همسر محمد رضا عارف هم دست به کار شد

1

به گزارش ساتین : محمد رضا عارف کاندیدای اصلاح‌طلب یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که چندی پیش بر اساس اظهارات خودش به دلیل بعضی مسائل شخصی از عضویت در هیئت مدیره بنیاد باران که زیر نظر محمد خاتمی است، انصراف داد اخیرا فعالیت‌هایش را گسترش داده و گفته می‌شود که قرار است اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده مجلس با محوریت عارف وارد میدان شوند.

در این بین شنیده شده  که حمیده مروج فرشی همسر عارف که هم اکنون به عنوان پزشک متخصص پوست و عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت دارد، نیز در حال انجام تلاش هایی برای آماده کردن زمینه حضور محمدرضا عارف در انتخابات است.

شوهر حمیده مروج فرشی سوابق همسر محمد رضا عارف سوابق حمیده مروج فرشی بیوگرافی محمد رضا عارف بیوگرافی حمیده مروج فرشی

همسر محمدرضا عارف که در بیمارستان های شهدای تجریش و خاتم الانبیاء نیز سابقه فعالیت دارد، ارتباط خود را با زنان اصلاح طلب در جامعه و مخصوصا در حوزه سلامت گسترش داده است.

اصلاح طلبان به طور جدی تصمیم دارند که کرسی‌های سبز رنگ مجلس را با هدف حضور هرچه بیشتر در عرصه تصمیم گیری در امور کشور، به دست بگیرند ؛ گفته می‌شود محمد رضاعارف به دلیل داشتن کارنامه درخشان از نظر اصلاح طلبان به احتمال زیاد به عنوان سرلیست اصلاح طلبان در انتخابات معرفی خواهد شد.

البته پیش از این نیز اخباری مبنی بر احتمال کاندیداتوری عارف از حوزه انتخابیه تفت و‌میبد با توجه به فوت حجت‌الاسلام یحیی‌زاده نماینده فقید این شهر، در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس منتشر شده بود.

منبع: دانا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. آرمین می گوید

    ایشان عضو هیئت علمی دانشگاهعلوم پزشکی شهید بهشتیهستند نه تهران. لطفا اصلاح بفرمایید