قدبلندترین بازیگر زن ایران و ماجرای عاشقانه و غم انگیز در زندگی + فیلم

2

متین سادات ستوده از مشکلات بلند قد بودن و عشقی که در زندگی اش از دست داد گفت.

متین ستوده (متین السادات ستوده) ، بازیگر زن ایرانی در تاریخ بیست و دوم اردیبهشت ماه سال شصت و چهار در تهران به دنیا آمد. متین ستوده لیسانس مدیریت بازرگانی دارد. پدر متین کارمند صدا و سیما بوده و مادرش معلم اول دبستان. وی در زمان خردسالی دو بار تجربه بازیگری را به خاطر حضور پدرش در صدا و سیما به دست آورد؛ یک بار در نقش نوه مرحوم حمیده خیرآبادی در سریال این خانه دور است و بار دیگر در نقش نوه مرحوم هادی اسلامی در سریال بازنشستگی. البته پس از این دو نقش، پدرش با بازی کردن او به دلیل عقب افتادن از درس مخالفت کرد.

همسر متین ستوده مصاحبه بازیگران قد متین ستوده قد بازیگران زندگی خصوصی بازیگران دختر قد بلند بیوگرافی متین ستوده اینستاگرام متین ستوده ازدواج متین ستوده

در سال ۱۳۸۷ متین ستوده به کلاس های آزاد بازیگری امین تارخ رفت و راه بازیگری را به صورت حرفه ای و اصولی در پیش گرفت. پس از پایان دوره به عنوان منشی صحنه در یک تله فیلم حضور پیدا کرده تا با سینما و تلویزیون آشنایی بیشتری پیدا کند. پس از آن با بازی در تله فیلم روز برمی خیزد به کارگردانی رضا درستکار، پس از چندین سال مجددا وارد دنیای بازیگری شد. متین ستوده در سریال های چون سه دونگ سه دونگ و چمدان ایفای نقش کرده اما با بازی در سریال یادآوری خود را مطرح کرد.

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. یاد خدا می گوید

    أعوذُ بِاللّهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیمِ
    کِتَابٌ أُنزِلَ إِلَیکَ فَلَا یکُن فِی صَدْرِ‌کَ حَرَ‌جٌ مِّنْهُ لِتُنذِرَ‌ بِهِ وَذِکْرَ‌ىٰ لِلْمُؤْمِنِینَ ﴿٢﴾ اتَّبِعُوا مَا أُنزِلَ إِلَیکُم مِّن رَّ‌بِّکُمْ وَلَا تَتَّبِعُوا مِن دُونِهِ أَوْلِیاءَ ۗ قَلِیلًا مَّا تَذَکَّرُ‌ونَ ﴿٣﴾ «اعراف» کتابى است که به سوى تو فرو فرستاده شده است -پس نباید در سینه تو از ناحیه آن، تنگى باشد- تا به وسیله آن هشدار دهى و براى مؤمنان پندى باشد. (۲) آنچه را از جانب پروردگارتان به سوى شما فرو فرستاده شده است، پیروى کنید؛ و جز او از معبودان [دیگر] پیروى مکنید. چه اندک پند مى‌گیرید! (۳)

  2. مهرانگیز می گوید

    قدش چقده؟