بازیگر زن تلویزیون: تهیه‌کننده می‌خواهد بدهی‌ام را سر قبرم تسویه کند؟

0

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، درخصوص وضعیت انتخاب بازیگران در سینما گفت: اوضاع انتخاب نقش در سینما وضع بسیار ناراحت کننده‌ای دارد زیرا این روزها اکثر نقش‌ها فروخته می‌شوند و بازیگرانی در سینما آمده‌اند که به هیچ وجه نه بازیگرند و نه اندک استعدادی برای پیشرفت دارند.

وی با اشاره به سابقه خود در سینما افزود: اینقدر پیشنهادات سینمایی به من کم شده که همه باور دارند من بازیگر سینما نیستم در صورتی که من سابقه بازی در ۲۷ فیلم سینمایی بلند را دارم. متاسفانه این روزها فراموش شده‌ایم و هیچ پیشنهادی به بازیگران قدیمی نمی‌شود.

همسر فرحناز منافی ظاهر همسر حسین محب اهری طلاق بازیگران شغل بازیگری بیوگرافی فرحناز منافی ظاهر

بازیگر فیلم “عروس” با ابراز گلایه از وضعیت بازیگران پیشکسوت سینما تصریح کرد: اوضاع پیشکسوتان سینما وحشتناک است. هیچکس هوای این قشر را ندارد واصلاً کسی نمی‌داند که اینها چه طور و در چه شرایطی زندگی می‌کنند. خیلی از پیشکسوتان سینما این روزها خانه نشین شده و در حال  دق کردن می‌کنند.

وی حضور برخی بازیگران در سینما را نابجا دانست و اضافه کرد: مردم من را در خیابان می‌بینند و می‌گویند چرا دیگر بازی نمی‌کنید. خیلی از مردم می‌گویند که حضور بسیاری بازیگران امروز سینما توهین به شعور مخاطب است اما چه می‌شود کرد وقتی سینمای امروز اینگونه اداره می‌شود.

بازیگر فیلم “دخترشیرینی فروش” دلیل کم‌کاری خود را اینگونه تشریح کرد: بازی نمی‌کنم چون پیشنهادی نیست و اگر هم باشد می‌خواهند با مبلغ بیست سال پیش برایشان بازی کنم. مشخصاً من با این وضع بازی نمی‌کنم و ترجیح می‌دهم بیکار باشم.

وی در همین راستا ادامه داد: گاهی با تمام این شرایط سخت کار را قبول می‌کنم و می‌بینم نقش مقابلم با اینکه حتی یکبار هم تجربه بازی نداشته کاملاً با لابی و باندبازی به سینما آمده است. من از وضعیت فعلی بسیار ناراحتم و امیدوارم اتفاقی اساسی برای تغییر این شرایط بیفتد.

فرحناز منافی‌ظاهر با اشاره به بد عهدی بسیاری از تهیه‌کنندگان سینما خاطرنشان کرد: بسیاری از پروژه‌های سینمایی با بدقولی تهیه‌کنندگان به مشکل می‌خورد. خود من سال‌ها پیش در یک پروژه بازی کردم و هنوز ۶ میلیون دستمزدم را دریافت نکردم. شش میلیون تومان آن موقع در حال حاضر چه ارزشی دارد. تازه با این وضع تهیه کننده هنوز هم نمی‌خواهد پولم را بدهد و پس می‌خواهد پولم را سر قبرم بیاورد؟

منبع : میزان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ