بازیگر زن ایرانی : من بچه ندارم، فقط ۲ تا گربه دارم!

1

پانته‌آ بهرام از بازیگران سینما و تلویزیون، با حضور در برنامه تلویزیونی «من و شما»، در پاسخ به این سوال که چقدر دیوانگی در زندگی اش داشته، عنوان کرد: خیلی زیاد این اتفاق رخ نداده است.

وی سپس درباره سن و سالش گفت: مدام در فضای مجازی می‌گوییم بیایید این اعداد را از زندگی مان حذف کنیم؛ سن و وزن. هیچکدام به آن عمل نمی‌کنیم. من خوشم نمی آید که بپرسند چند سالت است. تو وقتی ١٢ ساله ای دوست داری، ١۵ ساله باشی؛ وقتی ١۵ ساله ای، دوست داری ١٨ ساله باشی و هیچ وقت از سنی که در آن هستی رضایت نداری. اما وقتی این مسئله را حذف کنیم ، زندگی شادتری خواهیم داشت و من با این مسئله موافقم و مدت هاست این اعداد را از زندگی ام حذف کردم.

همسر پانته‌آ بهرام همسر بازیگران زن سینما همسر بازیگران مهمان برنامه من و شما مصاحبه بازیگران فرزندان بازیگران زمان پخش برنامه من و شما دانلود برنامه من و شما بیوگرافی پانته‌آ بهرام برنامه من و شما

بهرام در ادامه درباره نمره انضباطش گفت: من همیشه نمره انضباطم ۱۸ بود. من شخصیت آرام، به طرز کلافه کننده ای معصوم و به طرز حوصله سر بری ساکتی داشتم و برای همین اصلا انضباط من باید بیست می شد؛ اما چون می خواستم با بچه های دیگر همراهی کنم دو نمره ای از من کم می شد. بعدها احساس کردم نمی‌خواهم اینطور به زندگی ادامه دهم؛ چون کسالت آور بود و شاید همین یکی از دلایلی بود که باعث شد بازیگر بشوم.

پیشنهادهای مهران مدیری را رد کردم

ظلی پور درباره تکرار نشدن خیلی از نقش های خوب در کارنامه این بازیگر و عدم حضور دوباره در فیلم های طنز پرسید. بهرام برای اولین بار اعلام کرد که بعد از «توکیو بدون توقف» از مهران مدیری برای حضور در چند کار پیشنهاد داشته؛ اما قبول نکرده است.

وی گفت: مهران مدیری عزیز برای یکی دو کار خود از من دعوت به همکاری کرد؛ وسوسه جذابی هم بود. چون کارهای ایشان همیشه پر مخاطب بوده؛ اما احساس خطر در من باعث شد نپذیرم و برای همین ایشان دیگر از من دعوت نکردند و گفتند برای چی دعوت کنم، وقتی نمی‌آیی! (می خندد) اما الان دلم یک کار طنز خوب می خواهد که آن روی سکه هم کمی مشخص شود.

آقای مهرجویی خاطرشان نبود که در هامون بازی کرده بودم

بهرام در خصوص اولین حضور خود مقابل دوربین و در فیلم سینمایی «هامون» عنوان کرد: من هنرجوی خانم گلاب آدینه بودم. یکی از مشق های کلاسی ما این بود که خانم آدینه به دو، سه تا از ما گفتند که وقتش است بروید و پشت صحنه ساخت یک کار حرفه ای را ببینید و ما را معرفی کردند و جالب است که خودشان هم نیامدند. ما رفتیم و آقای مهرجویی گفتند: می آیی در این سکانس از جلوی دوربین رد شوی و من با افتخار پذیرفتم. بعد از سالها که برای طهران-تهران تماس گرفتند ایشان این مسئله را خاطرشان نبود و من برایشان تعریف کردم.

در بخشی دیگر از گفتگو ظلی پور درباره اینکه آیا بهرام فرزندی دارد پرسید که او گفت: من بچه ندارم، فقط ۲ تا گربه دارم! وی در انتها در خصوص مسئله ازدواج خود نیز گفت بگذارید این مسئله جزئی از اسرار بماند!

فیلم کامل گفتگو با پانته آ بهرام در برنامه من و شما

دانلود با حج ۸۳ مگابایت

 دیگر امیرحسین رستمی را دوست ندارم

مهمان بعدی من و شما حمید عسکری خواننده محبوب پاپ بود که ظهر جمعه مقابل آرش ظلی پور نشست. وی در بخش عکس ها با دیدن تصویر امیرحسین رستمی گفت: من با امیرحسین قهر نیستم و از وقتی هنوز وارد کار بازیگری نشده بود با هم دوست بودیم اما وقتی وارد این کار شد و شناخته شده شد، دیگر رفتارش عوض شد و نتوانست خودش را مدیریت کند. با او قهر نیستم و اتفاقا همین مدتی پیش نیز با او تلفنی صحبت کردم اما دیگر دوستش ندارم!

گلزار خواننده خوبی نیست

او محمدرضا گلزار را یکی از هنرمندانی دانست که کارش را بلد است و بعد از دیدن عکس او گفت: او خیلی در کارش رشد کرده و می توانیم بگوییم الان پیشرفت خوبی کرده است و در این هیچ شکی نیست که او یک سوپراستار است. چیزی که در مورد رضا صادق است، این است که تا ساعت ها می ایستد و با روی خوش با مردم عکس می‌گیرد. در حالی که ممکن است من و خیلی ها خسته شویم و به لحاظ بدنی توانش را نداشته باشیم. وی درباره صدای این هنرمند هم گفت: رنگ صدای رضا خوب است اما از نظر من خواننده خوبی نیست.

قرار بود جای مصطفی زمانی در «قصه پریا» بازی کنم

آرش ظلی پور با اشاره به این موضوع که حمید عسکری اولین انتخاب فریدون جیرانی برای فیلم سینمایی «قصه ی پریا» بود، از عسکری درباره این موضوع پرسید.  وی گفت: در آن زمان من با آقای مرتضی شایسته قرار داد سه ساله داشتم. تست گریم هم انجام شد اما حواشی و سوء تفاهماتی به وجود آمد که قسمت نشد در آن کار ایفای نقش کنم. فریدون جیرانی یکی از بهترین کارگردانان سینمای ماست و اگر قسمت می شد در کار ایشان ایفای نقش کنم، افتخار بزرگی نصیبم می‌شد. بازیگری خیلی کار سختی است ولی من دیگر کلا بازی نخواهم کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. ایرانی می گوید

    لیاقتش همون گربه ست نه بچه