ساعت بازی پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان امروز

0

زمان و تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و ذوب آهن امروز کی و ساعت چند است

ساعت بازی پرسپولیس و ذوب آهن هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال روز جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ از ساعت ۱۷:۰۰ انجام می شود.

 

ساعت بازی ذوب آهن اصفهان تاریخ بازی بعدی پرسپولیس بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده

پیش بازی

پرسپولیس در حالی به مصاف تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان خواهد رفت که در روز ۱۷ مرداد ماه سال گذشته در چارچوب بازی هفته بیست و هشتم از لیگ نوزدهم، برابر این تیم در ورزشگاه آزادی ۱-۰ بازنده شده است.

پرسپولیس از آن پس دیگر هیچ وقت در تهران بازنده نشد و در ۳۰ بازی متوالی که شامل ۲۷ بازی در ورزشگاه آزادی، ۲ بازی در ورزشگاه دستگردی و یک بازی در ورزشگاه شهر قدس بود برابر حریفان خود ۲۱ برد و ۹ مساوی به دست آورده و هیچ وقت شکست نخورد.

پرسپولیس در این مدت یک بار دیگر در تهران برابر ذوب آهن اصفهان قرار گرفت و هر چند برابر این تیم مغلوب نشد اما نتوانست بار دیگر این تیم را شکست دهد.

پرسپولیس که مدتها است در تهران برابر ذوب آهن برنده نشده است، سابقه برد خانگی ۴-۰ مقابل ذوب آهن را دارد ضمن این که پرسپولیس یک بار هم با نتیجه ۶-۱ در اصفهان برابر تیم فوتبال ذوب آهن برنده شده است.

هفدهمین رویارویی مهدی تارتار و پرسپولیس

دیدار روز جمعه پرسپولیس و ذوب آهن هفدهمین تقابل مهدی تارتار با تیم سابقش خواهد بود.

مهدی تارتار که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را در کارنامه دارد روز جمعه برای هفدهمین بار به عنوان سرمربی در مسابقات لیگ برتر مقابل سرخپوشان پایتخت قرار می گیرد. آن هم در حالی که در تقابل های پیشین این سرمربی با پرسپولیس، صاحب ۹ شکست، ۴ تساوی و ۳ پیروزی شده است.

تیم های تحت هدایت مهدی تارتار اگرچه تیم های سخت کوشی بوده و پیروزی بر آن ها بسیار سخت است اما نباید از این واقعیت گذشت که پرسپولیسی ها غالبا خاطرات خوشی از رویارویی با تارتار دارند که سه قهرمانی اخیر سرخ پوشان در لیگ برتر از این جمله است.

تاریخچه بازیهای رودرو پرسپولیس و ذوب آهن

پرسپولیس ۲۹ بار برابر ذوب آهن برده و فردا در اصفهان دنبال برد سی ام است.

پرسپولیس و ذوب آهن در چهلمین دیدارشان در تاریخ بیست ساله لیگ برتر در اصفهان با هم بازی خواهند کرد. این دو تیم البته ۲۷ بار هم خارج از چارچوب لیگ برتر مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

پرسپولیس و ذوب آهن در شصت و هفتمین دیدار مجموع خود در حالی به مصاف هم خواهند رفت که پرسپولیس در مجموع بازیهای ۲ تیم صاحب ۲۹ برد و ۱۴ باخت بوده و سایر بازیهای ۲ تیم با مساوی به پایان رسیده است.

در بازیهای گذشته ۲ تیم پرسپولیس ۸ بار در لیگ تخت جمشید، ۵بار در لیگ آزادگان، ۱۴بار در لیگ حرفه ای و۲ بار در جام حذفی برابر ذوب آهن پیروز شده است، در این مدت هم ذوب آهن یک بار در لیگ آزادگان، ۱۲بار در لیگ حرفه ای و ۲ بار در جام حذفی برابر پرسپولیس پیروز شده است.

* بهترین برد پرسپولیس برابر ذوب آهن با نتیجه ۶ بر یک در سال ۷۳ بوده است. پرسپولیس ۲ بار هم در سال های دهه ۵۰ و دهه ۹۰ با نتیجه ۴ بر صفر تیم ذوب آهن را برده است در حالی که بهترین برد ذوب آهن با پرسپولیس در سال ۸۴ با نتیجه ۳ بر صفر ثبت شده است.

* بهترین گلزن پرسپولیس برابر ذوب آهن سهراب انتظاری با شش گل بوده است و بهترین گلزن تیم ذوب آهن برابر پرسپولیس مهدی رجب زاده با ۸ گل بوده است. بین این دو هم محمدرضا خلعتبری با ۷ گل قرار دارد که ۵ گل برای ذوب آهن به پرسپولیس زده و ۲ گل هم برای پرسپولیس به ذوب آهن!

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ