رابطه جنسی نامشروع دو ستاره فوتبال با دختر نوجوان + عکس

1

به گزارش ساتین :  “زاهیا زهر” سال گذشته وقتی مجبور شد به خاطر بدهی و مشکلات مالی راهی کافه زمان مونیخ شود و از آنجا به دستور فردی ناشناس به اتاقی در هتل مونیخ برود، تنها ۱۷ سال داشت.

همسر کریم بنزما کریم بنزما فیلم رابطه جنسی فیلم تجاوز جنسی فرانک ریبری زاهیا زهر رابطه جنسی ستاره فوتبال رابطه جنسی تجاوز جنسی به زور تجاوز به دختر 18 بیوگرافی فرانک ریبری بیوگرافی زاهیا زهر
مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا به واسطه افشاگریهای یک روزنامه انگلیسی چند روزی است به شدت زیر ذره‌بین خبرنگاران اسپانیایی قرار گرفته است.

کریم بن‌زما بازیکن الجزایری‌الاصل اما فرانسوی رئال مادرید طبق افشاگری‌ روزنامه دیلی میل انگلیس آنچنان که خود ادعا می‌کرد، فوتبالیستی‌ پاک و به دور از مسائل ضد اخلاقی نیست.

همسر کریم بنزما کریم بنزما فیلم رابطه جنسی فیلم تجاوز جنسی فرانک ریبری زاهیا زهر رابطه جنسی ستاره فوتبال رابطه جنسی تجاوز جنسی به زور تجاوز به دختر 18 بیوگرافی فرانک ریبری بیوگرافی زاهیا زهر
زاهیا زهر دختر ۱۸ ساله‌ای که ملیت الجزایری خود را در روزنامه‌های انگلیسی مصرانه فرانسوی عنوان می‌کند، بزرگانی چون بن‌زما، ریبری و گووو را به شدت دچار دردسر کرده است.

زهر روز گذشته در مطبوعات انگلیس سکوت خود را شکست و از رفتار غیر اخلاقی بن‌زما، ریبری و گووو با خود پرده برداشت.

در این میان اثبات ادعاهای این دختر الجزایری این روزها دغدغه خبرنگاران اسپانیایی نیست بلکه مهم فروش بالای روزنامه‌ها است که به خوبی اتفاق افتاده است.

البته در این خصوص وکیل کریم بن‌زما رسما از این دختر جوان به دادگاه خانواده فرانسه شکایت کرده اما جالب اینجاست که پس از دومین تهدید زاهیا زهر مبنی بر افشا کردن سایر مدارک این شکایت پس گرفته شده است.

همچنین روابط عمومی باشگاه رئال مادرید در این میان به طرز تامل‌برانگیزی سکوت کرده و این باشگاه حاضر به حمایت لفظی از مهاجم خود نیست.

۴۵ هزار یورو جریمه نقدی بدیهی‌ترین و ابتدایی‌ترین محکومیتی است که به زودی برای بازیکنان نامبرده در صورت اثبات ادعاهای دختر ۱۸ ساله، صادر خواهد شد اما روند اثبات ادعاهای فوق نیاز به حضور این بازیکنان در خاک فرانسه دارد که با فشردگی فوتبال باشگاهی فرانسه، اسپانیا و انگلیس به واقع امکان‌پذیر نیست.

برخی منابع خبری در فرانسه حمایتی کورکورانه از بن‌زما داشتند و حتی با آنچه که مارکا آن را خیال بافی توصیف کرده این طور عنوان کردند که زاهیا زهر نامزد سابق بن‌زما بوده و مهاجم رئال مادرید از اینکه وی با ریبری و گووو ارتباط داشته، به شدت عصبانی و ناراحت است.

قضیه به همین شکل پیش رفت تا اینکه اعترافات تکان دهنده دختر ۱۸ ساله داستان رسوایی بن‌زما، ابعاد جدیدی را در پرونده این فرانسوی گشوده است.

“زاهیا زهر” سال گذشته وقتی مجبور شد به خاطر بدهی و مشکلات مالی راهی کافه زمان مونیخ شود و از آنجا به دستور فردی ناشناس به اتاقی در هتل مونیخ برود، تنها ۱۷ سال داشت. طبق قانون اتحادیه اروپا، در آن زمان نه اختیاری داشت و نه دلیلی برای کسب درآمد.

از سوی دیگر بن‌زما جدا از جرم مذکور، مرتکب گناهی بزرگ‌تر نیز شده و آن دروغگویی است. او باید به دادگاه دلیل این دروغگویی را توضیح دهد و ثابت کند که شایعه فرستادن این دختر به عنوان کادوی تولد برای ریبری صحت ندارد، چرا که در صورت پیروزی زهر در دادگاه عالی اجتماعی فرانسه، ریبری و بن‌زما به محکومیت و جریمه‌ای بسیار سنگین تن خواهند داد.

فیلم ویدئویی لو رفته از لحن امرانه بن‌زما خطاب به زاهیا زهر که از او می‌خواهد راهی هتل محل اقامت ریبری شود، طبق ادعای وکیل زهر، در اختیار دادگاه فرانسه قرار گرفته است. بر این اساس، ‌روزهای سختی برای این بازیکن در پیش خواهد بود.

  دادگاه رسیدگی به اتهام رابطه نامشروع “فرانک ریبری” و “کریم بنزما”، ستاره های بایرن و رئال، با یک فاحشه زیر سن قانونی، آغاز شد.

ریبری متهم است که در سال ۲۰۰۹ در حالی با “زاهیا دهار” رابطه برقرار کردند که می دانستند او کمتر از سن قانونی است. این ملی پوش فرانسه این اتهام را رد می کند.

اما بنزما اساسا داشتن ارتباط جنسی با زاهیا که در سال ۲۰۰۹ شانزده ساله بود را منکر می شود.

در صورتی که دادگاه این دو را متهم بشناسد، می تواند تا حداکثر سه سال حبس برای آنها در نظر بگیرد اما “کارلو آلبرتو بروسا”، وکیل ریبری، اعلام کرد که موکلش مطمئن است بی گناه شناخته خواهد شد.

او به خبرنگاران گفت: «ریبری یک فرد بالغ است که دوران دشواری را پشت سر گذاشت. او به اندازه هر کسی که در چنین شرایطی قرار می گیرد، نگران است و در عین حال، خیالش راحت است. ما با اطمینان به دادگاه می رویم و علیه این اتهام می جنگیم.»

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. مسعو می گوید

    این خانمی که عکسش گذاشتی بنظر من یا سن خودش را کم گفته با واقعا عجب چیزیه من حق به فوتبالیستها میدم منم بودم همین بلا رو سرش میاوردم البته دبل میزدم چون هم حقشه هم مال خودشه