دستمزد نجومی شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد!

8

جنجالی ترین دستمزد بازیگران ایرانی لو رفت

میزان دستمزد بازیگران مشهور سینمای ایران همیشه مبهم بوده و هیچ ارگان و رسانه ای رسما مبالغ دستمزد این بازیگران را اعلام نمی کند.

بازیگری از شغل هایی است که می تواند برخی از افراد را به ثروت های کلانی برساند. البته دایره این اشخاص بسیار اندک است. از آنجا که این قشر به شدت مورد توجه مردم هستند ثروت و درآمدشان هم اگر از حدی فراتر رود با واکنش های متعددی رو به رو می شود. اگر می خواهید بدانید پرحاشیه ترین دستمزدها در مدت اخیر مربوط به چه کسانی است، با ما همراه شوید.

دستمزد بازیگران درآمد بازیگران حقوق بازیگران تهیه کننده سریال شهرزاد بیوگرافی شهاب حسینی بیوگرافی ترانه علیدوستی بازیگران سریال شهرزاد

دستمزد بازیگران مشهور ایرانی

حقوق نجومی شهاب حسینی و ترانه علیدوستی برای سریال «شهرزاد»
براساس خبرهای منتشر شده شهاب حسینی برای حضور در سریال شهرزاد ماهی ۱۲۰ میلیون تومان و ترانه علیدوستی ماهی ۹۰ میلیون تومان دستمزد گرفته اند.

دستمزد یک میلیاردی محمدرضا گلزار
ماجرای دستمزد ۱ میلیاردی محمدرضا گلزار در نوع خودش جالب بود. منوچهر هادی درباره دستمزد ۱ میلیارد تومانی این بازیگر برای حضور در سریال عاشقانه گفته بود که به نظر من اگر آقای گلزار بابت ۵ ماه کار با ما یک میلیارد دریافت کند، لطف بزرگی در حق ما کرده است اما اینطور نیست که دستمزد ماهیانه شان یک میلیارد باشد.

درآمد ۳۰ میلیون تومانی رامبد جوان برای هر اجرا در «خندوانه»
مدتی پیش شایعه شده بود که رامبد جوان برای هر اجرا در مبلغ ۳۰ میلیون تومان می گیرد. جوان این موضوع را تکذیب کرده بود. اما هیچ وقت هم حاضر نشد درآمد واقعی خود از خندوانه لو بدهد.

دستمزد بازیگران درآمد بازیگران حقوق بازیگران تهیه کننده سریال شهرزاد بیوگرافی شهاب حسینی بیوگرافی ترانه علیدوستی بازیگران سریال شهرزاد

دستمزد تعجب برانگیز بازیگران سریال «معمای شاه»
جعفر دهقان درباره دستمزد بازیگران سریال معمای شاه گفته بود:دستمزد بازیگران سریال معمای شاه از ماهی ۶ میلیون تومان شروع میشد تا بازیگری که ماهی ۴۰ میلیون تومان حقوق میگرفت! حقوق من ماهی ۱۶ میلیون تومان بود.

حالا به نظر شما منافع بازیگران با منافع مردم عادی یکی می باشد یا انتخاب هایی که بازیگران در زندگی دارند را مردم عادی هم می توانند انتخاب کنند؟

منبع : نمناک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 8 )
 1. نقی می گوید

  نجومی بگیرارو !!!!!!!!!!!!!!!

 2. یاد خدا می گوید

  وَاذْکُرِ اسْمَ رَبِّکَ بُکْرَهً وَأَصِیلًا ﴿۲۵﴾ وَ مِنَ اللَّـیلِ فَاسْجُدْ لَهُ وَسَبِّحْهُ لَیلًا طَوِیلًا ﴿۲۶﴾ «انسان» و نام پروردگارت را بامدادان و شامگاهان یاد کن. (۲۵) و بخشی از شب را در برابر او سجده کن و شب [های] دراز، او را به پاکی بستای. (۲۶)

 3. رها می گوید

  همه اش هم از بیت المال و حق مردم بیچاره ایران !!! هر کی هم میگه خصوصی هستند الکی میگه یا پولش.. یا ….

 4. نیما می گوید

  جالبه که سرمایه گزار شهرزاد خودش جز متهمان اختلاس ۱۲ هزار میلیاردی از صندوق فرهنگیان هست . یعنی عملا پول بیت المال دادن به اینها

 5. نگار می گوید

  فک کردم نوشته ۹ میلیون و ۱۲ میلیون می گم بنده خداها که زیاد نمی گیرن نگو ماهی ۹۰ میلیون
  ماشالا بده یه ایرانی رو جمع کردن دور یه میز
  ما هر جا می رفتیم ملت داشتن شهرزاد می دیدن
  بخیل نیستم ولی کاش فرجی هم به ما بشه مردم بدبخت از این فلاکت نجات پیدا کنند امین

 6. مجید می گوید

  اینا پول هنرمندی شون را میگیرند . حقشونه هر چی بگیرند .

  1. ناشناس می گوید

   نه واقعاً هنرشون چیه؟ جز پر رویی و انحراف جوونا،نتیجه اش رو تو جامعه داریم می بینیم از حجاب بگیر تا بقیه مسائل

 7. نپرس می گوید

  این مزخرفات چیه
  نکنه از خودشون پرسیدید
  هرچه قدرم بگیرن حقشونه
  چرا نمیرید حقوق مسئولین رو بگید که فقط پاداش چاپلوسیشون و مفتت خوری شون بالای میلیارده
  هیچ غلطی هم واسه مملکت نکردن
  جز اینکه جا واسه نسل فرداشون گذاشتن
  هرموقع اینارو دلسوز مردم هستید
  به نظر من بازیگری جز کار های بسیار سخته اونم فیلم های درست و حسابی نه مزخرفات فیلم یعنی فروشنده درباره الی جدایی نادر از سیمین و… که مزحک نباشه به نظر من نظر خانوم علیدوستی معیاری است برای سنجش میزان بازیگری و کاملا حرفه ای است