دعوت محمود احمدی‌نژاد از وزرای سابق

0

به گزارش ساتین ، شنیده شده که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان بعد از نقل مکان از ساختمان لادن به ساختمانی در محله جنت آباد تماس هایی را برخی از وزرا و مسئولان دولت سابق داشته و در این تماس ها از مسئولین و وزرای دولت گذشته خواسته تا در جلساتی که ترتیب می دهد حضور داشته باشند.

البته برخی از وزرا و مسئولین دولت گذشته دعوت احمدی نژاد را پذیرفته اند و آمادگی خود را برای حضور در این جلسات اعلام کرده اند اما برخی دیگر از این افراد به دلیل حضور اسفندیار رحیم مشایی در این جلسات و ارتباط نزدیک وی با احمدی نژاد حاضر به شرکت در این جلسات نشدند.

گفته می‌شود زریبافان، حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش، دانشجو وزیر علوم، مصلحی وزیر اطلاعات، قاسمی وزیر نفت و بختیاری وزیردادگستری دولت احمدی نژاد از جمله افرادی بودند که به دلیل حضور مشایی در این جلسات حاضر به شرکت در جلساتی که احمدی نژاد ترتیب می‌دهد، نشده اند.

این افراد شرط حضور خود را عدم حضور مشایی عنوان کرده و این موضوع را از طریق زریبافان به احمدی نژاد اعلام کردند و بر این موضوع تاکید کردند که تنها در صورت عدم حضور اسفندیار رحیم مشایی، حاضر به شرکت در این جلسات هستند.

البته احمدی نژاد نیز با این درخواست موافقت نکرده؛ شنیده‌ها حکایت از این دارد که احمدی نژاد در پاسخ به زریبافان گفته که من حاضر به حذف مشایی نیستم حتی اگر هیچ کدامتان در این جلسات حضور پیدا نکنید.

 پیش از این نیز اخبار متعددی در خصوص فعالیت های جریان انحرافی در حوزه های مختلف بعد از روی کار آمدن دولت دهم منتشر شده بود.

برخی اخبار حکایت از این داشت که جریان انحرافی بعد از شکست در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال حضور در انتخابات مجلس است و قصد دارد تا با ادامه حضور در مسائل مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی همچنان در صحنه حضور داشته باشد.

عوامل جریان انحرافی قصد دارند با استفاده از پتانسیل احمدی نژاد  به اهدافشان دست یابند.

مرجع : دانا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ