم که بعد از یه عمل جراحى سخت و چند ساعت بیهوشی کامل و چند روز بسترى شدن در بیمارستان حقم این برخورد مردم باشه!

واقعا انسانیت رو براى هم تمام کردیم! تعریف کردن تنها قسمتى از ماجرایى که بر من گذشته ظاهرا به بعضی دوستان دانشجو سخت اومده

با پوزش فراوان و با اجازه شما دوستان بدون استفاده از لغات و اصطلاحات پزشکى و بدون در نظر گرفتن حوصله شما کامل‌تر ماجرا را برایتان میگویم! ١۵سال پیش به جهت تنها یک پوسیدگى جزیى به یک دندانپزشک که از طرف خانه سینما معرفی شد رفتم.. دکتر که به ظاهر بسیار جوان بود کار را شروع کرد ولی متاسفانه بیشتر از آنچه باید تراش دندان را ادامه داد تا اینکه اعصاب باز شدند! سپس شروع به عَصب کشی دندان نمود، بعد از کشیدن دومین عَصب، وسیله عَصب‌کشی را از ریشه دندان خارج کرده و وارد فکم نمودند سپس وسیله را همانجا شکاندند. با دست پاچگی ایشان و صدای شکستن تا حدی متوجه موضوع شدم. سپس ایشان بدون کشیدن اعصاب باقیمانده، در دندان را بسته و به من چهار استامینافون کدئین و ترامادول تجویز کردند و مرا راهی کردند!

شب دچار مسمومیت شدید شدم و به علت خونریزی معده به بیمارستان منتقل شدم و سپس خون معده را با شلنگ خارج کردند! و این تازه اول ماجراست. کم‌کم اثرات دارویی از بین رفت و درد دندان شروع شد.

ابتدا به دنبال یک پزشک حاذق گشته و فورا توسط ایشان فکم از بالاى دندان شکافته شد و وسیله عَصب‌کشى خارج شد!
سپس اعصاب رها شده در دندان بدون بی‌حسى دوباره عَصب‌کشی شدند! دو مرتبه جراحى لثه شدم. سپس تمام دندانم از داخل عفونت کرد و کیست‌ها تمام اطراف را أحاطه کردند!

همسر رزیتا غفاری هزینه و تعرفه های دندانپزشکی قصور پزشکی قرص استامینوفن خطر استامینوفن تشخیص اشتباه پزشک بیوگرافی رزیتا غفاری بهترین دکتر دندانپزشک تهران اینستاگرام رزیتا غفاری

سه بار پیوند استخوان شدم و در انتها پزشک مشاورم که در طى سالیان سعی نمود دندانم را نگه دارد آن را کشیده و ایمپلنت کرد. … در طى جراحی‎هاى فک متوجه باز بودن سینوس‌ها و تخریب کامل دیوارهاى سینوسی شدم و حالا تحت نظر پزشک گوش و حلق و بینی تحت جراحى سینوس که حاوى کیست هم بود قرار گرفتم. توجه داشته باشید که در طى ١۵ سال به من چه گذشت.

این تقریبا ماجراى بیماری من بود که ظاهرا در طى این دو روز خیلی‌ها رو ناراحت کرده! البته نه به جهت دلجویى و دلداری از من بلکه شرح این واقعه را دروغ شاخدار، هنرنما بودن، به دور از انسانیت و بسیار توهین و تحقیرهایی که واقعا در درکش مانده‌‌ام.
باز هم اگر به عنوان یک هنرمند نتوانستم از اصطلاحات پزشکى استفاده کنم عذر می‌خواهم.»

خبر آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ