عاقبت وحشتناک رابطه پنهانی زن شوهردار با یک پسر جوان !! + جزییات ماجرا

0

زنی ۲۹ ساله که با همدستی دوست پسر جوانش نقشه قتل شوهرش را طراحی کرده و او را در خواب خفه کرده بودند دستگیر و روانه زندان شدند.

به گزارش ساتین : در ساعت ۰۲:۳۰ هفتم آذر ماه سال جاری، یک فقره کشف جسد در اتوبان بهشت زهرا از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۷۱ اعلام و با حضور مأموران در محل و بررسی‌های اولیه مشخص شد جسد متعلق به مردی ناشناس، حدوداٌ ۴۰ ساله، ملبس به لباس منزل و فاقد هرگونه آثار ضرب و جرح ظاهری است.با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع ”قتل عمد” و به دستور شعبه پنجم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی و اعلام نظریه تیم پزشکی در خصوص علت مرگ مبنی بر”فشار بر عناصر حیاتی گردن” اقدامات جهت شناسایی هویت و خانواده مقتول آغاز شد.

با انجام تحقیقات پلیسی هویت مقتول به نام ”مهرداد” (‌۴۲ ساله) ساکن منطقه نازی آباد شناسایی و خانواده وی پس از حضور در اداره دهم اقدام به شناسایی تصاویر جسد کرده و در اظهارات اولیه عنوان داشتند که مهرداد با کسی اختلاف نداشته است.

در شرایطی که همسر مقتول پس از حضور در اداره دهم و شناسایی تصاویر جسد همسرش اقدام به گریه و زاری فراوان نزد کارآگاهان کرده بود، تحقیقات پلیسی از کلیه اعضای خانواده مقتول و حتی همسر وی در دستور کار اداره دهم قرار گرفت و سرانجام با بهره گیری از برخی تناقضات بدست آمده و دیگر اقدامات پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی جوانی به نام”بهنام. الف” (‌۲۲ ساله)شدند که از چندی پیش با همسر مقتول آشنا شده است.

با توجه به اطلاعات بدست آمده در روند رسیدگی به پرونده و اطمینان کارآگاهان از نقش بهنام در ارتکاب جنایت، محل تردد وی در حوالی امامزاده حسن (ع) شناسایی و در ساعت سه بامداد ۲۰ بهمن ماه دستگیر و به اداره دهم منتقل شد.

با آغاز تحقیقات، بهنام در مراحل اولیه منکر هرگونه آشنایی با همسر مقتول و اطلاع از جنایت شد اما پس از ارائه مستندات لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف صریح به ارتکاب جنایت، در همان اظهارات اولیه عنوان داشت که طرح و نقشه جنایت را بهمراه همسر مقتول(‌مریم – ۲۹ ساله)کشیده و جنایت را نیز توسط برادرش و سه نفر از دوستانش انجام داده است.

بهنام در خصوص آشنایی خود با همسر مقتول و تصمیم به ارتکاب جنایت، به کارآگاهان گفت: ”چند ماه پیش با مریم آشنا شدم؛ مریم در صحبت‌هایش عنوان می‌کرد که با همسرش اختلافات زیادی دارد و علاقه‌ای به او ندارد؛ از سوی دیگر با توجه به علاقه شدید مریم برای متارکه از همسرش و ازدواج با من و در حالیکه من نیز به او علاقمند شده بودم، تصمیم به قتل همسرش که مانع ازدواج ما دو نفر بود گرفتیم”.

بهنام در خصوص نحوه مشارکت افراد دیگر در ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت: ”پس از آخرین دیدار با مریم، چند ساعت قبل از جنایت و برای اطمینان از موفقیت در قتل، به قهوه‌خانه‌ای در خانی آباد رفته و با برادرم (‌بهزاد)و سه نفر دیگر از دوستانم به نام‌های سهراب، سعید و مهدی صحبت کرده و با عنوان این مطلب که موضوع ناموسی است، آنها نیز با پیشنهاد من موافقت کردند”.

بهنام در خصوص نحوه ارتکاب جنایت نیز به کارآگاهان گفت:”در نیمه شب ۷ آذر، به همراه دوستانم و بوسیله کلیدهایی که از مریم گرفته بودم، وارد خانه شدیم؛ مریم به داخل اتاق دیگری رفت و مقتول نیز خواب بود که به صورت ناگهانی به او حمله‌ور شدم. در حالیکه مقتول با من درگیر شده بود، بهزاد (برادر متهم) و دوستانم وارد اتاق شدند؛ ابتدا دست و پاهای [مقتول] را گرفته، پارچه‌ای به دور گردنش انداخته و آنقدر فشار دادیم تا خفه شد؛ من و سهراب، با خودروی مقتول، جسد را شبانه به طرف جاده بهشت زهرا برده و در بیابان رها کردیم”.

با توجه به اعتراف صریح متهم اصلی پرونده و شناسایی دیگر متهمان پرونده، در چند عملیات هماهنگ و در کمتر از سه ساعت از دستگیری متهم اصلی پرونده، دیگر متهمان پرونده به نام‌های مریم (‌۲۹ ساله و همسر مقتول)، بهزاد (‌۱۸ ساله و برادر بهنام)، سعید. ع (‌۱۸ ساله)، سهراب (‌۲۴ ساله)، مهدی (‌۱۷ ساله) در منطقه خانی آباد دستگیر، پس از انتقال به اداره دهم و در همان تحقیقات اولیه ضمن تأیید اظهارات بهنام، به مشارکت در جنایت اعتراف کردند.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با با اعلام این خبر گفت: ”با توجه به اعترافات صریح متهمین به ارتکاب جنایت و صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده، کلیه متهمین پرونده جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند”.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ