دبیرستان‌های دخترانه رسماً مختلط در تهران ! + عکس کشف حجاب

10

به گزارش ساتین و به نقل از صراط :  کشف حجاب از بانوان و اجرای طرح اختلاط دختر و پسر در مدارس ایران را می‌توان بعنوان دو یادگار شوم رضاخان ملعون در این مرز و بوم عنوان نمود که این بدعت منحوس در دوره فرزند معدومش محمدرضا نیز استمرار یافت.

خوشبختانه اما با پیروزی شکومند انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، به تأسی از قوانین شریعت تشیع، حجاب اسلامی در جامعه فراگیر شد و مدارس نیز از شیوه مختلط به حالت مجزا و مختص دختران یا پسران دانش‌آموز درآمدند.

کلاس مختلط کشف حجاب دختر کشف حجاب دبیرستان کشف حجاب دانش آموزان دبیرستان‌های دخترانه دبیرستان مختلط دانش آموزان بی حجاب اختلاط دختر و پسر

مع‌الأسف با گذشت بیش از سه دهه از عمر گهربار انقلاب، شاهد ارتجاع برخی از دبیرستان‌های دخترانه شهر تهران به شیوه اختلاط مدارس در دوران ستمشاهی هستیم!

بر طبق اخبار واصله، مدیر دبیرستانی دخترانه و دولتی به نام “طـ…” -نام دبیرستان محفوظ است- واقع در منطقه ۱۴ آموزش و پرورش شهر تهران، علیرغم در اختیار داشتن معلمین مجرب خانم در تمامی مقاطع و رشته های تحصیلی، با مازاد اعلام نمودن ایشان، جمعی از مردان مجرد، کم سن و سال و یا حتی مطلقه(!) را بعنوان مشاور و دبیر دانش آموزان دختر بکار گرفته است!

کلاس مختلط کشف حجاب دختر کشف حجاب دبیرستان کشف حجاب دانش آموزان دبیرستان‌های دخترانه دبیرستان مختلط دانش آموزان بی حجاب اختلاط دختر و پسر
بعنوان مثال، استفاده از دفتری مشترک برای استراحت اساتید زن و مرد در ساعات تفریح؛ بکارگیری پسرکی بیست و چند ساله بعنوان مشاور تحصیلی دختران دانش آموز در مقطع چهارم دبیرستان؛ دریافت هزینه‌های اجباری گزاف مابه‌ازای تدریس دروس تقویتی توسط اساتید مرد؛ و بسیاری موارد دیگر که زبان از برشماری آنها شرمسار خواهد بود، از جمله اقدامات نابهنجار در دبیرستان نامبرده بشمار می‌رود!

جالب‎تر آنکه وقتی این اقدام خارج از عرف مدیر مذکور، با اعتراض جمعی از دبیران خانم و اولیاء دانش‌آموزان متدین و صد البته معذب از حضور نامحرم در محیط مدرسه مواجه می شود، در پاسخ به ایشان توبیخ کتبی، انفصال از خدمت و در مواردی حکم اخراج صادر می‌گردد!

این خود تنها مشتی از خروارها دبیرستان دخترانه شهر تهران بود که با بی‌توجهی مسئولین آموزش و پرورش، از حالت مأمنی مَحرم سازی شده برای دختران مردم درآمده و جولانگاه آمد و شد مردان مجرد و بعضاً مطلقه شده‌اند!

در این میان با توجه به روی کار بودن دولت تدبیر و امید، انتظار آن می رود تا با برخورد قاطع و به موقع با این قبیل اعمال هنجارشکنانه که سابقاً در دوران افراط‌گرایان دوم‌خرداد نیز مسبوق بوده است، مانع از به قهقرا رفتن شعار «اعتدال» خویش باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 10 )
 1. سعید می گوید

  ملعون باباته بی نا… هنوز خادم ملت ایرانو نشناختی اسمشو میاری دهنتو آببکش رضا خانننننننننننننننننن کبیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر رضا خان کبیر … فهم شدییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی پدر دمکراسی ایران افتاددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد؟

  1. علی می گوید

   سلام من با امثال آقای سعید اینجور صحبت میکنم.

   ما ایرانی ها اولین و پر رنگ ترین نشانمون اَدب و احترامه.

   مسئول سایت احترامِ خودش رو به انتقاد شما با انتشارش تو سایت نشون داده و شما اَدب خودتون رو با نوشته ی خودتون به همه فهموندید.

   یا شما ایرانی نیستید یا نمیدونید ایران و ایرانی چیه یا من ایرانی نیستم که با ادبم و یا اشتباه فکر کردم که این همه قدمت تاریخی مملکت باید با فرهنگی بوجود آورده باشه.رضا شاه یه ایرانی بود شما هم یه ایرانی هستید من هم یه ایرانی رهبر هم یه ایرانی بقال سر کوچه هم یه ایرانی رئییس جمهور هم یه ایرانی.

   این که یه ایرانی باشی مهم نیست. این مهمه که چطور نشون میدی.

   با ادب ؟ با لحن بد ؟ با خون و خون ریزی ؟ با رفتار خوب ؟ با رفتار بد ؟با مهربونی ؟ یا با عصبانیت ؟

   یه ایرانی واقعی هیچوقت ارزش مملکتش رو تو هیچ موقعیتی پایین نمیاره.

   من جواب توهین شما به مسئول سایت که یه ایرانیه رو با کمال احترام دادم.
   اما شما جواب احترام مدیر وبلاگ و این همه ایرانی که این مطالب رو خوندن رو ( با ملعون باباته بی ………..) دادید.

   فکر کنم بشه خیلی راحت درست و غلط رو از هم تشخیص داد.
   اینطور نیست ؟

  2. طه می گوید

   ملعون خودت و رضا خان قلدر است ان شاالله با آن کافرنجس محشور بشوی

 2. شقایق می گوید

  سلام
  منم باهاتون موافقم علی آقا……
  اما شما خودتونو ناراحت نکنین ، مطمئن باش سعید رگ و ریشه از خانواده های سلطنتی نداره.ایشون جز اون ادمهایی هست که فقط دوست داره مخالفت کنه و فکر میکنه هر کی مخالفت میکنه سوادش بیشتره…………

 3. رژین می گوید

  آقایون داداشمام یه صلوات بفرستین و تمومش کنین از الان گفته باشم ………..

 4. .... می گوید

  ادم خنده اش می گیره از خبرای مسخره وبی اساستون …
  اقای احمق رفتی بپرسی چرا تو مدرسه های دخترانه معلم مرد هست؟اگه نمیدونی بدون بهترین معلما مردن که حضورشون برای مدارس نمونه واجبه
  ….این خبر دروغه که معلمای زن مجرب زیادن…
  متاسفم براتون با این فکر خرابتون وتوهینی که به جامعه فرهنگی و دانش اموزای دختر کردین یعنی ملت ما اینقد بی جنبه ان وکمبود دارن؟؟؟
  شرمسار شمایین با این همه چرت وپرت واراجیفی که واسه خودشیرینی بافتین…

 5. عباس می گوید

  آقاسعید دمت گرم گل گفتی – اگه امثال رضا خان نبودن این اقا تو کپر یا همون چادرش داش شتراشو مشمرد

 6. ناشناس می گوید

  چقدر بدبخت باشیم ما ک ب یه آدم عامی و بی،سواد و دودی(ک انگلیس ها گذاشتنش سرکار که اتفاقا بزرگترین توهین رو از این طریق ب ما کردن)، بگیم کبییییییر!!!!!!!!!

 7. سارا می گوید

  افکار پوچ و بیمارگونه یسری مردو باید شست ک ب اسم امر ب معروف سرشونو تو زندگی همه میکنن خیلی از ما دخترا معلم مرد داشتیم و خیلی از معلمامونم خیلیی باشعورتر از معلمای همجنس خودمون بودن یاد بگیرین قبل قضاوت تحقیق کنین مگ شماها زمان رضا خان و قبل و قبل ترش بودید؟ فقط هرروزه ای تو گوشاتون خوندنو نطق کردین تو گوش نسلای بعدیتون یک کلاغ هزار کلاغش کردین خلاصه هرکیو توقبر خودش میخوابونن شماهم کلاه خودتو سفت بگیر باد نبره ب معلمای بیچاره توهین نکن

 8. ماهی می گوید

  بابا روانین چقد شما مگ بیگانس خب یه آدمه دیگه اونم فقط جنس مخالفه
  کاش یا میگرفتین همونطوری که واس این چیزای مسخره افسوس میخورین واس کسایی که هیچ گناهی نکردن و امسال شما کشتنشونم به جای جشن و هورا افسوس میخوردین واس گرونیا بی عدالتیا تعبیض جنسیتی و همه بدبختیای ملتم کاش یکم افسوس میخوردین