تجاوز جنسی ۳ کارگر به دختر دانشجو در خمینی شهر به مرگ وی انجامید + عکس

8

به گزارش ساتین : یکی از دانشجویان دختر دانشگاه آزاد خمینی شهر اصفهان، پس از ربوده شدن توسط ۳ کارگر ایرانی، خود را از طبقه سوم ساختمان به پایین پرتاب کرد.

بر اساس گزارشات رسیده  «مرجان.م» دانشجوی ورودی سال ۸۸ رشته ی مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد خمینی شهر، روز ۱۶ دی ماه سال جاری، توسط ۳ کارگر ساختمان نیمه کاره در این شهر، ربوده شد.

بر اساس گزارش پزشکی قانونی، علت مرگ «سقوط از ارتفاع» و «خودکشی» عنوان شده است.

عکس تجاوز جنسی عکس تجاوز به زن عکس تجاوز به دختر دانشجو عکس تجاوز به دختر تجاوز گروهی تجاوز جنسی در خمینی‌شهر تجاوز جنسی به مرجان تجاوز به زنان در خمینی‌شهر تجاوز به دختران در خمینی‌شهر

گفتنی است که این ۳ کارگر پس از بازداشت توسط پلیس اصفهان، به ربودن این دختر دانشجو اعتراف کرده اند.

«مرجان.م» پیش از اینکه مورد تجاوز قرار بگیرد، با پیدا کردن فرصتی خود را به پایین ساختمان پرتاب کرده که متاسفانه این عمل منجر به مرگ وی شده است.

یکی از دوستان وی   اظهار کرد: مرجان منتظر بود آخرین امتحاناش را بدهد و فارغ التحصیل شود. چرا باید این اتفاق بیفتد و چرا باید جنایت به این بزرگی مخفی بماند.

شایان ذکر است که در خرداد ماه سال ۹۰ نیز ۱۴ مرد به ۶ زن در خمینی‌ شهر اصفهان تجاوز کردند.

این تجاوز گروهی وقتی انجام شد که چند خانواده در باغ شخصی یکی از دوستان خود جمع شده و در حال برگزاری جشن تولد یکی از فرزندان خود بودند.

این افراد که شنیده شده مدتی قبل طی یک نزاع با این خانواده‌ها درگیر شده بودند، با انگیزه انتقام‌گیری شخصی با در دست داشتن چاقو از دیوار باغ بالا رفته و مراسم جشن را به صحنه‌هایی تلخ تبدیل کردند.

آنها با بستن دست و پای مردان این خانواده‌ها و انتقال آنها به گوشه‌ای از باغ، زنان و دختران این خانواده‌ها را به اتاقی دیگر برده و ساعت‌ها آنها را مورد تجاوز قرار دادند.

در بین این زن‌ها یک خانم حامله و یک دختر ۱۲ ساله هم بوده است.

مطبوعات و رسانه‌های کشور سرانجام به واسطه تجمع عده‌ای از خانواده های قربانیان این حادثه و تعدادی از شهروندان به این موضوع پرداختند.

پس از بازداشت متهمان این پرونده، حکم دادگاه تجاوز گروهی به تعدادی از زنان در خمینی‌شهر اصفهان صادر شد و به موجب آن چهار نفر از متهمان اصلی این پرونده محکوم به «اعدام در ملاعام» شدند.

منبع:دانشجو

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 8 )
 1. ناهید افضلیان می گوید

  کی مسولیت مرگ این دختر بیگناه به عهده میگیرن حالا تکلیف پدرمادراین دختر چیه چرا کسی بفکر مردم نیست هرروزچندنفر عزیزاشونو ازدست میدن امنیت داره ازبین میره مجازات اعدام کافی نیست گیرم مجرم قصاص شد به نظر شماچیزی عوض میشه مسئولین باید باید باید بفکرایجادارامش وامنیت مردم باشند

 2. مهدیه می گوید

  الـــــــــــــــهی بمــــــــیرم:(

 3. پیمان می گوید

  هی افغانیا بیان به دخترای مظلوم ما تجاوز کنن اونوقت بگین ایزدیا بدبخت شدن وفلان بهمان باز اونا کشورشون اشغال شده وجنگ همینه ولی ما چی – آقایون اینقدر ناموس ما رو بی ارزش نکنید زمان جنگ توسط بعث به حد کافی بی حرمتی شده چی از این رعایت افغانستان جزء طالبان وداعش نصیب شما آقایون خواهد شد خدا میداند که اگر نصف کشور افغانستان رو هم …. ارزش ندارد اون نسل داره ایران رواج پیدا میکنه بعد نسل ما هم ایران وایرانی خواهد بود نگذارید تاریخ لعن …

 4. ساسان می گوید

  خدا رحمتش کنه . چه غیرتی داشت. لعنت بر پدر مادری که فرزند بی ایمان و متجاوز تحویل جامعه میده

  1. مردم می گوید

   خدا رحمتش کنه روحش شادباشه عزیزم دخترک بنده خدا را یمشت حروم لقمه بی همه چیز باید تو روز روشن راحت بدزدن و ببرن بعد اون باشرف از غیرتش خودشو پرت کنه پایین و این گونه دردناک از دنیا بره و در حقیقت بشهادت برسه…و در این بین مسوولان بی غیرت فقط حرف بزنن!پ کو امنیت؟!شرم کنید…انقد خبرناراحت کنندس که من بعد۱۰سال که خبرو خوندم بشدت ناراحت شدم…و شماها که تیتر زدین: “تجاوز۳کارگر به دختر”!!ظلم بزرگی درحقش کردین.اون خانم محترم از حیثیت خودش دفاع کرده ولی شماها میگین تجاوزکردن!ودرضمن ظلم دیگتون اینه:گفتین”خودکشی”!!!کرده!!درحالیکه اون خدابیامرز بشهادت رسیده.چون در راه خداکشته شده.

 5. هیچکس می گوید

  دخترک روی اسفالت خوابیده شده ولی قلبش روی تخت بایه … مالیده شده مشتی اینا همش درده … توغیرت هرچی مرده

 6. مدافع حرم بسیجی سایبری مردمی می گوید

  لعنت خدابرمتجاوزین به این دخترپاک دامن به خدااشکم دراومد

 7. محسن می گوید

  لعنت برافغانی وافغانی پرست .لعنت بر مسول … ک ازافغانی حمایت میکنه