ایمپلنت دندان برای چه کسانی ممنوع است؟

0

یک دندانپزشک متخصص ترمیمی درباره کاربرد ایمپلنت و اما و اگرهای آن در افراد سیگاری توضیحاتی ارائه داد.

سید باقر علوی یک دندانپزشک متخصص ترمیمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران؛ با اشاره به کاربرد ایمپلنت در درمان دندان بیماران اظهار کرد: ایمپلنت اثر مثبتی در درمان بیماری‌های دهان و دندان دارد که اگر در جای خودش به کار گرفته شود جایگزین مناسبی برای دندانهای مصنوعی است.

مراحل ایمپلنت دندان قیمت ایمپلنت دندان عوارض ایمپلنت دندان عکس ایمپلنت دندان دندانپزشکی خوب در تهران بهترین دکتر دندانپزشک تهران آیا ایمپلنت درد دارد

وی ادامه داد: ایمپلنت اگر در زمان مناسب در درون دهان بیمار به کار گرفته شود وضعیت لثه‌ها و به طور کلی دهان را متحول می‌کند و یکی از روشهای ترمیم دندان محسوب می‌شود.

این دندانپزشک تاکید کرد: در زمان انجام عمل ایمپلنت بیمار باید مرتب بعد از مصرف هر غذایی دهان خود را مسواک بزند و همچنین از کار نخ کشی دندان‌ها غافل نشود.

وی تصریح کرد: ایمپلنت حتی برای بیمارانی که تمام دندانهای خود را از دست داده‌اند کاربرد سودمندی دارد و بهتر است دندان‌های مصنوعی عمل غذا خوردن و جویدن را به درستی انجام می‌دهد.

علوی گفت: ایمپلنت به شکل پروتزهای ثابت جایگزین نوع متحرک آن عمل می‌کند و در هنگامی که در درون دهان قرار می‌گیرد به راحتی با سایر دندان‌ها هماهنگ عمل می‌کند.

مراحل ایمپلنت دندان قیمت ایمپلنت دندان عوارض ایمپلنت دندان عکس ایمپلنت دندان دندانپزشکی خوب در تهران بهترین دکتر دندانپزشک تهران آیا ایمپلنت درد دارد

این دندانپزشک متخصص ترمیمی بیان کرد: در افرادی که دچار عارضه دیابت کنترل نشده هستند یا سیستم ایمنی بدن آنها مشکل دارد، بهتر است از پروتز ثابت ایمپلنت استفاده نکنند.

علوی یاد آور شد: کاربرد ایمپلنت در افراد سیگاری و بیمارانی که استخوانهای فکشان شرایط مناسبی ندارد به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ