عاقبت وحشتناک برای یک زن به دلیل صبحانه نخوردن!

0

جراحان از بدن یک زن در چین ۲۰۰ سنگ صفرا خارج کردند.

پزشکان از بدن یک زن در گوانگژو چین ۲۰۰ سنگ خارج کردند و دلیل این اتفاق را نخوردن صبحانه به طور مدام از سوی این زن اعلام کرده‌اند.

یکی از پزشکان حاضر در این عمل جراحی گفته است که وقتی شما به طور منظم و پی‌درپی خوردن صبحانه را فراموش می‌کنید این اتفاق برای شما هم ممکن است رخ دهد
به گفته این جراح متخصص بیمارستان «گوانگژی»(Guangji) بعضی از سنگ‌های خارج شده طی این عمل جراحی به بزرگی تخم‌مرغ بوده‌اند.

این عمل جراحی بر روی خانم چن، ۴۵ ساله ۶ ساعت و نیم به طول انجامید.

نخوردن صبحانه چه ضرری دارد مجله پرشکی عوارض نخوردن صبحانه صبحانه کامل سنگ کیسه صفرا طب سنتی دفع سنگ صفرا جراحی سنگ کیسه صفرا بهترین زمان خوردن صبحانه

طبق این گزارش، خانم چن قبل از عمل به مدت ۱۰ سال از درد در ناحیه شکم رنج می‌برد ولی به دلیل اینکه از عمل جراحی می‌ترسید از اینکه شکم خود را به تیغ جراحی بسپارد خودداری می‌کرد اما در نهایت هفته گذشته شدن درد به حدی زیاد شد که وی مجبور شد به توصیه پزشکان عمل کرده و این سنگ‌های صفرا را از بدنش خارج کند.

بالا بودن کلسترول و سطح کلسیم منجر به تولید سنگ‌های صفرا در بدن افراد می‌شود.
زنان بالای ۴۰ سال بیشتر مستعد تولید سنگ‌های صفراوی هستند؛ اما آنها می توانند با کاستن از وزن خود و رعایت رژیم غذایی خوب از بروز مشکلات اینچنینی جلوگیری کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ