رضا قوچان نژاد در کنار ساره بیات بعد از پیروزی ایران مقابل ازبکستان

1

علی ضیا مجری تلویزیون بعد از بازی و صعود به جام جهانی در هتل ازادی محل اقامت تیم ملی ویدئویی در اینستاگرامش منتشر کرد که در آن رضا قوچان نژاد مشغول امضا کردن پیراهنی است که ساره بیات بازیگر سینما و تلویزون آن را نگه داشته است.

دانلود مصاحبه علی ضیا با رضا قوچان نژاد

ساره بیات خواهر همسر رضا قوچان نژاد است که در این فیلم به مردم ایران این برد شیرین را تبریک می گوید.

همسر سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد سروین بیات خانواده رضا قوچان نژاد بیوگرافی رضا قوچان نژاد اینستاگرام ساره بیات اینستاگرام رضا قوچان نژاد

رضا قوچان‌نژاد پس از برتری ۲ بر صفر ایران مقابل ازبکستان گفت: خیلی خوب کار کردیم و امیدوارم به همین نحو ادامه دهیم. امسال عملکرد خوبی داشتیم و این نسبت به دفعه پیش، خیلی خوب به جام‌جهانی صعود کردیم. احساس خوبی نسبت به این موضوع و جام جهانی دارم. هنوز دو بازی دیگر مانده و امیدوارم همین‌طور خوب به کارمان ادامه دهیم.

وی درباره اینکه آیا تیم ایران می‌تواند از مرحله گروهی جام جهانی نیز صعود کند، گفت: فعلا زود است در این مورد صحبت کنیم و ۲ بازی آینده را باید پشت سر بگذاریم و بعد به فکر جام جهانی باشیم.

قوچان‌نژاد درباره بسته نگه داشتن دروازه تیم ملی در راه جام جهانی، عنوان کرد: این یک چیز ویژه در دنیاست. باید به خودمان و تیمی که داریم، افتخار کنیم. ما گل نخوردیم، اما مهم‌تر از آن، صعود و رسیدن به جام جهانی است. امیدوارم حمایت‌های فدراسیون فوتبال و دولت از ما بهتر و بیشتر شود تا در جام‌جهانی بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

مهاجم تیم ملی در مورد آینده‌اش در تیم باشگاهی‌اش، اظهار داشت: خدا بزرگ است. امسال سال خوبی برای من بود. خوب بازی کردم و خوب گل زدم. هنوز با هیرنوین قرارداد دارم، اما تیم‌های دیگر هم پیشنهاداتی به من دادند. در حال بررسی آنها هستم تا ببینم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. نگین می گوید

    ساره بیات دیگه چی میگه /