درمان زود انزالی با گیاهان دارویی و تغذیه در طب سنتی

1

درمان زود انزالی در طب اسلامی ، درمان زود انزالی با دارو ، درمان زود انزالی با تغذیه ، داروی تاخیری مردان ، درمان انزال زودرس در مردان ، درمان زود انزالی با گیاهان دارویی ،قرص درمان زود انزالی ، درمان زود انزالی با حنا ، درمان زود انزالی بدون دارو ،  درمان گیاهی انزال زودرس ، قرص انزال زودرس

علل زودانزالی بسیار متفاوت است به همین دلیل درمان ها نیز متفوت است یکی از علل اصلی خودارضایی است

بسیاری از رفتارهای رایج در زندگی روزمرّه باعث سستی کمر می شوند و انزال زودرس را به دنبال دارند؛ از جمله:

 • پوشیدن لباس هایی با الیاف مصنوعی یا استفاده از خواب افزارهایی با این خصوصیات.
 • عدم عادت به بستن کمر به ویژه در فصول سرد.
 • مصرف الکل، سیگار و …
 • استفاده از وسایل سرمایشی غیر طبیعی مثل کولر.
 • عدم استفاده از وسایل گرمایشی طبیعی مثل کرسی.
 • وضعیت نامناسب بدنی در طول روز به ویژه عادت به نشستن روی صندلی.

هر چیزی که بدن انسان را ضعیف می کند، کمر او را نیز سست می کند. علاوه بر تغذیه نامناسب، مواردی مثل مصرف بی رویّه انواع داروهای شیمیایی (و به ویژه آنتی بیوتیک ها)، عدم فعّالیت مناسب بدنی، تزریق انواع واکسن ها، مصرف انواع مکمّل های طبّی و غیرطبّی، ابتلای مکرّر به بیماری های عفونی و غیرعفونی – که معمولاً در زمینه همین ضعف بدنی به وجود می آیند ، نامنظّمی های برنامه زندگی به ویژه نامنظّمی های خواب، استرس، آلودگی آب و هوا و … همگی باعث آن می شوند که ما نسبت به نیاکان خود بدنی ضعیف تر و کمری سست تر داشته باشیم.

هر اتّفاقی در ناحیه کمر می تواند باعث بروز یا تشدید مشکل شود. بنابراین انواع ضربه ها و فشارهای وارده به کمر، مشکلات مربوط به مهره ها و دیسک های بین مهره ای، جرّاحی ها، وضعیت های بد فیزیکی یا ورزش های نامناسب، می توانند باعث سستی کمر شوند.

تمام بدن و به ویژه اعضای رییسه (مثل قلب، مغز و کلیه ها)در عملکرد جنسی موثّرند و لذا هر اختلالی در عملکرد آنها می تواند باعث بروز مشکل در رفتار مطلوب جنسی شود؛ به همین جهت هم هست که مثلا می بینیم که بسیاری از کسانی که برای باز کردن عروق کرونری قلب خود، اقدام به جرّاحی باز قلب می کنند، دچار مشکل در روابط زناشویی می شوند.

انزال زودرس یک زمینه قوی ارثی هم دارد که البته در طبّ اصیل بر اساس مزاج تعریف می شود؛ به این معنا که کسانی که مزاجی سرد و رطوبتی دارند، به احتمال بیشتری دچار این مشکل می شوند؛ به همین ترتیب، فصول سرد و رطوبتی، مناطقی با آب و هوایی این چنین و مصرف غذاهایی با این خصوصیات هم می توانند باعث بروز یا تشدید این مشکل شود
فاصله زیاد بین روابط جنسی می تواند یک دلیل انزال زودرس باشد چراکه وقتی که احساسات جنسی متراکم می شوند، کنترل آنها سخت و منجر به انزال زودرس می شود. البتّه چنان که در ادامه مقاله خواهیم گفت، ما به افراط در رابطه جنسی به عنوان یک راه حلّ درمانی اعتقادی نداریم.

روش درمانی زودانزالی در طب اسلامی

درمان قطعی زودانزالی

 • ۱-  ساده ترین درمان روزی ۷ انجیر همراه با کندر (انجیر را باز کنند و داخلش یک تکه کندر قرار دهند و بخورند)
 • ۲- گیاه زنبق (ایرسا)
 • ۳- گیاه کراویا (همان زیره رومی و شاه زیره است که باید آسیاب کنند و نیم ساعت تا ۱ ساعت قبل از همبستر شدن، به اندازه یک قاشق مرباخوری یا غذاخوری بخورند)
 • ۴- دو ساعت قبل جماع داروی تاخیری اسلامی (کراویا) بخورید که اثرش عالی است.
 • ۵- هر شب قبل خواب یک قاشق عسل و ۷ دانه سیاهدانه را بجوید و بخورید و بخوابید.
 • ۷- یک مثقال اسپند را صبح ناشتا با یک لیوان آب جوش ولرم قورت دهید و به هیچ وجه نجوید. تا هفتاد روز.

درمان زودانزالی آقایان – انزال زودرس در مردان

درمان زودانزالی در مردان – نسخه استاد خیراندیش:

مهمترین علل مشکلات جنسی در مردان ، سردی اندام های جنسی ، می باشد .
در بعضی موارد هم به علت عدم توانایی ذهنی است که آن هم ناشی از سردی مغز می باشد؛ لذا درمان آن به قرار زیر می باشد .

۱: مالیدن روغن به زیر شکم ، آلت تناسلی ، بیضه ها و کشاله ران و اطراف آن با ترکیبی از روغن زیتون و روغن کنجد به مقدار مساوی به مدت حداقل ۴۰ روز تا ۱۲۰ روز .
۲: انجام بادکش زیر شکم یک شب در میان در ۲۱ مرحله .
۳:مصرف نخود به روش زیر :

 • الف) نخود آب(یک لیوان نخود +پیاز +روغن زیتون+نمک و فلفل+آب)
 • ب) آبگوشت (هفته ای ۳ وعده به عنوان شام)
 • ج) نخودچی و کشمش روزی یک مشت میل شود.

۴:  مصرف ارده با شیر انگور ، ۳ تا ۴ وعده در هفته .
۵: خوردن سرکه انگبین ( دو واحد عرق نعناع + دو   واحد عسل + یک  واحد سرکه انگور طبیعی ) که یک سوم از این شربت با یک لیوان آب خنک مخلوط کرده و شبها قبل از خواب میل شود .
۶: خوردن ۷ عدد زیتون صبحها و ۷ عدد بادام درختی و شبی ۷ عدد انجیر .
۷: انجام حجامت عام ماهی یک بار در دو مرحله
۸: کاهش یا ترک جدی سردی ها مخصوصأ لبنیات

نسخه دیگر درمان انزال زودرس  از استاد کریم دریس

مقداری نخود آبگوشتی را خوب شسته ( حداقل یک کیلو باشد) سپس درون ظرفی بگذارید و روی آن آب بریزید، سعی کنید حداقل یک کف دست بیشتر سطح آنرا آب بپوشاند،

۲۴ ساعت بماند، سپس آب آنرا جدا کنید و در یخچال نگهداری کنید، هر شب یک لیوان با یک قاشق عسل از این آب بنوشید، قبل از خواب،

سپس نخودها را در چرخ گوشت یا هر وسیله دیگری خوب نرم کنید تا مثل خمیر شود،

یک ساعت قبل از هر وعده غذایی یک قاشق غذاخوری از این خمیر را بخورید.

۴۰ روز بدون وقفه این نسخه ادامه داشته باشد،

در این مدت بهتر است از خوردن سردیجات پرهیر شود،

بعد از هر بار استحمام بیضه ها و آلت تناسلی حداقل بیست دقیقه با روغن مالیده شود،

استفاده از نوره جهت پاکسازی موهای زاید و موهای کل بدن نیز بسیار موثر است، که بهتر است در برنامه بهداشتی فرد، قرار گیرد.

۲ درمان موثر و مجرب دیگر برای انزال زود رس

گوشت گنجشک تقویت کنند جنسی بوده و برای درمان زود انزالی بسیار موثز است

تخم مرغ + پیاز + روغن زیتون بکر: پیاز را در روغن زیتون سرخ کنید و تخم مرغ را به آن اضافه کنیدو اما تخم مرغ مورد استفاده باید چند خصوصیت داشته باشد. یکی اینکه محلی باشد – دوم اینکه تخم مرغ تازه باشد یعنی یک روز یا نهایتا دو روز از زمان تولید آنگذشته باشد. نه بیشتر. سوم آنکه تخم مرغ سیاه رنگی باشد که هیچ گر غیر سیاه نداشته باشد.

نسخه دیگر درمان زودانزالی

جهت تقویت قوه باه و نعوظ و زود انزالی :
۱-صبح ها و عصر ها یک لیوان آب جزر ( در روایات شیعه آمده ) = هویج زرد = هویج رسمی
۲- در اوّل و آخر غذا پودر آویشن و نمک سنگ بخورید.
۳- در ۲۴ ساعت یک مشت نخود و کشمش بخورید.
۴- هنگام جماع، نوک آلت روغن کنجد با مقدار خیلی کمی دارچین بزنید.
۵- شب ها یک قاشق مربا خوری سیاهدانه با عسل بخورید.

نسخه دیگر برای انزال زودرس:

۱ پاکسازی معده با مصرف روزی یک قاشق مرباخوری اسپند به هنگام ناشتا با یک لیوان آب بمدت چند روز و اصلاح تغذیه در آب و نمک و روغن سالم و مصرف گوشت بره بصورت کباب.

۲ انداختن زالو بصورت مثلثی بر روی آلت تناسلی در سه مرتبه.

۳ دوش گرفتن قبل از آمیزش و با شکم پر آمیزش نکردن.

۴ از ادویه ی ضد نفخ مثل نعناع و زیره کمتر استفاده کردن.

حنا و ارتباط آن با انزال زودرس

حنا و ارتباط آن با انزال زودرس شاید امروز امری نا مانوس به نظر آید ولی در گذشته از آن برای رفع زودانزالی و زودارضایی کاربرد فراوان داشته است . توجیه این امر که با تجربه به اثبات رسیده بود و ریشه عملی و علمی دارد این است که حنا موجب تقویت و کلفت شدن پوست آلت شده و اعصاب آلت را در حفاظی ضخیم تر قرار میدهد تا زودتر به بیشینه تحمل خود نرسند و انزال به تعویق افتد . البته امروزه باید گفت که این امر منسوخ شده است و نقایصی بر آن وارد میسازند که :

عدم مقبولیت رنگی کردن آلت تناسلی با حنا اصلی ترین موضوع امتناء از مبادرت به این شیوه جلوگیری از انزال زودرس است .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
 1. علی می گوید

  معجون نشاط و رفع زودانزالی و اعتماد به نفس مردان یک قاشق مرباخوری تخم گشنیز + یک قاشق مرباخوری پنج انگشت + یک قاشق چایخوری سرصاف پودر زنجبیل + یک عدد میخک خورد شده را در یک لیوان آب جوش دم کنید در طول روز سه استکان بنوشید هر وقت آب کم شد آب جوش اضافه کنید . دمنوش را با شکر قهوه ای (نیشکر) یا شیره خرما یا خرما و یا عسل یا شیره انگور میل کنید . مردان از انگشتر نقره استفاده کنندو طلا استفاده نکنند . جویدن یک نخود کندر یک ساعت در روز بر تقویت حافظه و کمر کمک می کند . نکته : مصرف چای سیاه و سبز را ترک کنید . مصرف مرغ های هورمونی خصوصا بالای ۱٫۵ کیلو را ترک کنید . مصرف غذاهای آماده و سوسیس و کالباس و کنسروها و سس مایونز و نخود فرنگی و مواد مخدر و مشروبات را ترک کنید .
  ترکیب افزایش نعوظ آور مردان : هر صبح و شام یک قاشق روغن زیتون بکر میل شود . هر صبح و شام یک قاشق چایخوری تخم کرفس + یک قاشق چایخوری تخم زردک (یا تخم هویج) + یک قاشق چایخوری تخم شوید میل شود . هر شب یک قاشق مرباخوری پودر سبزی خشک کاسنی مصرف شود نه عرق کاسنی . همراه غذا پودر نمک دریا + پودر آویشن میل شود .
  پماد اپی واید و یا اسپری گیاهی لیدوکا سول که از میخک گرفته میشه هر دو عالی هستند و بدون ایجاد حساسیت .
  پماد گیاهی اپی واید بسیار قوی است ممکن است اگر فاصله رابطه امروز با آخرین انزال مرد حدود ۴۸ ساعت باشد مدت دخول تا انزال او بیش از هفتاد دقیقه برسد . البته حساسیت ایجاد نمی کند ولی سکس طولانی نیز برای زنان دردآور است . مدت ۸ تا سیزده دقیقه دخول کافی است اگر انزال نشدید به سکس بعدی یا دو سه ساعت بعد موکول شود .

  مصرف روزانه آب جوش + کمی پودر زنجبیل + شکر سرخ یا شیره خرما یا شیره انگور توصیه می شود .

  استاد ضیایی : اگر مرد میل جنسی زیاد و زودانزالی دارد هر روز به مدت لااقل یک هفته یک بشقاب سوپ خوری عدسی بخورد مثلا با شام مقداری عدس را با پیاز و نمک در ظرف آبپز کرده و میل کند . اگر مرد میل جنسی زیادی ندارد ولی باز هم زودانزالی دارد هر روز یک مشت خودتان ماش مانند عدسی بپزد و مصرف کند و یا همراه پلو مصرف کند ولی برنج کم و ماش زیاد باشد . اگر تورم خفیف پروستات و مشکل کم کاری کلیه و زودانزالی دارد هر روز اول مغرب یک قاشق غذاخوری سرپر خیسانده تخم کاهو مصرف کند .