۲ برادر زن افغانی داماد ایرانی شان را در ورامین کشتند + عکس

0

دو برادر زن افغان که اصرار به طلاق خواهرشان از شوهر ایرانی داشتند دست به جنایت زدند و فراری شدند.

ساعت ۷ صبح ۳۰ دی ماه سال جاری، مأموران کلانتری ورامین در جریان جنایتی در محله ریحان آباد قرار گرفتند.خیلی زود تیمی از مأموران خود را به قتلگاه رسانده و با پیکر نیمه جان یک مرد که در حیاط خانه اش روی زمین افتاده بود روبه رو شدند.

همسر افغانی قاتل افغانی زن افغانی دختر افغانی جنایت افغانی

مهدی ۵۰ ساله که با مرگ دست وپنجه نرم می کرد به بیمارستان انتقال داده شد و با وجود تلاش پزشکان به کام مرگ فرو رفت.بدین ترتیب بازپرس مسعودی از شعبه اول دادسرای ورامین دستور داد تیمی از مأموران پلیس آگاهی شرق تهران برای ردیابی عاملان جنایت و رازگشایی وارد عمل شوند.

کارآگاهان در گام نخست به سراغ همسایه قربانی جنایت که با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته بود رفتند.

وی گفت: «مهدی» مدتی بود با دختری افغان که ۳۰ ساله است ازدواج کرده و از آن زمان به بعد همیشه از سوی دو برادر زنش تهدید می شد.

وی افزود: چند بار مهدی و آنها با هم درگیر شدند اما مهدی و همسرش حاضر نبودند از هم جدا شوند.

هر وقت مرد همسایه را می دیدم می گفت دو برادر زنش همیشه وی را تهدید به مرگ می کنند اما این تهدید ها باعث جدایی آن دو نشد و زندگی شان ادامه داشت.

مرد همسایه گفت: روز حادثه مهدی با من تماس گرفت و گفت برادرهای زنش به خانه اش آمده و قصد کشتن وی را دارند که ناگهان تلفنش قطع شد. خیلی زود خودم را جلوی در خانه آنها رساندم و صدای درگیری و کمک خواهی های مهدی را شنیدم، هر چه به در کوبیدم بی فایده بود تا این که تصمیم گرفتم از بالای دیوار وارد حیاط خانه شوم، آنجا بود که پیکر نیمه جان مهدی را دیدم و این در حالی بود که عاملان قتل از در پشتی ساختمان پا به فرار گذاشته بودند.

با این سرنخ ها مأموران برای دستگیری عاملان این جنایت فامیلی به مخفیگاه آنها رفتند و پی بردند «رضا» و «کاظم» آنجا را ترک کرده و گریخته اند.

کارآگاهان که شنیده بودند دو برادرزن همدستانی نیز داشته اند، سه مظنون دیگر را پیش از فرارشان دستگیر کردند.

بنابر این گزارش، در حالی که ردیابی ها برای دستگیری عاملان جنایت به بن بست رسیده است بازپرس مسعودی با تقاضای چاپ عکس دو مرد افغان خواست کسانی که اطلاعی از مخفیگاه آنان دارند به پلیس آگاهی شرق تهران یا شعبه اول بازپرسی دادسرای ورامین مراجعه کنند.

منبع: شبکه ایران

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ