واکنش جالب محمود احمدی‌نژاد به سبد کالای دولت

2

به گزارش ساتین ، محمود احمدی‌نژاد به همراه برخی از وزرا و مسئولین سابق دولت دهم در سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در حرم امام خمینی(ره) حضور یافته و با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب و شهدا تجدید میثاق کرد.

مردم با دیدن رئیس‌جمهور سابق‌شان در حرم امام(ره) ابراز احساسات کرده و شعارهایی را مانند «احمدی دوست داریم»، «دکتر جات خالیه»، «احمدی ۴ سال دیگه یادت نره» را سر دادند.

این دیدار با حضور جمعی از دانش آموزان مدرسه فرهنگ نیز همراه بود که با دیدن احمدی‌نژاد شوق کودکانه‌ای را از خود نشان دادند.

سبد کالای احمدی نژاد

یکی از دانش‌آموزان از میان جمع رئیس‌جمهور سابق کشورمان را صدا کرد و از او درخواست کرد که با محمود احمدی‌نژاد عکس یادگاری بیندازد سپس این دانش آموز پس از اینکه از میان جمعیت به بیرون آمد روبوسی گرمی با رئیس‌جمهور سابق کشورمان انجام داد و احمدی‌نژاد به او گفت که به نمایندگی از همه دانش آموزان که در اینجا هستند با تو عکس یادگاری می‌اندازم.

رئیس‌جمهور سابق کشورمان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر ارزیابی وی از توزیع سبد کالا در میان مردم تنها لبخند زد.

وی در پاسخ به اعتراض خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا تنها به آنها لبخند تحویل می‌دهد تصریح کرد: انتظار دارید چه چیز دیگری تحویل‌تان بدهم؟

مرجع : فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. علی می گوید

    خجالت نمیکشه مملکت را ویران کرده خنده داره؟۱

  2. محمد می گوید

    دمت گرم دکتر احمدی نژاد منم دانشجوی ارشداقتصادم باور کن دارم لحظه شماری میکنم که ۳ سال دیگه انشا اله برگردی و کارهای نیمه تمام عمرانی و اقتصادیت رو تموم کنی و فقط در یک کلمه بگم که دکتر باسواد به تمام معنایی البته مخالفانت هم خودشون میدونن فقط بقول معروف کشیدن رو سرشون و خرابت میکنن -تا حالا دولتی نبوده که اینقدر به مستضعفین احترام بذاره و حتی نماینده اش رو بفرسته توی دور افتاده ترین روستاهای کشور و از طرف رییس جمهور به کودکان عروسک بده وبه دانش آموزان بی بضاعت کیف بده -عزیزانی که این مطلب رو میخونید تو خلوت خودتون به حرفای من فکر کنید وقضاوت و به بند دیگرون چاه نرید آخه خداوند هم فرق انسان و حیوان رو تعقل و تفکر و اختیار قرار داده که فرد خودش این مراحل رو بگذرونه نه اینکه روش بذارن—ممنون–البته دولت روحانی هم ارزش ها رو تا حالا پایبند بوده وازاین بابت تشکر میشه