دختر جوان شیطان پرست ۲۳ مرد را به قتل رساند!! + عکس

0

دختر جوان ۱۹ ساله که شیطان پرست است در اقدامی فجیع ۲۳ مرد را به بی رحمی هر چه تمام به قتل رساند و این کارها را بخاطر عقایدش انجام داده است.

 منابع خبری آمریکا اعلام کردند یک دختر ۱۹ ساله در مصاحبه ای اعتراف کرده از طریق سایتهای اینترنتی ۲۳ مرد را فریب داده و کشته است.
میراندا بربور، که هم اکنون در زندان است، در مصاحبه تلفنی با نشریه محلی “دیلی آیتم” در ایالت پنسیلوانیا گفت که این افراد را در ایالتهای آلاسکا، تکزاس، کارولینای شمالی و کالیفرنیا کشته یا خفه کرده است. آخرین کشته ها در ماه سپتامبر گذشته بوده، و اکنون او برای آسوده شده وجدانش این مطالب را در اختیار رسانه ها قرار می دهد. او گفت که این قتلها را در ارتباط با عقاید شیطانیش انجام داده است.
هافینگتون پست گزارش داد میراندا به این نشریه گفت که آخرین مقتول بنام تروی لافیرارا باعث عذاب وجدان او شده و قصد دارد که با اعتراف وجدان خود را آسوده کند. او این قتل را با همکاری شوهرش ایلیت بربور، که سه سال از او بزرگتر است انجام داد.

 شیطان پرست سایت کریگ لیست دختر شیطان پرست

میراندا گفت که از طریق سایت اینترنتی کریگ لیست، که از سایت‌های شغل یابی است، با لافیرارا آشنا شد و با او قرار گذاشت. وقتی لافیرارا در ماشین میراندا می نشیند، شوهرش از پشت با کابل او را خفه می کند.
میراندا گفت که اولین قتل را در سن ۱۳ سالگی و در ایالت آلاسگا، زمانی که عضو یک انجمن شیطان پرستی بوده، انجام داده است.
منابع پلیس آمریکا معتقدند که تعداد کشته شدگان ممکن است بیش از ۳۰ نفر باشد، زیرا میراندا در مصاحبه خود گفته بعد کشتن ۲۲ نفر از نگه داشتن حساب آنها دست برداشته است.
هم اکنون پلیس آمریکا با کمک اف.بی.آی. مشغول شناسایی محل اقامت میراندا در طی سالیان گذشته در ایالتهای مختلف آمریکاست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ