مراسم تشییع و خاکسپاری ناصر خویشتن دار

0

جزئیات مراسم تشییع جنازه مرحوم ناصر خویشتن دار

ناصر خویشتن دار گوینده پیشکسوت بعد از مدتها مبارزه با بیماری سرطان جان به جان آفرین تسلیم کرد و امروز مراسم تشییع پیکر این دوبلور پیشکسوت در بهشت زهرا (س) انجام میشود.

ناصر خویشتن دار، دوبلور و گوینده پیشکسوت عرصه خبر عصر دیروز ، سوم شهریور ماه دار فانی را وداع گفت. مجتبی نقی ئی ، مدیر دوبلاژ سیما این خبر را تایید کرد.

مرحوم خویشتن دار پس که از ماه ها مبارزه با سرطان عصر دیروز درگذشت، در دهه ٧٠ و ٨٠ گوینده خبر بود و درعرصه دوبله نیز فعالیت داشت.

محل تشییع پیکر و خاکسپاری مرحوم ناصر خویشتن دار

مراسم تشیع پیکر مرحوم ناصر خویشتن دار صبح شنبه چهارم شهریور ماه راس ساعت ۹ صبح مقابل سالن تطهیر بهشت زهرا (س) برگزار وپس از آن جهت خاکسپاری به شهرستان کاشان-آران-امامزاده هلال ابن علی(ع) منتقل خواهد شد.

ناصر خویشتن دار، دوبلور پیشکسوت که از مدتها پیش از عارضه سرطان معده رنج می برد، اعلام کرده بود که از سال ۹۳ به دلیل گرفتگی تارهای صوتی اش دیگر در رادیو و عرصه دوبله فعالیت نداشت و پیش از این درگفت گویی ، از وضعیت خود خبر داده بود.

مراسم تشییع هنرمندان مدیر دوبلاژ بیوگرافی ناصر خویشتن دار بیماری هنرمندان بیماری بازیگران اسامی گویندگان رادیو اسامی دوبلورهای ایران

مرحوم ناصر خویشتن دار گوینده پیشکسوت

وی مطرح کرده بود همچنان عاشق دوبله است.

این مدیر دوبلاژ که علاوه بر گویندگی در دوبله، در رادیو نیز فعالیت داشت و سخت احساس دلتنگی به رادیو و حرفه ی خود می کرد، یادآور شده بود:از سال ۶۲ عاشق دوبله و وارد حرفه خبر شدم. سال ۸۸ از کار گویندگی خبر در تلویزیون و رادیو بازنشسته شدم، اما کار دوبله را دنبال می کردم که به این وضعیت دچار شدم. تشخیص پزشکان از بیماری ام سرطان معده بود به همین خاطر بعد از عمل جراحی که داشتم معده را از بدنم خارج کردند.

این مدیر دوبلاژ پیشکسوت همچنین خاطرنشان کرده بود :زمانی که سرکار می رفتم، کمتر به بیماری ام فکر می کردم.

وی که از دوبلورهای سریال کره ای «افسانه جومونگ» بود، به خاطره به یادماندنی از این مجموعه پرداخته و گفته بود :پس از اینکه سریال افسانه جومونگ را به سرپرستی علیرضا باشکندی کار کردیم، در پایان کار سفارت کره برای تقدیر، از هنرمندان دوبله این سریال دعوت به عمل آورد که این گردهمایی همیشه برایم خاطره انگیز بوده است.

ناصر خویشتن دار حدود ۶۰ سال در عرصه ی دوبله و ۳۰سال است که در رادیو فعالیت داشت.

این مدیدر دوبلاژ در آخرین مصاحبه خود در خرداد ماه ۹۶ از هزینه های درمان بیماری اش گله مند بود و گفته بود:متاسفانه برخی هزینه های بیماری ام تحت پوشش بیمه صدا و سیما نیست و قادر به پرداخت این هزینه ها نیستم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ