جزییات قتل دختر دانشجو ایرانی توسط یک زوج هندی + عکس

0
به گزارش ساتین : ، پس از بررسی‌ها و تحقیقات بسیار پلیس ایتالیا درباره عامل یا عاملین قتل مهتاب ساوجی، دختر ایرانی که در آکادمی بررا میلان و در رشته هنر مشغول به تحصیل بود، روز گذشته قاتلان وی شناسایی شدند.
* قتل در میلان جسد مقتول در تالاب‌های ونیز
قتل مهتاب قتل دختر دانشجو قتل دختر ایرانی قاتل دختر دانشجو قاتل دختر ایرانی زوج هندی اخبار قتل اخبار حوادث
براساس آخرین تحقیقات پلیس مشخص شده است، دختر دانشجوی ۲۹ ساله ایرانی‌ مهتاب ساوجی توسط ۲ هم‌خانه خود به قتل رسیده و دلیل این قتل تا کنون قصد تغییر منزل توسط مقتول عنوان شده است.
این گزارش می‌افزاید، تحقیقات پلیس نشان می‌دهد مرگ در میلان در منزل شخصی‌، روز ۲شنبه گذشته در ساعت ۱۴ به روش خفگی توسط بالش رخ داده و سپس پیکر بی‌ جان مقتول در یک چمدان تا ونیز حمل شده است.
* شناسایی قاتلان
تحقیقات از آنجایی شروع شد که یک هفته پیش یک زن پیش‌خدمت ۳۰ ساله و دیگری مرد ۲۸ ساله دربان هتل به عنوان هم‌خانه‌های مهتاب ناپدید شدن وی را به پلیس گزارش دادند.
پلیس ایتالیا به خاطر وضعیت نامناسب جسد هنگام پیدا شدن به ایرانی‌ها مظنون بود و اینکه شاید “مهتاب ساوجی”در یک ماجرای عشقی کشته شده است.
اما با تحقیقات گسترده از خط موبایل مهتاب و با استفاده از فیلم‌های گرفته شده توسط دوربین‌های ایستگاه قطار مرکزی ونیز مشخص شد همین ۲ فرد قاتلان دختر دانشجو هستند.
این زوج قاتل پس از به قتل رساندن مهتاب ساوجی جسد مقتول را در یک چمدان گذاشته و اول تا لکو و بعد تا ونیز حمل کرده اند.
* شهادت راننده تاکسی گره گشای راز قتل مهتاب
بر اساس شهادت رانندهٔ تاکسی‌ای که این زوج قاتل را به مقصد رسانده بود این افراد از ایستگاه قطار تا نزدیکی این کانال آب – در خیابان قبرس ونیز به همراه چمدان بسیار سنگین که مسیر کوتاهی است در کمال ناباوری ۵۰۰ یورو دستمزد پرداخت کرده‌اند که این شهادت در تکمیل تحقیقات پلیس نقش به سزایی داشت.
منبع:فارس
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ