عکس های جالب از زندگی باورنکردنی کارمندان ژاپنی +عکس

0

دیوید تسینسکی در سفرش به ژاپن مجموعه تصاویری از کارمندان ژاپنی تهیه کرده و نام آن را «انسان-ماشین» نامیده است زیرا ژاپنی‌ها مانند روبات کار می‌کنند.

سال هاست که آن‌ها شب با همکاران و مشتریان خود بیرون می‌روند و ساعت ۲ صبح به خانه بازمی گردند و دوباره قبل از طلوع آفتاب به محل کارشان برمی گردند. گاهی آن‌ها فقط در خیابان‌ها می‌خوابند، زیرا نمی‌توانند از عهده پول تاکسی برآیند، چون آن‌ها فقط شبیه گوسفندانی برای شرکت‌های بزرگ هستند. آن‌ها روزانه ۱۴ ساعت یا بیشتر کار می‌کنند و مانند ارواح خودمحوری در خیابان راه می‌روند که عمیقا روی حرفه هایی تمرکز کرده اند که دقیقا روشن نیست، اما دیدگاه آن‌ها متفاوت است. «فقط ۵ سال دیگر به بهترین موقعیت در این هرم بی نهایت خواهم رسید.»

کارتن خواب عکس طنز عکس ژاپن عکس خنده دار سبک زندگی ژاپنی ها دانستنی ها مردم ژاپن خوابیدن در خیابان چرت زدن کارمندان چرت زدن چرا ژاپن پیشرفت کرد اخبار ژاپن

خواب روزانه کارمندان ژاپنی در مکان های عمومی معضل جدیدی در این کشور است که با افزایش حجم کاری آن ها به وجود آمده است. این پدیده جدید خصوصا در شهر توکیو بسیار زیاد دیده می شود و این روزها مورد توجه رسانه و شبکه های اجتماعی نیز قرار گرفته است. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

اشتباه نکنید این افراد که شما در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد کارتن خواب یا بی خانمان نیستند آنها اکثرا کارمندان پایین رده ادارات شهر های مختلف ژاپن از جمله توکیو هستند.

کارتن خواب عکس طنز عکس ژاپن عکس خنده دار سبک زندگی ژاپنی ها دانستنی ها مردم ژاپن خوابیدن در خیابان چرت زدن کارمندان چرت زدن چرا ژاپن پیشرفت کرد اخبار ژاپن

جالب است بدانید که در ژاپن برای افراد یک قانون کلی وجود دارد و آن این است که
«هر جا رسیدی چرت بزن»

تفاوتی ندارد در خیابان باشند یا اتوبوس و مترو، کافیست تنها چند دقیقه وقت اضافه داشته باشند تا در هر وضعیتی که هستند چشمانشان را روی هم گذاشته و بخوابند .

جالب است به چهره هایشان نگاهی بیاندازید طوری خوابیده اند که خدایی نکرده بنظر می رسد قرار نیست هیچ وقت از خواب بیدار شوند .برای دیگر مردم ژاپن هم این مسئله کاملا حل شده است و بنظر می رسد آنها حال این کارمندان را به خوبی درک می کنند .

کارتن خواب عکس طنز عکس ژاپن عکس خنده دار سبک زندگی ژاپنی ها دانستنی ها مردم ژاپن خوابیدن در خیابان چرت زدن کارمندان چرت زدن چرا ژاپن پیشرفت کرد اخبار ژاپن

منتقدان اعتقاد دارند پدیده خوابیدن کارمندان در خیابان ها دو احتمال دارد اول اینکه کارمندان ژاپنی بسیار به کار خود وفا دار هستند و تمام انرژی خود را در محیط کار می گذارند بطوریکه پس از زمان کاری دیگر هیچ انرژی ندارند . دوم هم اینکه آنها بسیار ناکار آمد هستند چراکه مجبورند برای به پایان رساندن کار خود ساعات بیشتری را در اداره بمانند .

البته از این دو مورد وفاداری احتمال بیشتری دارد چراکه در ژاپن سیستم استخدام مادام العمر سرویس های خوبی به کارمندان داده می شود که آنها را به کار بیشتر تشویق می کند .در اینجا عکس هایی جمع آوری شده که از دید بسیاری شرم آور خوانده شده اند اما از دید من اینطور نیست .

کارتن خواب عکس طنز عکس ژاپن عکس خنده دار سبک زندگی ژاپنی ها دانستنی ها مردم ژاپن خوابیدن در خیابان چرت زدن کارمندان چرت زدن چرا ژاپن پیشرفت کرد اخبار ژاپن کارتن خواب عکس طنز عکس ژاپن عکس خنده دار سبک زندگی ژاپنی ها دانستنی ها مردم ژاپن خوابیدن در خیابان چرت زدن کارمندان چرت زدن چرا ژاپن پیشرفت کرد اخبار ژاپن

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ