بیماری مشترک پرویز فلاحی پور با شهاب حسینی و امیر جعفری

1

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد چندی پیش در مسیر رفتن سر صجنه فیلمبرداری سریال در جستجوی آرامش به دلیل عارضه قلبی راهی بیمارستان شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و خوشبختانه با بهبود وضعیت جسمانی اش دوباره سر صحنه فیلمبرداری سریال شهرزاد حاضر شد.

پرویز فلاحی پور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت:خدا را شکر بهبودی بعد از کمی استراحت حاصل شده و در حال حاضر اوضاع جسمانی من بسیار خوب است.

پرویز فلاحی پور:شهاب حسینی هم آنژیوگرافی کرده است

وی درباره حضور دوباره خود در فصل سوم شهرزاد افزود:فیلمبرداری فصل سوم شهرزاد شروع شده اما هنوز به من خبری نداده اند. به احتمال فراوان در حال فیلمبرداری لوکیشن هایی هستند که من در آنها بازی ندارم.

بازیگر سریال شهرزاد در مورد ادامه روند بازیگری خود با وجود مشکل قلبی بوجود آمده تاکید کرد:من آمادگی کامل را برای جلوی دوربین رفتن دارم. در همین سریال شهرزاد، شهاب حسینی و امیر جعفری پیش تر از من عمل آنژیوگرافی انجام داده اند اما هم اکنون با قدرت در سریال به ایفای نقش می پردازند.

فلاحی پور عمل انجام شده روی قلبش را عملی طبیعی خواند و خاطرنشان کرد:این روزها خیلی از انسان ها آنژیوگرافی می کنند و طبعاً اتفاق عجیبی نیست. در وضعیت فعلی عمل آنژیوگرافی مثل سرماخوردگی شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    وَلَنَبْلُوَنَّکُم بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنفُسِ وَالثَّمَرَاتِ ۗ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ ﴿١۵۵﴾«بقره» و قطعاً شما را به چیزی از [قبیلِ‏] ترس و گرسنگی، و کاهشی در اموال و جانها و محصولات می‏آزماییم و مژده ده شکیبایان را: (۱۵۵)