جزییات شکایت ۳ نماینده مجلس از وزیر علوم

0

به گزارش ساتین : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ در تشریح دلایل شکایت ۳ تن از اعضای کمیسیون آموزش مجلس از فرجی‌دانا٬ گفت: ممانعت وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری از ارایه اسناد مربوط به بازگشت دانشجویان ستاره دار به نمایندگان علت شکایت برخی از اعضای کمیسیون آموزش از فرجی دانا به کمیسیون اصل نودم مجلس است.

جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خانه ملت٬ با تاکید بر اینکه نمایندگان حق نظارت بر تمام امور کشور را دارند٬ گفت: عدم همکاری وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری در خصوص ارایه مستندات و مدارک موجود به نمایندگان برای بازگشت دانشجویان ستاره‌دار به محیط تحصیل علت طرح شکایت از فرجی دانا به کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس بوده است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری حضور طبیب‌زاده در وزارت علوم به نمایندگی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای بررسی مستندات موجود٬ افزود: همکاری نکردن وزارت علوم٬ تحقیقات وفناوری با نمایندگان مجلس برای در اختیار قرار دادن مستنداتی که زمینه ادامه تحصیل دانشجویان ستاره‌دار را فراهم کرده موجب ارایه شکایت کتبی نمایندگان به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی شد.
وی ادامه داد: با تقدیم شکایت نمایندگان به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی از فرجی دانا این کمیسیون مسئول پیگیری وضعیت دانشجویان ستاره دار و نیز چرایی عدم همکاری وزارت علوم در این زمینه خواهد بود.
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ یادآور شد: هر چه سریع‌تر باید تکلیف دانشجویان ستاره‌دار مشخص شده و با مسئولانی که در زمینه پاسخگویی به نمایندگان برای شفاف سازی ابهامات همکاری نمی‌کنند برخورد شود
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ