رکورد تعداد ازدواج شکست /این زن ۵۴ بار ازدواج کرده است +عکس

7

علاقه بسیار زیاد زن کره ای با ازدواج با مردان متعدد در رسانه های جهان سوژه شده است به گونه ای که تصاویر عروسی اش بارها و بارها دیده شده اند.

امروز به شما دختر کره ای ، آمریکایی را معرفی می کنیم که علاقه وافری به ازدواج با مردان مختلف دارد و در عرض ۹ سال ۵۴ بار ازدواج کرده است که در ذهن بسیاری غیرقابل باور می باشد. رکورد عجیب‌ و غریب زن جوان دو رگه کره ای  آمریکایی برای همه ی زنان دنیا جالب است دختری که در عرض ۹ سال ۵۳ بار ازدواج کرده است.

علت تنوع طلبی زنان زنی که بیشترین همسر را دارد زنان متاهل تنوع طلب زن کره ای رکوردهای جهانی گینس رکورد بیشترین‌ همسر رابطه جنسی در آمریکا دختر کره ای چند همسری ازدواج مجدد زنان آزادی در آمریکا

این دختر بارها شب حجله را با مردان تجربه کرده است. ماریا یوآن بعد از فشارهای پدر و مادرش برای ازدواج با مردی اهل کره دست به کاری عجیب زد و طی ۹ سال با ۵۴ نفر ازدواج کرد ، ازدواج هایی که در ۵۰ ایالت امریکا انجام شد و او علاوه بر ازدواج با مردان با ارواح نیز پیمان زناشویی بست تا به این رکورد خاص برسد.

او بعد از ازدواج با یک پیشخدمت رستوران تصمیم گرفت این راه را ادامه دهد و از یکی از دوستانش تقاضای کرد تا از تمامی مراسم ازدواج او عکسبرداری و فیلم برداری کند تا بتوانم سند تصویری آنرا داشته باشم. پدرم مخالف چنین رفتار من بود اما مادرم به طنز می گفت ازدواج تو مثل یک رنگین کمان است چرا که از هر ایالت مردی با رنگ و شکل متفاوت برای ازدواج انتخاب کرده ای.

او در تمامی مراسم ازدواجش لباس سنتی کره ای برتن دارد و با یک شکل بعنوان عروس حضور دارد در حالی‌که داماد های مراسم کاملا باهم متفاوت هستند.

اولین همسر او پیشخدمت یک رستوران بود که ماریا از او خواستگاری کرد. او در هر ایالت بر اساس قوانین آنجا ازدواج می کرد و هر ازدواج با مراسم متفاوتی برگزار می شد.

این دختر رکورد دار ازدواج در جهان است،رکورد عروس شدن این دختر به ۵۴ بار می‌رسد

Like many single Korean American women, performance artist Maria Yoon felt a growing pressure to wed from her family and peers. So, she decided to get married, but with a nontraditional twist: She traveled to all 50 states and wedded 54 men, women, animals and inanimate objects. The result of her nine-year-long journey became a 2013 documentary entitled, Maria the Korean Bride.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 7 )
 1. . می گوید

  «منم باهات موافقم هیچ اشکالی نداره یه زن یا مرد بعد از یه زندگی ناموفق دوباره ازدواج کنن میدونی چیه دوست خوبم؟ خدا جای حق نشسته، تو از آیه قرآن گفتی، از خودت که حرف نزدی اما این بی جنبه ها نتونسن تحمل کنن. اشکالی نداره.» خخخخخخخخ

  1. ه می گوید

   راستی توکه خودتو . معرفی کردی همون سارا نیستی که توی صفحه بهاره رهنما عیناً همین نظرو نوشتی؟ عنوان اون سایت این بود : بهاره رهنما: ۴۳ سالمه و دوتا شوهر کردم!، توی اون قسمتم که بعضیا خوب جواب حرفاتو دادن خخخخ

   1. . می گوید

    نه نه من اون نیستم فقط چون دیدم هماهنگی داره اینجا کپیش کردم روحیه دوستان عوض شه خخخخ

   2. ه می گوید

    ازین به بعدم هروقت میخوای یه پیامیو از جایی کپی کنی ببین موضوع صحبت چیه و بعد کپیش کن. خخخخخخخ نمیشه که یه دفه تو هر قسمتی که چشمت به کلمه ی طلاق میوفته، این پیامو کپی کنی. باشه؟؟؟؟ خخخخخخخخ

 2. . می گوید

  نکته مهم هیچ ازدواجی واسه هیچ کسی محدودیت نمیاره «هر خانم ۵۴ شوهر» باید تو سرنوشت آدم ازدواج باشه خخخ

 3. . می گوید

  مثلا اگه یه دختریو باباش توی سن پایین شوهر داده ودختره گرفتار یه مرد معتاد با یه دنیا مشکل اخلاقی بشه و برای نجات خودش ناچار به طلاق بشه، اون دختر روح وروانش به هم میخوره و دیگه حق ازدواج دوباره نداره ؟ بابا شما واقعا مال کدوم شهر یا روستایی هستین؟ خخخخخخ

 4. ناشناس می گوید

  خانم کره ای از چرت و پرتایی که رسانه های جهان و اطرافیان بهت میگن ناراحت نباش. بعضیا فقط میخوان یه حرفی زده باشن و یه نظری نوشته باشن ، یه آدم نادونی میاد یه حرفی میزنه وبقیه هم دنبالشو میگیرن، میدونی که منظورم کیه؟ منم باهات موافقم هیچ اشکالی نداره یه زن یا مرد بعد از یه زندگی ناموفق دوباره ازدواج کنن یه مشت کلمه کنار هم گذاشتن و فقط یه چیزی سرهم کردن و بعدم هرجا برن همینارو مینویسن.