تیپ نامناسب سحر دولتشاهی در مهمانی تایلندی ها +عکس

2

در مهمانی هنرمندان دو کشور ایران و تایلند بازیگر معروف زن ایرانی با تیپی غیرمتعارف ظاهر شد!

بنابراین گزارش، به دنبال ارتباطات فرهنگی هنرمندان دو کشور« ایران» و «تایلند» که نشست قبلی شان در تالار وحدت برگزار شده بود، جمعی از بازیگران، عکاسان و خوانندگان ایرانی با حضور در کشور تایلند ضمن ارتباط با فعالان فرهنگی و هنرمندان این کشور از جاذبه های گردشگری و آداب و رسوم تایلندی ها با خبر شدند!

مدل لباس سحر دولتشاهی مدل لباس بازیگران لباس بازیگران زن بیوگرافی سحر دولتشاهی اینستاگرام سحر دولتشاهی

در این برنامه تماماً فرهنگی که تایلندی ها کوشیدند تا سنت ها و باورهای خود را با هنرمندان ایرانی در میان بگذارند، «سحر دولتشاهی» بازیگر ایرانی با لباسی در جمع تایلندی ها حاضر شد که هیچ نشانی از فرهنگ ایرانی و اسلامی ندارد!

«سحر دولتشاهی» پیش از این در جشنواره های بین المللی نیز با همین سبک پوشش حضور پیدا کرد و موجب تمسخر کاربران فضای مجازی قرار گرفت تا جایی که برخی نوشتند وی در اثر شدت عجله برای حضور در جشنواره، «پرده هتل» را از جا در آورده و به تن کرده است!

این بازیگر که در سبک جدید ابداعی لباس پوشیدن خود از پوشش کلاهی کوچک بجای روسری یا مقنعه استفاده می کرده، بی توجه به اینکه نماینده فرهنگ ایران اسلامی است در مجامع بین المللی حضور می یابد.

مدل لباس سحر دولتشاهی مدل لباس بازیگران لباس بازیگران زن بیوگرافی سحر دولتشاهی اینستاگرام سحر دولتشاهی

گفتنی است هنرمندان تایلندی در پوششی کاملا ساده و رسمی و حتی در شرایطی که هیچ حجابی ندارند، بدون هر گونه جلب توجه در تصاویر حضور داشته و سنت های دیرین کشور خود را برای هنرمندان ایرانی به نمایش درآوردند، اما هنرمند ایرانی که انتظار می رفت همه شکوه فرهنگ کشورش را به تایلند عرضه کند، با لباس ابداعی غربی وارد این کشور شد.

منبع : جام نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. سار می گوید

    اولا لباسشان نسبت به فیلم هایی ارشاد مجوز ساخت و اکران در کشور و خارج کشور می دهند بدتر نیست حجابش مشابه حجاب فیلم شهرازد تازه این بنده خدا بلندتر تنش کرده و رنگ روشن حالا کسی از مدل لباس ایشان خوشش نیامد دور از علم طراحی دوخت نظرشون زور چپان کند با پوشیه حاضر می شد برای افتخارشون سرود ملی خوانده هم میشد عوض حاشه ها به اصل موضوع نمی پردازید.

  2. محمودی می گوید

    چه لباس زشتی توروخداحجاب روبرای این بازیگراآزادکنین حداقل اینقدخودشون رودلقک نکنن مسخره ها