بیوک میرزایی از درگذشت همسرش کنار سفره افطار می گوید +بیوگرافی

0

بازیگر سریال “کلاه پهلوی” گفت: من در این ماه مبارک عزیزترین فرد زندگی‌ام را از دست داده‌ام. یادم نمی‌رود که سر سفره افطار همسرم که از بیماری رنج می‌برد در همان لحظه افطار کنار سفره از دنیا رفت.

بیوک میرزایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و همچنین پیشکسوت عرصه رادیو  درخصوص حال و هوای رادیو در ماه مبارک رمضان گفت: رادیو در این ایام کاملاً رمضانی بوده و تمامی کارها حول این ماه عزیز انجام می‌شود. از جمله این برنامه‌ها نمایش‌های متعددی است که درباره رمضان نوشته و تنظیم شده و ما آنها را به اجرا در می‌آوریم.

وی در همین راستا ادامه داد: روزهای ماه رمضان در رادیو روزهای خوشی است. گاهی ضبط برنامه در لحظات افطار و یا سحر رقم خورده و فضای خاصی را به استودیو می‌بخشد. حضور جمع هنرمندان در لحظات سحر و افطار در کنار یکدیگر بسیار شیرین و دلچسب است. تمامی این روزها خاطرات خوبی است که هر لحظه برای من و دوستانم در رادیو رقم می‌خورد.

بازیگر سریال “شهرزاد” ماه رمضان را ماهی پربرکت خواند و افزود: ماه رمضان ماه دورهم بودن‌ها، ماه راز و نیاز و مناجات است. تنها در این ماه می‌توان کنار سفره‌ای معنوی دور هم جمع شد. این سفره به نگاهی جمعی و وحدتی خاص می‌انجامد. این وحدت در میان همکاران رادیویی من در این ماه بیش از پیش می‌شود.

وی حضور در کنار خانواده را یکی دیگر از موهبات ماه رمضان دانست و تاکید کرد: خانواده سهم عمده‌ای در این ماه دارد. نزدیک لحظات اذان مغذب می‌بینیم که مردم با چه سرعتی برای نشستن دور سفره افطار به سمت خانه می‌روند. این ماه برای تمامی خانواده‌های ایرانی بسیار مقدس است.

بازیگر فیلم سینمایی “اخراجی ها ۲” تصریح کرد: خوردن سحری در کنار خانواده اتفاق بی‌نظیری است. این روزها به دلیل مشغله برخی بدون سحری روزه می‌گیرند. اما خوردن سحری صرفاً یک وعده غذایی نبوده و افراد خانواده را در فضایی صمیمانه به هم نزدیک می‌کند. زیبایی ماه مبارک رمضان در همین سنت‌ها بوده و به نظر من باید سنت‌های زیبای اسلام حفظ شوند.

میرزایی با اشاره به خاطره از دست دادن همسرش در ماه رمضان خاطرنشان کرد: من در این ماه مبارک عزیزترین فرد زندگی‌ام را از دست داده‌ام. یادم نمی‌رود که سر سفره افطار همسرم که از بیماری رنج می‌برد در همان لحظه افطار کنار سفره از دنیا رفت. این اتفاق هیچگاه از ذهن من پاک نمی‌شود. به نظر من خانواده‌ها و فرزندان باید قدر این روزها را بدانند و هرچه بیشتر در کنار خانواده و عزیزانشان جمع شوند.

بیوک میرزایی متولد ۱۳۳۴ در، تهران و اصالتا ترک، بازیگر و گوینده رادیو است

 

فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی از دانشگاه آزاد است، از سال ۱۳۴۹ آموزش بازیگری را در آمورشکده آناهیتا شروع کرد، شروع کارش در تلویزیون در سال ۱۳۶۲ در سریال آینه خیال بود، او از سال ۱۳۶۳ با برنامه صبح جمعه با شما در رادیو نیز فعالیت در این عرصه را شروع کرد.

همسر بازیگران مرگ همسر بیوک میرزایی فرزندان بیوک میرزایی بیوگرافی بیوک میرزایی

ازدواج و فوت دردناک همسرش

بیوک میرزایی دو فرزند یک دختر و یک پسر دارد، چندین سال پیش همسر جوانش بدلیل سرطان فوت کرده است او در برنامه تا جمعه متن غم انگیزی در غم از دست دادن همسرش خواند که عاشقانه او را دوست می داشت، این ویدیو بسیاری رو متاثر کرد و گریه میلیون ها نفر همراه بود …

 

تئاتر و زندگی …

اما موقعیت اجتماعی و اقتصادی من این اجازه را به من نمی‌دهد که تئا‌تر کار کنم. اگرچه تئا‌تر را خیلی دوست دارم. تئا‌تر است که مادر این حرفه ا‌ست. اما می‌بینیم که در شرایط فعلی بعد از چندماه تمرین جلوی اجرایت را می‌گیرند. این از نظر مادی آدم را ارضا نمی‌کند. نه اینکه نگاهم به تئا‌تر مادی باشد اما ضرورتا در شرایطی هستیم که باید آن شرایط را هم تامین کنیم. نه در حد ایده‌آل، در این حد که امورمان بگذرد

همسر بازیگران مرگ همسر بیوک میرزایی فرزندان بیوک میرزایی بیوگرافی بیوک میرزایی

عکس بیوک میرزایی و دخترش

صحبتهای اشک آور و زیبای بیوک میرزایی در مورد همسرش

دانلود

فیلم های سینمایی بیوک میرزایی

 1. اخراجی‌ها ۲ (۱۳۸۷)
 2. پسران آجری (۱۳۸۵)
 3. از دوردست (۱۳۸۴)
 4. خانه روشن (۱۳۸۴)
 5. واکنش پنجم (۱۳۸۱)
 6. بمانی (۱۳۸۰)
 7. عشق شیشه‌ای (۱۳۷۸)
 8. آشوبگران (۱۳۷۷)
 9. تعطیلات تابستانی (۱۳۷۴)
 10. تنگنا (۱۳۷۴)
 11. حادثه در کندوان (۱۳۷۴)
 12. دادستان (۱۳۷۰)
 13. ابلیس (۱۳۶۹)
 14. نار و نی (۱۳۶۷)

سریال های تلویزیونی بیوک میرزایی

سال نام سمت کارگردان توضیحات
۱۳۹۵ برادر جواد افشار بازیگر پخش شبکه دو ماه رمضان
۱۳۹۴ تله‌فیلم «هوای خنک» بازیگر سیدمحسن میرحسینی شبکه افق
۱۳۹۴ کیمیا بازیگر جواد افشار
۱۳۹۳ تله‌فیلم «اتفاق» بازیگر رضا حسین‌آبادی
۱۳۹۳ فوق سری بازیگر مهدی فخیم‌زاده پخش از شبکه ۱ ویژه نوروز ۹۴
۱۳۹۱ دزد و پلیس بازیگر سعید آقاخانی
۱۳۹۱ کلاه پهلوی بازیگر سید ضیاءالدین دری آغاز پیش تولید از سال ۱۳۸۳ و آغاز فیلمبرداری از ۱۳۸۵
بوده است.
۱۳۹۱ تله‌فیلم «حرف مردم» بازیگر داریوش یاری شبکه ۳
۱۳۹۰ تله‌فیلم «آبی عمیق» بازیگر حسن لفافیان سیمای مرکز خلیج‌فارس
۱۳۹۰–۱۳۹۱ عملیات ۱۲۵ – سری سوم بازیگر مسعود آب‌پرور
۱۳۸۹–۱۳۹۱ شاید برای شما هم اتفاق بیفتد بازیگر محمود معظمی بازی در اپیزود «دروغ»
۱۳۸۹–۱۳۹۱ قهوه تلخ بازیگر مهران مدیری
۱۳۸۹ تله‌فیلم «شهرام و بهرام» بازیگر شهراد خادم
۱۳۸۹ تله‌فیلم «شاهد» بازیگر نادر طریقت
۱۳۸۷ مرد دوهزارچهره بازیگر مهران مدیری
۱۳۸۴–۱۳۸۶ مدار صفر درجه بازیگر حسن فتحی
۱۳۸۵ روز رفتن بازیگر جواد افشار
۱۳۸۵ باران بهاری بازیگر مسعود رشیدی
۱۳۸۴ رقص پرواز بازیگر احمد مرادپور
۱۳۸۴ پای پیاده بازیگر اصغر توسلی
۱۳۸۴ یک مشت پر عقاب بازیگر اصغر هاشمی
۱۳۸۳ پهلوانان نمی‌میرند بازیگر حسن فتحی کارگردان تلویزیونی: «بیژن صمصامی»
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ