جنازه تحویل دهید، الماس دریافت کنید + عکس

0

الماس یکی از گران‌بهاترین مواد موجود در طبیعت است که طی فرآیندی بسیار طولانی مدت به عمل می‌آید. البته سال‌هاست که بشر شیوه ساخت الماس مصنوعی را نیز آموخته است.

قیمت الماس مصنوعی قیمت الماس فروش الماس مصنوعی فروش الماس شرکت الگوردانزا الماس الگوردانزا آموزش ساخت الماس آموزش الماس مصنوعی Algordanza
به گزارش ساتین : در این میان شرکت سوییسی «الگوردانزا» (Algordanza) به تازگی آمادگی خود را برای تهیه الماس با استفاده از خاکستر جنازه افراد اعلام کرده است. طبق اعلام این شرکت، فرآیندی که برای این کار به کار گرفته می‌شود نه تنها در نوع خود بی‌نظیر است، بلکه با نهایت دقت و احترام به خاکستر مُرده انجام می‌شود. هزینه ساخت الماس با این شیوه متفاوت بوده و از پنج هزار دلار تا بیش از بیست هزار دلار متغیر است.

پس از تحویل خاکستر جنازه به این شرکت، ابتدا این ماده مورد تحلیل فیزیکی و شیمیایی قرار می‌دهد و کلیه جزئیات مربوط به آن ثبت می گردد. برای ساخت یک الماس نیاز به پانصد گرم از خاکستر باقی‌مانده از جسد فرد است. گفتنی است از بدن انسان حدود دو کیلو گرم خاکستر ایجاد می‌شود.

قیمت الماس مصنوعی قیمت الماس فروش الماس مصنوعی فروش الماس شرکت الگوردانزا الماس الگوردانزا آموزش ساخت الماس آموزش الماس مصنوعی Algordanza

در مرحله بعد مواد غیرآلی نظیر نمک طعام و اکسیدها از خاکستر جدا شده و ترکیب کربنی لازم برای ساخت الماس آماده می‌شود. اما اصلی‌ترین مرحله پس از این جداسازی صورت می‌گیرد. در این مرحله، خاکستر به گرافیت و گرافیت به الماس تبدیل می‌شود. این کار نیازمند فشار و حرارت بسیار بالا است و حدود دو هفته نیز به درازا می‌انجامد.

الماس ایجاد شده ممکن است رنگ خاصی داشته باشد که دلیل آن هم عناصر دیگر موجود در ترکیب کربنی است. پس از آن الماس به ‌دست ‌آمده تراش می‌خورد تا جذابیت بیشتری ‌یابد. همچنین این شرکت گزینه دیگری را نیز پیش روی مشتریان قرار می‌دهد و آن هم حکاکی جملات مورد نظر وی که با استفاده از لیزر روی الماس است.

مسئولین شرکت به مشتریان پیشنهاد می‌کنند نام فرد متوفا و تاریخ ولادت و فوت وی را در الماس ساخته شده از خاکستر جنازه وی حک کنند. البته مجموع این کلمات نباید بیش از هفتاد و پنج کاراکتر باشد. همچنین این عبارت های حک شده بسیار کوچک هستند و باید با ذره بین آن‌ها را مشاهده کرد.

افراد پس از پرداخت مبلغ به شرکت و تحویل خاکستر جنازه عزیز خود، پس سه ماه می توانند الماس تهیه شده را تحویل بگیرند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ