ازدواج عجیب یک دختر جوان با خودش !! + عکس

0

به گزارش ساتین : یک دختر تایوانی ۳۰ ساله در اقدامی عجیب با خودش ازدواج کرد تا از حرف و کنایه های مردم خلاص شود.این ازدواج عجیب بسیار مجلل برگزار شد .

 این خانم تایوانی که به نظرش برای برگزاری جشن عروسی به هیچ مردی نیاز ندارد، در روز مقرر پیراهن سفیدش را بر تن می‌کند، دست گلش را برمی دارد و در یک سالن مجلل، عروسی‌اش را به همراه ۳۰ نفر از دوستان جشن می‌گیرد.

این خانم ۳۰ ساله که کارمند موفق یک دفتر تجاری در تایوان است، در پیدا کردن مرد مناسب زندگی‌اش به هیچ عنوان موفق نبود اما از آنجا که دیگر نمی‌توانست فشارهای اجتماعی را برای مجرد بودن تحمل کند خودش با خودش ازدواج کرد.

مطالب خنده دار مطالب جذاب مطالب با حال عکس عروسی دختر تایوانی حوادث عجیب ازدواج عجیب ازدواج با خود

چن می‌گوید: ۳۰ سالگی برای من یکی از بهترین دوره‌های زندگی است. شغل عالی و تجربیات موفقی دارم اما هنوز هیچ شریکی برای زندگی ام پیدا نکرده‌ام. خب، چه کاری از دستم بر می‌آید؟ این تصمیم به معنای مخالفت من با ازدواج نیست.

فقط امیدوارم با این کار بتوانم با باورهای غلط جامعه سنتی در این مورد مبارزه کنم. اینکه مردم با دیده تحقیر به من نگاه کنند یا لقب‌های نامناسب بدهند شایسته هیچ زنی نیست. بعد از اعلام خبر ازدواج ۳۶۰۰ پوندی این زن، یک کمپین آنلاین مخالف در اینترنت برای موارد مشابه راه اندازی شد زنان تایوان بعد از رسیدن به وضعیت با ثبات و موفق اقتصادی و شغلی دیرتر و کمتر ازدواج می‌کنند و این مسئله دولت این کشور را در مورد کاهش نرخ تولد و تاثیر روی باروری به شدت نگران کرده است به گزارش رسانه‌های محلی در تحقیقاتی که سال جاری انجام شده است تنها دو پنجم زنان تایوان عنوان کرده‌اند که به نظرشان خانم‌های متاهل نسبت به مجردها زندگی بهتری دارند.

«چن» که برای ماه عسل انفرادی‌اش قصد سفر به استرالیا را دارد می‌گوید: فقط امیدوارم انسان‌ها برای خودشان احترام بیشتری قائل شوند تا برای حرف‌های دیگران.

مادر او در ابتدا به حضور یک داماد در مراسم اصرار و تاکید داشت اما مدتی بعد قید حضور در جشن ازدواج دخترش را زد. به هر ترتیب خانم چن نمی‌تواند ازدواج با خودش را به شکل رسمی ثبت کند و اگر بعدها مرد مناسبش را پیدا کرد باید دوباره ازدواج کند.

منبع:برترین ها

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ