گفتگو جالب با نیوشا ضیغمی در برنامه دورهمی مهران مدیری +عکس

11

ماجرای مادر شدن نیوشا ضیغمی در برنامه دورهمی مهران مدیری فاش شد!

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۱ دی ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان نیوشا ضیغمی بازیگر جوان سریال در چشم باد بود.

شب گذشته مهران مدیری درباره مرگ و میر در کشور حرف زد. او با اشاره به اینکه در کشور ما مرگ و میرهای الکی زیاد است، در خصوص زلزله کرمانشاه بیان کرد: برای زلزله کرمانشاه و غرب ایران، هم مسئولان و هم هنرمندان و مردم کارهای زیادی انجام دادند، اما هنوز خیلی کم است و باید بیشتر این کمک رسانی شود.

همسر نیوشا ضیغمی مهمان دورهمی امشب عکس جدید نیوشا ضیغمی زمان پخش دورهمی حاملگی بازیگران بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان بارداری افراد مشهور اینستاگرام نیوشا ضیغمی

مدیری پس از اولین بخش نمایشی مجموعه «دورهمی» گفت: امروز هم مردم و هم مسئولان آلودگی هوا را نادیده گرفته‌اند. تا جایی که رئیس سازمان محیط زیست به تازگی از مردم خواسته است، دعا کنند باد بیاید تا این آلودگی‌ها را جا به جا کند!

مجری برنامه تلویزیونی «دورهمی»، در برنامه دیشب به طور غیر مستقیم به بازی نهنگ آبی اشاره کرد و گفت: اخیراً اعلام شد که آمار خشونت در دختران بالا رفته است؛ وقتی می‌روند خودکشی کنند، قهقهه می‌زنند و وصیت می‌کنند.

مهران مدیری بعد از ورود نیوشا ضیغمی به استودیوی دورهمی و سلام و احوال پرسی با مردم به سرعت سراغ سوال هایش رفت و از این بازیگر جوان درباره بادیگارد داشتن پرسید و گفت :توی عکس ها یه خانومی بادیگارد شما بود و حتی شنیده بودم که میگویند بادیگارد نیوشا ضیغمی با بادیگارد مهران مدیری ازدواج کرده است . این حقیقت دارد؟ نیوشا ضیغمی با خنده گفت :این ماجرا از زمان مطرح شد که من برای اکران یک فیلم رفته بودم و آنجا خانمی از انتظامات همراه من بود و گفته شد که این خانم بادیگارد من است.

نیوشا ضیغمی درباره شروع فعالیتش در دنیای سینما و تلویزیون گفت:من ۱۴ سال پیش با سریال در چشم باد وارد دنیای هنر شدم و بعد از آن خیلی اتفاقی بیشتر به سمت سینما کشیده شدم و از سال ۸۳ تاکنون ۳۸ فیلم سینمایی دارم. من زمانی که وارد سینما شدم خیلی تنها بود و خدا و شانس با من همراه بود و توانستم به جایگاهی که دارم برسم اما هرگز دوست نداشتم که جای کسی را بگیرم و همیشه از موفقیت خودم خوشحال میشدم.

بازیگر فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» در ادامه به آغاز فعالیت بازیگری خود با مسعود جعفری جوزانی اشاره کرد و گفت: من با حضور در سریال در چشم باد آقای جعفری جوزانی دیده شدم و پس از آن وارد دنیای سینما شدم. تا امروز ۳۸ فیلم سینمایی بازی کرده ام و بیشترین پیشنهادهایی که به من می شود، در مسیر بازی در سینماست.

وی ادامه داد: بودن در تلویزیون و بازی در مجموعه های تلویزیونی شانس بزرگی است؛ چرا که مردمی تر است. من با افتخار اسم می برم که اولین کارم بازی در سریال در چشم باد است.

ضیغمی با اشاره به اینکه کاندیدای دریافت سیمرغ جشنواره فیلم فجر برای فیلم سینمایی شوریده و حس پنهان بود، در خصوص تغییر انتخاب و رویکرد خود برای بازی در فیلم های سینمایی، اظهار کرد: واقیعت این است من زمانی وارد سینما شدم که رویکرد وزارت ارشاد به شکلی بود که فیلم هایی که من بازی کردم پخش نشدند. تصمیم گرفتم رو به فیلم هایی بیاورم که شانس اکران دارند. البته این کار به جایگاهم ضربه زده است و برای بهتر شدن تلاش می کنم.

بازیگر فیلم سینمایی پرتقال خونی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه از بازی در فیلمی تا امروز پشیمان شده است یا نه، تصریح کرد: پشیمانی وجود ندارد. تمام فیلم هایی که تا امروز بازی کردم، تجربه ای برای من بوده و سعی کردم تا حدی به سوی فیلم های تجاری بروم و از فیلم های هنری فاصله گرفتم.

ضیغمی در ادامه با بیان اینکه هرکس زیبایی و یا رفاه بیشتری داشته باشد، گارد مردم بیشتر نسبت به او بیشتر است، گفت: من در سالهای اخیر به یک نتیجه شخصی رسیدم که ما نسبت به کسانی که به جایگاه خوبی رسیدند و یا از موقعیت شغلی برخوردار هستند، گارد می گیریم. زیبایی آدم ها خدادادی است و یا اگر به مقامی رسیدند از تلاش و انتخابی که داشته اند، به دست می آید.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «درچشم باد» درباره زندگی خود بیان کرد: ما خیلی زندگی عجیب و غریبی نداریم و یک زندگی در رفاه داریم. پول رفاه می آورد اما خوشبختی نه.

همسر نیوشا ضیغمی مهمان دورهمی امشب عکس جدید نیوشا ضیغمی زمان پخش دورهمی حاملگی بازیگران بیوگرافی نیوشا ضیغمی بیوگرافی آرش پولاد خان بارداری افراد مشهور اینستاگرام نیوشا ضیغمی

ماجرای ازدواج و جدایی نیوشا ضیغمی به دورهمی هم کشیده شد

مهران مدیری در بخشی از این گفتگو درباره حواشی اخیر نیوشا ضیغمی پرسید که گفت:من همیشه سعی کرده ام که از حواشی دوری کنم اما همیشه حاشیه وجود دارد. مثلا چند وقت پیش حواشی درباره جدایی من از همسرم شکل گرفت.

نیوشا ضیغمی درباره ماجرای آشنایی با همسرش گفت:من ۸ سال پیش سر یک پروژه سینمایی با همسرم آشنا شدم و نزدیک به ۹ ماه بعد ازدواج کردیم.

نیوشا ضیغمی در برنامه دورهمی

مجری دورهمی درباره شایعه پولدار بودن همسر نیوشا ضیغمی از او سوال کرد که گفت:ما زندگی غیر معمولی نداریم اما زندگی ما در رفاه کامل است . من شایعات زیادی درباره همسرم میشنوم اما خیلی از آنها واقعیت ندارد. هرکس معیارهایی در زندگی دارد که براساس آنها انتخاب میکند و زندگی میکند اما همیشه به این معتقدم که پول خوشبختی نمی آورد.

بازیگر سریال در چشم باد درباره حضور هنرمندان در کرمانشاه صحبت کرد و معضل بچه های کار در جامعه گفت و درباره ستاره بودن در سینما صحبت کرد.

خبر مادر شدن نیوشا ضیغمی در دورهمی فاش شد

مهران مدیری درباره مادر شدن نیوشا ضیغمی پرسید که خنده و مکث این هنرمند جوان باعث شد تا مهران مدیری به مادرشدنش پی ببرد و نیوشا ضیغمی تایید کرد که قرار است مادر شود و مهران مدیری برای هر سه آنها آرزوی سلامتی و خوشحالی کرد.

در ادامه این گفتگو نیوشا ضیغمی از کارگردان های خوب کشورمان نام برد و از محمدحسین لطیفی و مسعود جعفری جوزانی به عنوان کارگردان های خوب کشورمان صحبت کرد.

بازیگر در چشم باد در بخشی از این گفتگو به همیشه رژیم بودنش اشاره کرد و از استعداد چاقی اش گفت و خاطره ای مهران مدیری و درسی که از این هنرمند کشورمان گرفته بود صحبت کرد و به حضورش در لوکیشن شبهای برره اشاره کرد.

ضیغمی در پایان، با بیان خاطره ای از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی «شب های برره» از راز چند ساله مهران مدیری پرده برداری کرد و گفت: اوایل شروع بازیگری‌ام بود که به پشت صحنه سریال «شب های برره» آمدم. در آن مجموعه یک مسئول تدارک داشتید که در حال آماده کردن جهیزیه دخترش بود. آن موقع شما آقای مدیری، بدون اینکه من را بشناسید، من را واسطه کمک خود به آن مرد کردید و به من گفتید به کسی نگویم. من این را امشب بیان کردم، چون درس بزرگی از شما گرفتم.

در بخش پایانی برنامه نیوشا ضیغمی یک جای قلم نقره که متعلق به پدرش بود را به موزه دورهمی هدیه داد.

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 11 )
 1. سعید می گوید

  به نظر من این خانوم بازهم فقط در طول برنامه به عناوین مختلف میخواست بگه من خیلی زیبام واین خدادادیه….چیکارکنم خب!
  این از فرهنگ خاص بعضی از این ادماست که فکر میکنن همهچی چهره است هرچند اینم نمیمونه …پولشون هم که نوش جونشون کیه که نتونه ببینه
  کاش بازیگری بلد بود……بازیگر نیست بخدا

 2. بینام می گوید

  ما خیلی زندگی عجیب و غریبی نداریم و یک زندگی در رفاه داریم. پول رفاه می آورد اما خوشبختی نه.
  یعنی ماها زندگی عجیب و غریبی داریم و یک زندگی در سختی نداریم؟ یعنی بی پولی سختی نمی آورد اما بدبختی نه؟چه جور اینا رو میشه جمع کرد؟ چگونه آیا؟ خوشبختی نمی آورد یعنی پول بدبختی می آورد؟یعنی الان شما خوشبخت نیستید؟ و ما بی پولها خوشبختیم !!! نمی دونم ….واقعاً خوشبختی چه معنای وسیعی داره خخخخ

 3. ... می گوید

  با سلام منم نمی دونم چی چیرو میاره چی رو می بره ولی من که بشخصه چه با پول و چه بی پول اصلاً احساس خوشبختی نمی کنم،در کل این قضیه به روحیات و شخصیت و زاویه دید آدمها بستگی داره،امیدوارم همه بهش برسن.

  1. سعید می گوید

   اره دوست عزیز .
   سخت با این حرفت موافقم من تجربه این موضوع رودر شرایط متفاوت زندگیم داشتم بوده زمانهایی که در بهترین شرایط اقتصادی بودم وگاهی هم سختترین روزها رو تجربه کردم …ولی حسم به زندگی یکنواخت بوده وبه این موضوع رسیدم پول نمیتونه حس خوشبختی بده….اما خیلیها این موضوع براشون قابل درک نیست!!!

 4. ناشناس می گوید

  خیلی معذرت میخوام ولی خدا لعنتتون کنه که قبح همه چی رو دارین از بین می برین،یه نفر نیست به آقای مدیری بگه آخه به یه مرد چه ربطی داره چرا یه خانم نامحرم مادر میشه یا نمیشه؟به چه درد ما میخوره الان همه مشکلات ما حل شد؟دم از حفظ فرهنگ هم میزنن دو روز دیگه شکمشونم به مردم نشون میدن الی آخر دیگه هیچی نمونده واقعاً!!!فاتحه همه چی رو باید خوند بعدشم کدوم زیبایی؟مادربزرگ بنده هم اینقدر به خودش برسه خوشگل میشه،در مورد خوشبختی هم نمیشه منکر این شد که به پولدارا نزدیکتره

 5. ف می گوید

  با جراحی زیبایی و آرایش غلیظ و رنگ مو اعتماد به نفس کاذب گرفته متاسفانه وقتی مکه هم رفته بود حتی با لباس احرام آرایش داشت ضمن اینکه این نشون میده خودش با چهره طبیعی خودش مشکل داره نشون میده موقعیت شناسم نیست .تاسف به حال صدا سیما که یه برنامه با هزینه میلیاردی رو صرف دعوت از بازیگران معلوم الحالی مثل نیوشا ضیغمی میکنه برنامه تلویزیونی جای خبر بارداری دادن نیست دریغ از سر سوزنی حیاء .

 6. قهقرا می گوید

  خدمت برخی هنرمندان باید گفت طرف کافر هست به یک اصولی پایبنده،اما شما مسلمونید…اگر خاطرتون باشه چندی پیش خبری در مورد قرار دادن دست آدام سندلر بر روی پای کلیر فوی منتشر شد،شما فکر میکنید اگر بازیگران ما چنین آزادی داشتن چه عکس العملی نشون میدادن بنظر من خانمه دستشو میفشرد و میگفت چون شبیه دستهای پدرم هست احساس محرمیت میکنم و امشب به احترام شما او را بغل نکردم و همه شوق و ذوقم را درون خودم فرو ریختم و فقط میگویم که …یا دستشو مینداخت دور گردنش و یه عکس یادگاری مینداخت و میگفت من سندلر و خیلی دوست دارم…همنطور پیش بریم نمیدونم به کجا می رسیم

 7. سعید می گوید

  همین فقط مونده بود که نیوشا ضیغمی با جراحی زیبایی و اونهمه آرایش از زیبایی خدادادی بگه ! اینا شدن الگوی دخترای ما که وضع جامعه اینه .

  1. ناشناس می گوید

   لایک داری داداش دمت گرم

  2. ناشناس می گوید

   من با اینکه از اینهمه آرایش خوشم نمیاد …. اعتماد به نفس آدمو ازش میگیره … و نمیتونه با چهره واقعی در جامعه حاضر بشه …. اما با اینحال به آرایشش کاری ندارم …. از اینکه به یک بازیگر دیگه در یک مصاحبه دیگه توهین کرد حسابی دیدم نسبت بهش منفی شد .

 8. هلسی می گوید

  طعم بی پولی رو نچشیدین اگه چشیده بودین اونوقت کاملاً می فهمیدین خوشبختی و بدبختی و تحقیر شدن و … دیگه دقیقاً یعنی چی!