خانواده “بهاره رهنما” : مادر ، مادر شوهر ،همسر و دختر + عکس

34

زندگینامه بهاره رهنما : او متولد  ۱۳۵۲ در اراک است. او کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته‌است.

همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما مادر بهاره رهنما دختر بهاره رهنما خانواده پیمان قاسم خانی خانواده بهاره رهنما بیوگرافی مهراب قاسم خانی بیوگرافی پیمان قاسم خانی بیوگرافی پریا قاسم خانی بیوگرافی بهاره رهنما

به گزارش ساتین : همسر او پیمان قاسم خانی نویسنده سینما است. و مادر او پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما و تلویزیون می اشد . این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد.

همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما مادر بهاره رهنما دختر بهاره رهنما خانواده پیمان قاسم خانی خانواده بهاره رهنما بیوگرافی مهراب قاسم خانی بیوگرافی پیمان قاسم خانی بیوگرافی پریا قاسم خانی بیوگرافی بهاره رهنما

و پیمان قاسم‌خانی متولد ۳۰ دی‌ ۱۳۴۴  است. قاسم‌خانی در اکثر ساخته‌های مهران مدیری به عنوان نویسنده و یا سرپرست نویسندگان در کنار او حضور داشته‌است.همچنین وی برادر مهراب قاسم خانی فیلمنامه نویس و طراح صحنه و لباس است .

همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما مادر بهاره رهنما دختر بهاره رهنما خانواده پیمان قاسم خانی خانواده بهاره رهنما بیوگرافی مهراب قاسم خانی بیوگرافی پیمان قاسم خانی بیوگرافی پریا قاسم خانی بیوگرافی بهاره رهنما

پیمان قاسم‌خانی و همسرش بهاره رهنما به همراه دخترشان در اختتامیه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر حضور پیدا کردند.

همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما مادر بهاره رهنما دختر بهاره رهنما خانواده پیمان قاسم خانی خانواده بهاره رهنما بیوگرافی مهراب قاسم خانی بیوگرافی پیمان قاسم خانی بیوگرافی پریا قاسم خانی بیوگرافی بهاره رهنما

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 34 )
 1. سارا می گوید

  سلام ، بازیگران مخصوصا بازیگرانی که از شهرت بیشتری برخوردارند وچون نوجوان ها وجوان ها اشخاص مشهور را دوست دارند وانان را الگوی خودشان قرارمیدهند پس بهتره مشکل بد حجابی که در بازیگران بسیار زیاد است کمتر بشه … ولااقل اگر نمیتوانید جلوی خودتان را در خیابان و بازار واماکن عمومی بگیرید پس تصاویری که در سایت میگذارید را باحفظ حرمت وحجاب قراردهید. عکس های پریا و ترلان پروانه و هستی مهدوی و… به شدت ناجور است … جامعه را شماها که متاسفانه الگو ی بعضی جوان ها قرارمیگیرید با این کارها به سمت مد و فساد غربی میکشانید.

  1. طلایی می گوید

   تا کی در قرن یک هجری قمری خواهید متند؟!!!!!!!!!!!!!

  2. ثریا می گوید

   واقعا متاسفم برای بازیگران بدحجابی که ضرر و افات جامعه شدن . خانم رهنما بدحجابی ماله قرنه بوقه عصر جاهلیت . دیگه تکنولوژی پیشرفت کرده مغز ادمها هم پیشرفت کرده تا کی باید مثله عصر جاهلیت و قرن بوق جاهلانه لباس بر تن کرد . انسانهای بافرهنگ و ایرانی اصیل و متمدن پوشش کامل و انتخاب میکنن . اخه این چه دختریه تربیت کردین که پوششم مثله شماست اخه دلت میاد فردای قیامت دخترت بره جهنم . خانم رهنما به والله اینها همه حقه الناسه و حق الله . شما اگر انسانیت دارین از خواب غفلته ماهواره و غرب زدگی که دشمن فریبتون داده بیایین بیرون . خدایا خودت به ایران و ایرانی رحم کن .

  3. صبا می گوید

   جوابم به طلایی !!!!!!! خانم یا اقای طلایی قرن یک که بشر لباس نداشتند به تن کنن و عصر جاهلیت که ۱۴۰۰ سال قرن بود و عصر جهالت بود مردم مثله جاهلانه بدحجاب الان خودشونو میرختن بیرون .. چطور حجاب کامل ماله قرنه یکه ؟؟؟ واقعا به شما غرب زده ها میگن جاهل و بیسواد راست و حقیقته که میگن امثاله شماها بیسواد و جاهلید . متاسفم

  4. یوسف می گوید

   شهید یعقوب ابراهیم نژاد:
   اگر می دانستم با هر بار که خونم ریخته می شود بی حجابی آغوش حجاب در بر می گیرد، حاضر بودم هزاران هزار بار کشته شوم.

   شهید احمد پناهی:
   حجاب شما سنگری است آغشته به خون من که اگر آن را حفظ نکنید به خون من خیانت کرده اید.

   شهید محمد محمودی:
   حجاب شما از خون ما که در جبهه می ریزد برای دشمن کوبنده تر است.

   شهید ابراهیم هاشمیی:
   حجاب شما به خون ما رنگ می بخشد.

   شهید تقی سیفی:
   خواهران در حجاب و برادران در نگاه می توانندشیطان را سرکوب کنند.

   شهید منصور رنجبران:
   این دنیا زودگذر است و به زودی همگی ما برای پاسخ در میز محاکمه الهی حاضر می شویم و آن موقع است که از شما سوال می شود ای زنان آیا پیرو حضرت فاطمه(س) بودید یا نه؟ چه جوابی دارید بدهید؟

   شهید محمدرضا جمشیدیان:
   آخر تا کی؟ چقدر شهدا وصیّت کنند که خواهران حجاب، حجاب. چرا از زینب و زهرا(سلام الله علیهما) درس نمی آموزید؟ دیگر بقیّه با وجدان خودتان، آخر کمی هم به آخرت فکر کنید.

   شهید عبدالله محمودى:
   و تو ا ى خواهر دینى‏ام؛ چادر سیاهى که تو را احاطه کرده است ازخون سرخ من کوبنده‏تر است.

   سردار شهید رحیم آنجفى:
   خواهرم: محجوب باش و باتقوا، که شمایید که دشمن را با چادر سیاهتان و تقوای تان مى‏کُشید. حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل‏حجاب دشمن را مى‏بینى و دشمن تو را نمى‏بیند.

   شهید محمّد کریم غفرانى:
   حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست.

   شهید حمید رضا نظام:
   خواهرم؛ از بى‏حجابى است اگر عمر گُل کم است، نهفته باش و همیشه گُل‏باش.

   شهید سید محمد تقى میرغفوریان:
   از تمامى خواهرانم مى‏خواهم که حجاب، این لباس رزم را حافظ باشند.

   طلبه شهید محمد جواد نوبختی:
   خواهرم؛ هم چون زینب باش و در سنگر حجابت ‏به اسلام خدمت کن.

   شهید صادق مهدى پور:
   یک دختر نجیب باید باحجاب باشد.

   شهید بهرام یادگاری:
   خواهرم؛ حجاب تو مشت محکمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام‏مى‏زند.

   شهید ابوالفضل سنگ‏تراشان:
   تو اى خواهرم، حجاب تو کوبنده‏تر از خون سرخ من است.

   شهید حمید رستمی:
   به پهلوى شکسته فاطمه زهرا(س) قسمتان مى‏دهم که ، حجاب را حجاب‏را ، حجاب را ، رعایت کنید.

   شهید على اصغر پور فرح آبادی:
   خواهر مسلمان؛ حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان؛ بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.

   شهید على رضائیان:
   شما خواهرانم و مادرانم؛ حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏معنویّت و صفا مى‏کشاند.

   شهید على روحى نجفى:
   از خواهران گرامى خواهشمندم که حجاب خود را حفظ کنند ، زیرا که‏حجاب خون‏ بهاى شهیدان است.

   شهید غلامرضا عسگری:
   مادرم؛ من با حجاب و عزّت نفس و فداکارى شما رشد پیدا کردم.

   شهید محمّد حسن جعفرزاده:
   اى خواهرم؛ قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو مى‏ترسد تا سرخى خون من.

   شهید محمّد على فرزانه:
   خواهرم؛ زینب‏گونه حجابت را که کوبنده‏تر از خون من است‏حفظ کن.

   رییس جمهور شهید محمّد على رجایى
   خواهران ما در حالى که چادر خود را محکم برگرفته‏اند و خود را هم چون فاطمه و زینب حفظ مى‏کنند، هدف‏دار در جامعه حاضرشده‏اند.

   شهید خلبان عباس بابایی:
   حجاب ، حجاب را خیلی زیاد رعایت کن.

   شهید ابراهیم نجاتی:
   از خواهرانم می خواهم با رعایت حجاب و مسائل دینی و اسلامی مشت محکمی به
   دهان دشمنان انقلاب بزنند.

   شهید حسین عنایتی:
   ای خواهران حزب‌الله، از شما نیز تقاضا دارم قدم بر خون شهیدان نگذارید و با حفظ حجاب از خون شهیدان پاسداری کنید و همیشه در صحنه انقلاب باشید.

   شهید محمّد کشوری:
   خواهر حزب‌الّلهی‌ام، ممکن است شما فکر کنید که چرا این سعادت (فیض شهادت) تنها نصیب برادران می‌شود، لکن ای خواهرم، این را بدان که شما در سنگر حجاب و مسجد ومدرسه کوشا باش و فعالیّت شما از خون ما پُر ارج‌تر و کوبنده‌تر است. و نیز فیض آن از شهادت کمتر نیست.

   شهید حمیدرضا قلی زاده:
   خواهرم، حجابت را حفظ کن و به دشمنان اسلام و انسانیّت بفهمان که زن مسلمان ایرانی زنی است آزاده، با شخصیّت، باایمان و الهام گرفته از مکتب بانوی بزرگ اسلام زهرای اطهر(س)‌ که هرگز اجازه نخواهد داد – همانند زنان به لجن کشیده– از او عروسکی کوکی بسازند و وسیله‌ای برای فروش بیشتر کالاهای تجارتی شود.

   شهید حمیدرضا نظام:
   خواهرم، حجاب نشانگر زیبایی روح و اندیشه توست. خواهرم، حجاب تضمین‌کننده سلامت و پارسایی جامعه است. جامعه رابه ویرانی مکش. خواهرم، حجاب مجوز ورود تو به بهشت است و آیا واقعاً‌ بهشت نمی‌خواهی؟‌ خواهرم، «غنچه نهفته در برگ را نچینند،‌از بی‌حجابی است اگر عمر گل کم است؛ نهفته باش و همیشه گل باش».

   شهید محمّد علی وکیل زاده:
   خواهرم! با حفظ حجاب و نجابت و عفّت خود، حضرت زینب را خشنود کن.

   شهید عباس شعیبی:
   تو را سفارش می‏کنم که حجابت را و دیگر رسالت‏هاى زینبى را فراموش نکنى، و جنگ تو مبارزه با بى ‏بند و بارى ‏ها و بى‏ حجابى ‏ها و خلاصه نبرد با خود فروختگان داخلى است. این وظیفۀ شما و همه پیروان زینب است.

   شهید محمّد حسن آذری:
   مسئولیت زمانی و مکانی خود را کاملاً حس کرده و در تثبیت این انقلاب که ثمره خون شهدای اسلام است در حدّ توانتان کوشا باشید.

   شهید محمودباقر شادمی:
   ای مردم می‌خواهید تا کی در خواب خرگوشی به سر برید و به این همه مسائل بی‌اهمیّت باشید. چرا باید این همه فساد جامعه را فرا گیرد، ولی ما بی‌تفاوت باشیم مگر نه این است که پیام خون آنها ادامه‌دهنده راهشان است؟ کاری نکنیم که در آن دنیا شرمنده روی شهیدان باشیم. بیایید تا دیر نشده از یک سری کارهایی که باعث گناه می‌شود دوری کنیم.

   شهید احمد عظیمی جوزانی:
   از تمامی خواهرانم می‌خواهم که حجاب –این لباس رزم– را حافظ باشند. می‌خواهم هر زمان که آنها را می‌بینم به وجودشان افتخار کنم، و می‌خواهم زمانی که آنها را می‌بینم آن ‌چنان پوشیده ظاهر و باطن باشند که باعث خشم دشمن و خوشحالی دوستان شوند، و البته اینها همه باید برای خدا باشد.

   شهید حمیدرضا بااطمینان:
   با رعایت کردن حجاب خود، پاسدار خون شهدا باشید.

   شهید محمّدعلی یوسفی:
   خواهران عزیزم! حجاب خود را حفظ کنید، چون سیاهى چادر تو، کوبنده‏تر از سرخى خون من است.

   شهید مهدی ابراهیمی گیو:
   خواهرم! با حجاب باش.

   شهید محمد حسین راستگو:
   تو اى خواهرم! حجابت مقدّس‏تر از خون من است. شما مى‏توانید با این سنگر مقدّس، کمر دشمن اسلام را بشکنید

   طلبه شهید محمود قطب الدّینی:
   شما خواهران گرامی باید که زینب وار در زندگی با تمام مسائل آن برخورد کنید با حفظ حجاب خویش که این سلاح برنده برای نابودی دشمنان اسلام به کوری چشم آنها به نحو احسن از آن استفاده نمائید وهمیشه رفتار و اخلاق فاطمه (س) و زینب دخت گرامی اش را سرمشق خویش قرار دهید.

   شهید آبیاران:
   توصیه‌ای که به خواهران دارم این است که اگر می‌خواهند خون شهیدان را پایمال نکنند، این است که حجاب خود را حفظ کنند.
   شهید داود عبداللهی:
   خواهر جان، حجابت را حفظ کن تا جزو یاران خدا باشی، اگر می‌خواهی در دنیا سرافراز شوی، حجابت را حفظ کن.
   شهید کریم دلبازجو:
   از همه برادران و خواهران عزیز می‌خواهم که همیشه آماده باشید چه در جهاد اکبر و چه در جهاد اصغر. بالاخص یک سفارشی که همیشه در اسلام و امامان معصوم(ع) و از صالحین نقل شده مساله حجاب است. از همه خواهران غیور می‌خواهم که عفّت را پیشه خود قرار دهید.
   شهید اسماعیل اسکندری:
   و شما خواهران حجاب خود را حفظ کنید که حجاب شما سلاح شماست.

   شهید علی آقاباقری:
   وصیّت من به خواهرانم این است که در شهادت من مثل زینب (س)عمل کنید و حجاب که اصلی‌ترین مسئله است را رعایت کنید که حجاب حمایت از خون شهیدان است.
   شهید نادرعلی اکبرنژاد:
   به خواهرانم بگو که اگر از من بدی دیدند مرا ببخشند و همیشه حجاب خود را حفظ کنند، چون ما برای ناموس می‌جنگیم.
   شهید محمّد بی‌آبادی:
   و خواهران، شما در جامعه باید حجابتان را رعات کنید و از همه پدران خواهران می‌خواهم که فرزندانشان را حسین‌وار پرورش دهند.

   1. حسین می گوید

    چقدر شهید داریم چقدر هم سخن مهم گفتن
    جنگ همیشه کشته داده در همه دوران از هابیل و قابیل تا الان
    شهید اسمیه که روی کشته های جنگ میزارن تا بازهم بتونن از انسان ها واسه مقاصدشون استفاده کنن
    به نظر من هیچ فرقی بین جنگ ها و کشته های اونا نیست
    سخنان اونا هم مثل خودشون معمولیه

 2. مجید می گوید

  با سلام
  واقعاً متاسفم که از چنین بازیگران درجه ۳ و ۴ عکس و مطلب میگذارید و به آنها لقب هنرمند میدهید به این پوشش آنها نگاه کنید این ها زنان امت فاطمه هستند. وای بر ما

  1. گندم می گوید

   بابا مومن.

  2. طلایی می گوید

   واقعاً وای برشما !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. شیدا می گوید

   من که خیلی دوسشون دارم خانواده ی باحالین

 3. بارانا می گوید

  متاسفم برای بازیگران خانمی که بجز آرایش کردن و عکس گرفتن چیز دیگه ای بلد نیستن. آیا کیفیت بازی هایی هم که ارائه می دین به اندازه تعداد عکساتون هست؟؟؟؟؟
  البته بیش از این هم از رسانه ی ایران انتظاری نیست. مشکل ما اینه که تا یه مقداری بوی شهرت به مشام مون میرسه دیگه همه چیزو فراموش میکنیم. حتی کارمون رو.
  حالا بازم برید با این اوضاع مسخرتون عکس بگیرید و بندازید توی سایت ها………

  1. طلایی می گوید

   بابا عصبانی نشو . عوض اینکه یک چشمش پیدا باشد هردو چشمش پیداس اینم مجاز نیس؟ شماها دیگه کی هستین؟!!!!!!!!!!قرن اولی ها ….

 4. هلیا می گوید

  خیلی د خترت زشت

  1. ممد صالحى می گوید

   شماره شناسنامه ٢٣ متولد زیراب من باجناغ اصغر قاسمخانى پدر پیمان قاسمخانى هستم

 5. حسام می گوید

  هم بد حجاب هم بد ادا هم بد شکل هم بد هیکل . ی عده بازیگر که فکر میکنند هر چی لباس اندام نما تن کنند و موهاشونو بزارن بیرونو عشوه بیان روشنفکرن جای تاسفه

 6. سما می گوید

  بازیگرخوبیه ولی خیلی بد حجابه.

 7. نیر می گوید

  حجاب یه مقوله ی شخصی هس ما حق دخالت تو بد حجابی یا بی حجابیش نداریم… واقعا متاسفم که هر کی متفاوت تر از ماست بهش حمله میکنیم… نماز و حجاب و … به خودش و خداش مربوطه … شاید اعمالش بهتر از من و شمای هس که به اصطلاح با حجابیم…

  1. زهــــــــــــــــــرا می گوید

   دیدگاهتون چه بی رحمانه است
   واقعا بنظرتون معنی متفاوت بودن یعنی آزادی مفرط و بی حجابی و آرایش های افراطی…………….؟
   کی گفته حجاب شخصی ست؟
   استدلال مضحکی ست
   اینهایی که داره می بینی غربزدگانی اند که هوابرشان داشته و گرنه تاریخ این ملت دارای فرهنگی سفت .و سخت است
   زنان سرزمینمان از قرنها پیش محدوده مشخصی برای پوشش داشتند فعال در جامعه بودند و ساده رفتار می کردند نه عروسک وار

   تفاوت به مغز آدمهاست به نبوغ فکری و خلاقیت هنری و موفقیت اقتصادی و اجتماعی و …..
   مگه همین الان هم در ایران زنان کارآفرین کم داریم که فارغ از دیده شدن و اسیر غرب گرایی رو اوج قله موفقیت قرار گرفتند……..این زنان الگو اند نه این عروسک ها……..

 8. ناشناس می گوید

  باباکارازکارگذشته بیایداز همسایه هاتون گربه هاتون سگاتون اصن یه باره م گلشیفته لختشین بذارین توانستاگراماتون واینترنت دیگه خلاص کنید خودتون رو!نجابت زهراوابروی زن ومردمسلمان ازدیدگاه قران روبردید!بسه دیگه به گندکشیدیدمملکت روخدا…تتون کنه باعث اشاعه فسادوفح…اشدیدچی بگم اخه کاری کردید که ادم تایه قدمی هم نمیتونه تنهایی جایی بره خدا…تتون کنه به حق امتم زمان که خون به جیگذش کردید

 9. سعیده می گوید

  چقدر دخترشون زشته……….پناه برخدا

 10. sina می گوید

  خانومای گندم و طلایی یک کمی هم دیگران راست میگن. چرا فکر میکنید هر کس موافق حجابه عقب افتاده است.حجاب یه چیز ذاتیه. اینو خودتون خوب میدونید.
  مشکل از شماست که فکر میکنید خیلی متمدنید و اخر تمدن و روشنفکریتونم یکی مثل گلشیفته است

 11. مهسا می گوید

  ماشا الله چه قدر با حجابه

 12. تسنیم می گوید

  واقعا متشکر از کسانی که از حجاب دفاع میکنند. واقعا اجرتون با امام زمان(عج) . واقعا متاسفم برای بازیگری که به خاطر چهارتا مخاطب ، انقدر شاءن و منزلت خودشو پایین میاره. تمدن یعنی به رشد رسیدن عقلی یعنی درک بالایی ازانسانیت. من نمیدونم چرا بعضی ها اصرار دارن که تمدن یعنی لباس غار نشینی پوشیدن. به خدا غار نشین ها هم برای مخفی کردن بعضی از عضوهای بدنشون گیاه میچسبوندن. یعنی حیا داشتن ولی لباسی نداشتن که بپوشند. واقعا در دنیای امروز که انقدر مرگ و میر زیاده مردم به جای فکر کردن به خدا ، بدتر دارن دور میشن.

 13. شهاب می گوید

  رهنما فقط علاقه داره مطرح باشه حتی با آرایش و لباسهای نامناسب و رنگهای جلف. هنوز از لحاظ فکری-فرهنگی رشد نکرده اسم خودش را میگذاره هنرمند موفق

 14. یگانه می گوید

  دخترش ۱۶ سالشه ها …مث ۲۰ ساله ها میمونه..

 15. میتراجون می گوید

  دخترتخیلی زشته

 16. هلیا جون می گوید

  خیلی خوشگلی فدات بشم صمیمی ترین دوستی

 17. لطیف می گوید

  اگربی حجابی مدبودحیوانات متمدن ترند.

  اگربی حجابی مدبودخداوندبرای تنبیه حضرت آدم وحواء-به خاطرترک اولی-علیهماالسلام آنهارالخت نمیکرد.

 18. نسترن می گوید

  توی عکس اخریه دخترش مث ….اس

 19. ارمیتاااااااااااااااااا می گوید

  چیکارشون دارین ععععع فعلا که میبینین دور دوره اوناستو چقدخوشن والااااااااا به خداااااا

 20. سامان می گوید

  با حجاب بودن یا نبودن به ایمان خود شخص بستگی داره اگه خودش نخاد و به زور بش تحمیل بشه نباید از این بیشتر انتظار داشت . چه بخاین چه نخاین تو ایران بد حجابی یا بی حجابی یه جور با فرهنگ بودن رو میرسونه

 21. م.م می گوید

  واقعا خاک توسرش
  چه زشت با وجود یک دختر بزرگ رفته شوهر کرده

 22. ط س می گوید

  یه بازیگر رو به جای قضاوت روی هنر و بازیگریش از روی مسایل شخصی مثل حجاب و نماز و اینطور چیز ها قضاوت نکنید.

 23. ط س می گوید

  مقایسه حجاب بین انسان و حیوان خیلی خنده داره. حیوان نیازی به حجاب نداره همچنین نیازی به تمدن انسانی نداره . شباهت انسان و حیوان یا تفاوتش از منظر حجاب خیلی بی اصوله. از این استدلالهای پوچ و بی محتوا دست بردارید.