بلایی که کره شمالی بر سر آمریکا خواهد آورد! +فیلم

0

کره شمالی ویدئویی را منتشر کرد که حمله موشکی احتمالی این کشور به آمریکا در آن شبیه سازی شده است. در این ویدئو همچنین آهنگی حماسی درباره نیروی توپخانه این کشور که مسئولیت شلیک موشک را به عهده دارد پخش شده است.

قدرت نظامی کره شمالی رهبر کره شمالی اخبار کره شمالی اخبار آمریکا

العالم – کره شمالی به مناسبت یکصد و پنجمین سالگرد تولد کی ال سونگ، پدربزرگ رهبر کنونی این کشور و مؤسس جمهوری دموکراتیک خلق کره، این ویدئو را منتشر کرده است.

در این ویدئو، شلیک جدیدترین موشک بالستیک کره شمالی به شبیه سازی شده است که با عبور از اقیانوس آرام، شهرهای آمریکا را هدف قرار داده است. در این ویدئو همچنین آتش گرفتن یک پرچم آمریکا در پس زمینه یک قبرستان نمایش داده می شود.

به گزارش تلویزیون رسمی کره شمالی موشک بالستیک میان برد موسودان که در داخل کره شمالی به هواسونگ ۱ مشهور است بر روی صفحه بزرگی در سالن نمایش نشان داده می شود.

در بخشی از آهنگ حماسی منتشر شده بر روی ویدئوی مذکور چنین آمده است: موشک هواسونگ که مایه افتخار ماست منفجر خواهد شد. این موشک با سرعتی مانند جرقه برقی به راه خواهد افتاد تا امپریالیسم را به چالش بکشد.

این اقدام تبلیغاتی که کره شمالی پیشتر چندین بار ویدئوهای مشابه را منتشر کرده است در حالی انجام می شود که تنش در شبه جزیره کره رو به افزایش گذاشته است و ایالات متحده آمریکا شمار زیادی از نیروهای دریایی اش را به منطقه گسیل داشته است. همچنین آمریکا و کره شمالی به طور بی سابقه ای به اتهام زنی به یکدیگر می پردازند.

 

دانلود کلیپ حمله موشکی کره شمالی به آمریکا

 

 

 

North Korea’s state television has aired footage of a musical show marking the birth anniversary of founding father Kim Il-sung, which ended with a mock-up video of missiles engulfing the United States in flames

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ